Vjersha për fëmijë - Shqip APK

Version 1.4 - com.beeapps.vjershaperfemije_shqip
beeapps,vjershaperfemije_shqip,education,vjersha,për,fëmijë,shqip

Vjersha për fëmijë - Shqip apk

APP Information

Download Version 1.4 (5)
Apk Size19.61 MB
App DeveloperBee Apps
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.2.x and up
App Packagecom.beeapps.vjershaperfemije_shqip.apk
MD558a54fb3573754f3574e49464d366e13
Rate5
Website https://pf92634e.app-ads-txt.com

Download Vjersha për fëmijë - Shqip 1.4 APK

App Description

Vjersha për fëmijë - Shqip is beeapps,vjershaperfemije_shqip,education,vjersha,për,fëmijë,shqip, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Bee Apps website who developed it. com.beeapps.vjershaperfemije_shqip.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.2.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.4 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 472+ times on store. You can also download com.beeapps.vjershaperfemije_shqip APK and run it with the popular Android Emulators.

Në këtë aplikacion mund të gjeni shumë më shumë se 60 vjersha. Vjershat janë me ilustrime dhe zërim që e bëjnë aplikacionin shumë të dobishëm për përdoruesit dhe njëkohësisht shumë më të kapshëm për mësim. Mëso duke lozur është qëllimi i këtij aplikacioni që shërben kryesisht për të memorizuar vjersha, dhe elemente tjera të përditshmërisë.

Disa nga vjershat që ju mund t’i gjeni janë:
• Haraberli i uritur
• Familja
• Shqiponja
• Loja me topa
• Molla
• 8 Marsi
• Qeni dhe Macja
• Abetare
• Nënë e baba fort i dua
• Abetare fort të dua
• Mburravecët
• Gjyshja
• Vizatimi
• Miushi
• Numrat
• Qukapiku
• Qershia (Gjëgjëzë)
• Nëna ime
• Pula dhe miu
• Duart tona

Pos këtyre vjershave ju mund të gjeni edhe shumë e shumë vjersha të tjera që janë befasi për ju fëmijë të dashur. Ju gjithashtu mund ta ndani aplikacionin me miqtë tuaj.
Nëse e pëlqeni aplikacionin ju lutem na vlerësoni me pesë yje.

Për çdo kritikë ose sugjerim ju lutem mos hezitoni dhe na shkruani në [email protected]
 

App ChangeLog

 • Bug fixes!

App Screens

Vjersha për fëmijë - Shqip App Screen 1Vjersha për fëmijë - Shqip App Screen 2Vjersha për fëmijë - Shqip App Screen 3Vjersha për fëmijë - Shqip App Screen 4Vjersha për fëmijë - Shqip App Screen 5

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. aferdita Pulaj-avatar

  aferdita Pulaj

  My littel sister learns a lot fromthis app

 2. Sidorela Lugjaj-avatar

  Sidorela Lugjaj

  Super

 3. Sabit Paloja-avatar

  Sabit Paloja

  Perfekt

 4. sinan dobreva-avatar

  sinan dobreva

  Super

 5. Gentijanahghhjh Krasniqi-avatar

  Gentijanahghhjh Krasniqi

  Aplikacion shume i mire per femije, shume vjersha edukative. Vajza e perdor shume. Ju lumte!

 6. Alban Sadiku-avatar

  Alban Sadiku

  Ju lumte, aplikacion shume i mire per edukimin e femijeve...!

 7. Over Jump-avatar

  Over Jump

  Nder aplikacionet me te mira qe kam n celular per femijet. Super app

 8. nderim alshiqi-avatar

  nderim alshiqi

  Perfekt. Vjersha shume te mira

 9. Sildo Kadriu-avatar

  Sildo Kadriu

  Vjersha per femije

 10. Lori Hyka-avatar

  Lori Hyka

  Super