Shqip APK

Version 1.0 - com.albsoft.shqip.com
albsoft,shqip,news,magazines

SHQIP - Aplikacion personal për lajme, radio dhe TV.

Shqip apk

APP Information

Download Version 1.0 (5)
Apk Size3.39 MB
App DeveloperAlbsoft Engineering Ltd.
Malware CheckTRUSTED
Install on Android3.0 and up
App Packagecom.albsoft.shqip.com.apk
MD5047d0cc882c741b165b5729498d10fd0
Rate3
Website https://www.albsoft.com/

Download Shqip 1.0 APK

App Description

Shqip is albsoft,shqip,news,magazines, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 3 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Albsoft Engineering Ltd. website who developed it. com.albsoft.shqip.com.apk apps can be downloaded and installed on Android 3.0 and higher Android devices. The Latest Version of 1.0 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 17956+ times on store. You can also download com.albsoft.shqip.com APK and run it with the popular Android Emulators.

Aplikacioni SHQIP është më i përdoruri me më së shumti instalime aktive.
Shqip.mobi ju ofron burime të përzgjedhura dhe rregullisht të aktualizuara.
* Më shumë se 90 burime shqiptare, për politikë, ekonomi, teknologji, kulturë, sport, showbiz, lifestyle, humor dhe shumë të tjera,
* 6 Televizione Kombëtare
* * * * * * * * *
Mbi 60 Radio mbarëshqiptare 
* * * * * * * * *
RASH Balkanweb,
Top Albania Radio, 
Radio ClubFM, 
Radio Tirana 1, 2, 3
Radio Kosova, 
Radio Kosova e Lirë, 
Radio Dukagjini, 
Energy FM Albania, 
Radio Emigranti, 
Radio Bluesky, Radio Fama Tetovë, 
Radio Drenasi, 
Radio Ferizaj, 
Radio Gjakova, 
Radio Gostivari, 
Radio Gurbeti, 
Radio Haracina, 
Radio Ilirida, 
Radio Islame, 
Radio Jehona, 
Radio Jug Fier, 
Dhe shumë radio të tjera: Radio Lezha, Radio Llapi, Radio Lushnja, Radio Marimanga, Radio Peja, Radio Pendimi, Radio Perëndimi, Radio Projekt 21, Radio Rapsodet, Radio Rinia, Radio RTV Iliria, Radio Sharri, Radio STAR, Radio Tetova, Radio Theranda, Radio Tirana 1, 2, 3, Radio Top Gold, Radio Udhëzimi, Radio Urban FM, Radio VALA Rinore, Radio Vati, Radio Zheliva, Rop Iliria Decan, Radio Arta, London Albanian Radio, 
* * * * * * * * * 

App ChangeLog

 • Ndryshimet dhe përmirësimet:
 • - Mundësia për zgjedhje: Përdorim me Facebook apo Standard
 • - Shtim i mundësive të reja për shpërndarje
 • - Eliminim i pengesave te mehershme
 • - Caktimi i numrit të shfaqjes së lajmeve (1, 3, 5, 10)
 • - Përshtatje e dizajnit për pajisje të vogla, mesme dhe të mëdha,
 • - Ndryshimi dhe zëvendësimi i librarive të reja për Google Play Services,
 • - Përmirësime të shpejtësisë

App Screens

Shqip App Screen 1Shqip App Screen 2Shqip App Screen 3Shqip App Screen 4Shqip App Screen 5Shqip App Screen 6Shqip App Screen 7

com.albsoft.shqip.com.apk
Name:1583172554507.apk
Name:Shqip.apk
Name:shqip.apk
Name:Shqip v1.0.apk

Apk scan results


Apk Scaned By TotalVirus Antivirus,com.albsoft.shqip.com.apk Was Pure And Safe.

Scan Stats:harmless:0|type-unsupported:11|suspicious:0|confirmed-timeout:0|timeout:1|failure:0|malicious:0|undetected:62|
Name:com.albsoft.shqip.com.apk
Name:1583172554507.apk
Name:Shqip.apk
Name:shqip.apk
Name:Shqip v1.0.apk SHA-1:8b3c959aa1768f53b553d94db77f99982fd94a09 SHA-256:5a7d1f914085fe06e91c9788c487c3b9cd297078b417520695a491c18942bd3e SSDEEP:98304:M7RdWvkGA3eNTULQUilRQmHJNKpQBteomh8uIDl9YXorVyv1qhOeKCP:TWQaompIUXYVX File type:Android Magic:Zip archive data, at least v2.0 to extract File size:3556418 Uncompressed Size:7380297 Contained Files :710 Contained Files By Type:xml:173,dex:1,MF:1,RSA:1,inf:1,txt:2,SF:1,png:525,

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Jj Hhhj-avatar

  Jj Hhhj

  Pershendetje.App i mire,normalisht qe gjithemon ka nevoje per me teper pune.Per mua gjithqka eshte ok vetem pse kam shum lag sidomos ne ndeshje futbolli.Nuk e di a eshte faji tek appi apo ndoshta transmetuesi.Gjithsesi suksese ne pune...

 2. Anob 1980-avatar

  Anob 1980

  Mund te me sqaroni ju lutem nese ekziston nje kategori per filma ne kete aplikacion? Lexova disa reviews para se ta instaloja aplikacionin te cilat e permendin dicka te tille. Nese ekziston ku duhet te klikoj per ta gjetur? Ju faleminderit...

 3. Visi Domi-avatar

  Visi Domi

  Kualitet super ndoshta jo gjdo moment pasi koha eshte e kufizuar per te gjithe ama ac kohe te lire ce mund te kemi meritoni ne falenderim ce na mundesoni tju ndjekim dhe nga phone pa nevojen e nje decoders

 4. Rexhep Ajvazaj-avatar

  Rexhep Ajvazaj

  Ju përshëndesi dhe gjithashtu desha të ju tregoj që unë pak më parë e instalova këtë aplikacion në celularin tim, por disa prej televizoineve kan pengesa për t'u lëshuar, unë kur po klikoj mbi emrin e TV -së pastaj shkruan: Jashtë Funksionit, do të thotë nuk mund të hapet kanali i TV -së për të shikuar, ndoshta kjo pengesë është prezent vetëm në celularin tim.

 5. Valon Balidemaj-avatar

  Valon Balidemaj

  Shume aplikacion i mire po a nuk ka mundesi me ba pa reklama, te cilen po me iritojne shume edhe jom ka e hjeki? Edhe nese kish me qene me pare ish kan OK.

 6. Hi I'ts Me-avatar

  Hi I'ts Me

  Kot fare sepse digitalb ose tring nuk jep vetem ato kanale si psh Vizion plos ose klan dhe per keto nuk na nevoitet ta shkarkojme se ke televizor per at pune.!.!.!.!

 7. Albijon Destani-avatar

  Albijon Destani

  Ka shum pak kanale jan vetem 6 kanale plus dy jan jasht funksionit.Ju lutem shtoni me shum kanale. :)

 8. elif.lifi. THAQI-avatar

  elif.lifi. THAQI

  shum mir po shtoni edhe pak kanale

 9. Blend Sylejmani-avatar

  Blend Sylejmani

  Tring tring bang bang dhe film aksion

 10. Bler Beliani-avatar

  Bler Beliani

  Streams for like 10 seconds