Horoskopi Shqip APK

Version 1.0 - com.albsoft.horoskopi
albsoft,horoskopi,lifestyle

Horoskopi eshte aplikacion falas per parashikime te Yjeve.

APP Information

Download Version 1.0 (4)
Apk Size3.07 MB
App DeveloperAlbsoft
Malware CheckTRUSTED
Install on Android2.3.x and up
App Packagecom.albsoft.horoskopi.apk
MD5fc7a1b5726c106348bd7ea1b614cbb26
Rate5
Website http://www.albsoft.com/

Download Horoskopi Shqip 1.0 APK

App Description

Horoskopi Shqip is albsoft,horoskopi,lifestyle, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Albsoft website who developed it. com.albsoft.horoskopi.apk apps can be downloaded and installed on Android 2.3.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.0 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 153+ times on store. You can also download com.albsoft.horoskopi APK and run it with the popular Android Emulators.

Horoskopi Shqip 

Secili dëshiron të dijë parashikimet e yjeve përkrah kafes së mëngjesit.

Horoskopi Diellor

Aplikacioni Horoskopi të ofron parashikimin e yjeve në baza Ditore, Javore, Mujore dhe Vjetore.

Horoskopi Kinez

Përkrah horoskopit Diellor, do ta keni mundësinë ta shijoni edhe horoskopin Kinez, të mësoni shenjën tuaj në horoskopin Kinez dhe se çfarë thonë parashikuesit më të avancuar të botës për fatin astrologjik.

Horoskopi i miqëve

Horoskopi ju ofron kënaqësinë tjetër për të përcjellur dhe lexuar parashikimet e miqëve, pjesëtarëve të familjes dhe më të dashurve tuaj. Pasi ta keni regjistruar personin në listen e shokëve, Horoskopi ju ofron leximin e horoskopit të shokut me një klik.

Kyçja me Facebook

Horskopi ju mundëson kyçjen me Facebook, gjë që ju lehtëson shënimin e të dhënave, si për të dhënat personale, ashtu për shokët dhe miqësinë që e keni regjistruar në listën e shokëve.

Shpërndarja me rrjete sociale

Për të qenë me afër me miqt, shoqërinë dhe të afërmit tuaj, ju mund t’ia shpërndani ose t’ia postoni atyre parashikimet për shenjën tuaj ose shenjën e tyre, duke i’a dërguar në e-mail, SMS ose Facebook.

Mos u ndani asnjë ditë nga parashikimi Ditor, cakto një orë për të cilën dëshiron të njoftohesh për një shenjë që ju dëshironi të njoftoheni. 

App ChangeLog

 • - Përmirësime të vogla

App Screens

Horoskopi Shqip App Screen 1Horoskopi Shqip App Screen 2Horoskopi Shqip App Screen 3Horoskopi Shqip App Screen 4Horoskopi Shqip App Screen 5Horoskopi Shqip App Screen 6Horoskopi Shqip App Screen 7

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Rexhep Ajvazaj-avatar

  Rexhep Ajvazaj

  Më pëlqen mjaftë për të lexuar shenjën e horoskopit tim Shigjetari, përmes këtij aplikacioni mund të lexohet horoskopi ditor, javor, mujor dhe horoskopi i vitit, por horoskopi ditor këtu te unë në celularin tim po tregohet disi me vonesë, në mbrëmje diku pas orës 21:00, apo ndoshta tregohet horoskopi i ditës së ardhëshme, duhet të shkruhet edhe data për horoskopin ditor që të dijmë se për cilën ditë është horoskopi që shkruhet në mbrëmje. Çka u bë që nuk po postohet asgjë në këtë aplikacion të horoskopit.

 2. fabjola hasani-avatar

  fabjola hasani

  Nuk jep asnjë gjë. Vetëm tregon sot

 3. Noreply Pinky-avatar

  Noreply Pinky

  Jashtë funksioni!

 4. Rajmonda Hoti-avatar

  Rajmonda Hoti

  Nuk me punon sa her qe e hap programin mbyllet menjeher pa e kuptuar

 5. A Google user-avatar

  A Google user

  Sbojka

 6. A Google user-avatar

  A Google user

  👎👎👎

 7. -avatar

 8. -avatar

 9. -avatar

 10. -avatar