Lojëra për fëmijë - Shqip APK

Version 1.17.101122 - al.trigonom.lojera
trigonom,lojera,educational,lojëra,për,fëmijë,shqip

Lojëra për fëmijë - Shqip apk

APP Information

Download Version 1.17.101122 (17)
Apk Size25.87 MB
App DeveloperTrigonom sh.p.k.
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.4.x and up
App Packageal.trigonom.lojera.apk
MD55365f3c802c8fd1724e26ffeaea72259
Rate5
Website http://www.trigonom.al

Download Lojëra për fëmijë - Shqip 1.17.101122 APK

App Description

Lojëra për fëmijë - Shqip is trigonom,lojera,educational,lojëra,për,fëmijë,shqip, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Trigonom sh.p.k. website who developed it. al.trigonom.lojera.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.4.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.17.101122 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 1021+ times on store. You can also download al.trigonom.lojera APK and run it with the popular Android Emulators.

Përmes këtij aplikacioni, fëmijët mund të argëtohen duke luajtur dhe në të njejtën kohë duke mësuar për shkronjat e alfabetit të gjuhës shqipe.
Mundësitë për argëtim përfshijnë 4 lojëra me 6 nivele:
- Madhështori - marrja e shkronjës së madhe dhe vendosja tek shkronja e vogël.
- Sfiduesi - mso shkronjën e duhur nga copëzat përkatëse.
- Memoruesi - Mbaje në medn shkronjën që sheh dhe zbulo ilustrimin për atë shkronjë. 
- Treni - Gjej cilat prej katër shkronjave është e sakt në bazë të ilustrimit në tren.
Lojra shqip , meso shqip , numrat shqip & shkronjat shqip 

App ChangeLog

 • We have removed all the ads from our app.

App Screens

Lojëra për fëmijë - Shqip App Screen 1Lojëra për fëmijë - Shqip App Screen 2Lojëra për fëmijë - Shqip App Screen 3Lojëra për fëmijë - Shqip App Screen 4Lojëra për fëmijë - Shqip App Screen 5Lojëra për fëmijë - Shqip App Screen 6

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. marsida isufi-avatar

  marsida isufi

  interesante

 2. Deivi Tufa-avatar

  Deivi Tufa

  Lojë shume e lehtë

 3. Oo Aa-avatar

  Oo Aa

  Gjithqka e bukur, atraktive, terheqese per femijen edhe shumme edukative. Hajde njerez ti perkrahim prodhimet veprimet vendore pse mos ti mesojm femijet tane me ane te lojes shqip e mbi te gjitha nje aplikacion vendor. Suksese mos u dorzoni

 4. Yllka Bajraktari-avatar

  Yllka Bajraktari

  Shum e lehtë djali im u knaq !!♥♥

 5. ada hasolli-avatar

  ada hasolli

  Super

 6. Arjanit Gervalla-avatar

  Arjanit Gervalla

  niti gervalla

 7. Albana Bame-avatar

  Albana Bame

  vh

 8. Olta Mustafaj-avatar

  Olta Mustafaj

  Fatastike

 9. Telekom Telekom-avatar

  Telekom Telekom

  Princesha a

 10. Belinda Memoci-avatar

  Belinda Memoci

  Super