com.ebooks.shqip APK

Version 1.3.0 - com.ebooks.shqip
ebooks,shqip,books,reference,libra

APP Information

Download Version 1.3.0 (3)
Apk Size5.29 MB
App DeveloperEndrit Pano
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.0.x and up
App Packagecom.ebooks.shqip.apk
MD5e60b6f35c9fae867e8a1e1780d20c73b
Rate5

Download com.ebooks.shqip 1.3.0 APK

App Description

com.ebooks.shqip is ebooks,shqip,books,reference,libra, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Endrit Pano website who developed it. com.ebooks.shqip.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.0.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.3.0 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 2079+ times on store. You can also download com.ebooks.shqip APK and run it with the popular Android Emulators.

Nje koleksion mbi libra dhe romane ne gjuhen shqipe.

Permban:

Romane

Novela

Perralla

Poezi

Letersia Shqiptare

Historia Shqiperia

 

App ChangeLog

App Screens

com.ebooks.shqip App Screen 1com.ebooks.shqip App Screen 2com.ebooks.shqip App Screen 3

libra-shqip.apk

Apk scan results


Apk Scaned By TotalVirus Antivirus,com.ebooks.shqip.apk Was Pure And Safe.

Scan Stats:confirmed-timeout:0|failure:0|harmless:0|malicious:0|suspicious:0|timeout:0|type-unsupported:9|undetected:62|
Name:libra-shqip.apk
SHA-1:96f29f29835814600cd0c203b1789dafabbc0563
SHA-256:0a29045747f3e66055e6cf97889b21e7b158a7bdda13cc17e446e5d02ec515d7
SSDEEP:98304:gzbukLxwaQo5pIpax7+SleJ9GFhtJ/sZi7kN7Nz:ubbHc3etJ/hglR
File type:Android
Magic:Zip archive data, at least v2.0 to extract
File size:5545024
Uncompressed Size:10286542
Contained Files	:1125
Contained Files By Type:dex:1,jpg:8,png:525,txt:2,xml:186,

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Ester Hyso-avatar

  Ester Hyso

  Ooo po mua pse nuk me hapet asnje liber,del thjesht error load image? A mund te ma shpjegoni pse?

 2. arsim mehmeti-avatar

  arsim mehmeti

  Ju lumt juve qe keni marr ket iniciative per ket aplikacion qe populli shqiptar ka nevoje shume te lexoj, nje sugjerim kerkoni ndihmen e ekspertave te aplikacionove qe te kemi mundsi te lexojme

 3. Robertmarku Roby-avatar

  Robertmarku Roby

  Nk kuptoj .pse vetem nje liber te lexoj un .ne kategorin romane ..ka dhe te tjere apo jo...

 4. Ermira Krasta-avatar

  Ermira Krasta

  Librat nuk hapen, shfaqet "Error load image"... 😔

 5. A Google user-avatar

  A Google user

  Lexo lart.

 6. Jonada Halidini-avatar

  Jonada Halidini

  It hasn't many new interesting books

 7. Lundrim Salihi-avatar

  Lundrim Salihi

  Error load image

 8. Alesjo Duraj-avatar

  Alesjo Duraj

  Nje program shume i mire qe i vjen ne ndihme te gjithe pasionanteve te letersise. Faleminderit Respekte

 9. Cerciz Dunoja-avatar

  Cerciz Dunoja

  A mund te thoni, sa duhet te pres qe te ngarkohet libri?

 10. Doed Gllava-avatar

  Doed Gllava

  O ju marte dreqi ju me gjith libra un me s8 ai nuk e hap