Përralla për fëmijë shqip APK

Version 2.1 - com.beeapps.perrallaperfemije
beeapps,perrallaperfemije,education,përralla,për,fëmijë,shqip

Përralla për fëmijë shqip apk

APP Information

Download Version 2.1 (12)
Apk Size50.35 MB
App DeveloperBee Apps
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.2.x and up
App Packagecom.beeapps.perrallaperfemije.apk
MD57d01d65b97e1f6a6b60c7c66d40faa4a
Rate5
Website http://www.bee-apps.com

Download Përralla për fëmijë shqip 2.1 APK

App Description

Përralla për fëmijë shqip is beeapps,perrallaperfemije,education,përralla,për,fëmijë,shqip, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Bee Apps website who developed it. com.beeapps.perrallaperfemije.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.2.x and higher Android devices. The Latest Version of 2.1 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 1709+ times on store. You can also download com.beeapps.perrallaperfemije APK and run it with the popular Android Emulators.

Në këtë aplikacion mund të gjeni shumë përralla dhe kuize përkatëse për çdo përrallë. Përrallat janë me ilustrime dhe me zërim që e bën shumë më të lehtë mësimin e tyre. Ky aplikacion është në gjuhën shqipe dhe atë angleze.
Disa nga përrallat janë:
1. Dita e parë në shkollë
2. Luani dhe miu
3. Sorra e etur
4. Rrushi i papjekur
5. Breshka budallaqe
6. Qeni lakmitar
7. Luani lakmitar
Veti tjetër e aplikacionit është se disa nga përrallat janë të qasshme për perdoruesit, ndërsa disa përralla duhet të zhbllokohen. Ju mund të zhbllokoni përrallat nëse përgjigjeni pozitivisht në kuiz dhe fitoni pikë që nevojiten për zhbllokimin e përrallave, që e bën aplikacionin shumë të dobishëm sidomos për fëmijët e ciklit fillor! 

App ChangeLog

 • Bug fixes.

App Screens

Përralla për fëmijë shqip App Screen 1Përralla për fëmijë shqip App Screen 2Përralla për fëmijë shqip App Screen 3Përralla për fëmijë shqip App Screen 4Përralla për fëmijë shqip App Screen 5Përralla për fëmijë shqip App Screen 6

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Murat Cezari-avatar

  Murat Cezari

  Shume i mire si aplikacion. Vetem nje kerkese kisha, a mundeni te beni dhe nje variant per ne qe jemi nga jugu? Le te jete dhe ne te folmen letrare

 2. Shaban islami-avatar

  Shaban islami

  Ma shum reklama tregon se diça për fëmit mos e instaloni ështe kot fare

 3. Sabit Paloja-avatar

  Sabit Paloja

  Aplikacioni me i mire shqip. Meso shqip shqipe

 4. A Google user-avatar

  A Google user

  Practical and efficient. Thank you

 5. Orhan Sadiku-avatar

  Orhan Sadiku

  Nice

 6. Gzim Kllokoqi-avatar

  Gzim Kllokoqi

  Shum me probleme

 7. A Google user-avatar

  A Google user

  Shume aplikacion i mire per ata qe kane femije

 8. Erina Bucolli-avatar

  Erina Bucolli

  Kto jan shum te mira spse fmijet e dgjojn se çfar po thot dhe pradha

 9. Agron Baftijari-avatar

  Agron Baftijari

  Dialekt katastrofal. Shkroja te shtremberuara. Turp

 10. A Google user-avatar

  A Google user

  Wow e dua mami me tregon pralla