Barcaleta APK

Version 2.3 - al.barcaleta.shqip
barcaleta,shqip,entertainment

APP Information

Download Version 2.3 (7)
Apk Size3.39 MB
App Developeralbdroid
Malware CheckTRUSTED
Install on Android2.3.x and up
App Packageal.barcaleta.shqip.apk
MD5f74de3254ebdeb30a445622f549e903e
Rate5

Download Barcaleta 2.3 APK

App Description

Barcaleta is barcaleta,shqip,entertainment, content rating is Low Maturity (PEGI-12). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit albdroid website who developed it. al.barcaleta.shqip.apk apps can be downloaded and installed on Android 2.3.x and higher Android devices. The Latest Version of 2.3 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 3386+ times on store. You can also download al.barcaleta.shqip APK and run it with the popular Android Emulators.

Barcaleta shqip eshte nje program mbi humorin dhe thenie per te qeshur me humorin tone.

Ju urojme argetim dhe qeshje pa fund.

QESHJA TE ZGJAT JETEN

SHAKONI APP E RI : http://play.google.com/store/apps/details?id=al.radio.shqip/ 

App ChangeLog

 • Versioni 2.2:
  Rregullohen bugz
  Rregullohet arsyja qe del vetem faqe e zeze per android 2.x.x
  Versioni 2:
  Behet lidhja direkt nga serveri
  Nderrohet Design
  Shtohen barcaleta cdo dite nga faqa serverit
  Versioni 1.1b:
  Shtohen 50 Barcaleta
  Hiqen Reklamat nga Adbuddiz

App Screens

Barcaleta App Screen 1Barcaleta App Screen 2Barcaleta App Screen 3Barcaleta App Screen 4Barcaleta App Screen 5

YWwtYmFyY2FsZXRhLXNocWlwLTctNDc1ODQxNTItZjc0ZGUzMjU0ZWJkZWIzMGE0NDU2MjJmNTQ5ZTkwM2U.apk
Name:1582906084914.apk
Name:barcaleta-shqip.apk
Name:al.barcaleta.shqip.apk
Name:Barcaleta Shqip v2.3.apk

Apk scan results


Apk Scaned By TotalVirus Antivirus,al.barcaleta.shqip.apk Was Pure And Safe.

Scan Stats:harmless:0|type-unsupported:10|suspicious:0|confirmed-timeout:0|timeout:2|failure:0|malicious:0|undetected:63|
Name:YWwtYmFyY2FsZXRhLXNocWlwLTctNDc1ODQxNTItZjc0ZGUzMjU0ZWJkZWIzMGE0NDU2MjJmNTQ5ZTkwM2U.apk
Name:1582906084914.apk
Name:barcaleta-shqip.apk
Name:al.barcaleta.shqip.apk
Name:Barcaleta Shqip v2.3.apk SHA-1:5db695faa311771e9d7a652a130140ad953a428b SHA-256:d2c8cfbc5728bb1cdc241bd28a748bf30673dc1e25afdd7c6bd134fb7cd8d2ef SSDEEP:98304:Jbzrd/soNWf7L2Q1Q6wXrlMA7ltK3V6vHvxdNckC5CBZZMy+K785VYoPaGga:JbzQB14FsMZay+zp File type:Android Magic:Zip archive data, at least v2.0 to extract File size:3551831 Uncompressed Size:5949487 Contained Files :629 Contained Files By Type:xml:85,dex:1,MF:1,zip:7,RSA:1,SF:1,ttf:1,png:529,

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Telki Tek-avatar

  Telki Tek

  AQenka aplikacion kot Ste baka me qesh rregullojeni she nuk hahet turpi me buke sea budall qenka ky qe e ka ba kyt aplikacion!!!!!Turp e faqe te zeze

 2. Edmond Xhafa-avatar

  Edmond Xhafa

  O nherez pse eshte vetem e zeze . Mos kujtoni se kan te gjithe iphona dhe tableta rregullojeni . Se eshte kot fare

 3. Odeta Mecolli-avatar

  Odeta Mecolli

  nk me del asgje rregullojeni se del vetem nj fush e zez

 4. Yeet Yoink-avatar

  Yeet Yoink

  Shumica e tyre jane deri ne gjysme. RREGULLOJENI!!!!!

 5. Eltjon Kotoni-avatar

  Eltjon Kotoni

  Disa Jane gjysma Jo te plota rregullojeni!!!

 6. Anisa Bexheti-avatar

  Anisa Bexheti

  Nuk shfaqen asgje kot e bera install regullojeni ju lutem👎👎👎👎👎

 7. Salim Gupta-avatar

  Salim Gupta

  FAKE APP DONT DOWNLOAD

 8. Anri-avatar

  Anri

  Ku bojne ato telefonat e juj I keni knez

 9. Filma me Titra-HD-avatar

  Filma me Titra-HD

  nuk shfaqet asgje ne android

 10. Iglion Hasanaj-avatar

  Iglion Hasanaj

  Nuk shfaqen shkronjat fare