Muzik Shqip APK

Version 1.0.0 - com.muzika.shqip
muzika,shqip,music,audio,muzik

APP Information

Download Version 1.0.0 (1)
Apk Size3.06 MB
App Developeralbdroid
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.0.x and up
App Packagecom.muzika.shqip.apk
MD5b4918153b490d30db1efac143f996d6d
Rate4.33

Download Muzik Shqip 1.0.0 APK

App Description

Muzik Shqip is muzika,shqip,music,audio,muzik, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 4.33 by 3 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit albdroid website who developed it. com.muzika.shqip.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.0.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.0.0 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 20627+ times on store. You can also download com.muzika.shqip APK and run it with the popular Android Emulators.

Ky aplikacion ju jep mundesine te degjoni dhe te shkarkoni ne telefonin tuaj muziken e fundit shqiptare.

Cfar mundeson ky app.

1-Degjo muzik

2-Shkarko

3-Krijo playlist

4-Muzik player
 

App ChangeLog

App Screens

Muzik Shqip App Screen 1Muzik Shqip App Screen 2Muzik Shqip App Screen 3Muzik Shqip App Screen 4Muzik Shqip App Screen 5Muzik Shqip App Screen 6Muzik Shqip App Screen 7

Y29tLW11emlrYS1zaHFpcC0xLTQ3NTg0MTQ4LWI0OTE4MTUzYjQ5MGQzMGRiMWVmYWMxNDNmOTk2ZDZk.apk
Name:com.muzika.shqip.apk

Apk scan results


Apk Scaned By TotalVirus Antivirus,com.muzika.shqip.apk Was Risky.Detected 2 From 55 Scan.
Scan Stats:harmless:0|type-unsupported:8|suspicious:0|confirmed-timeout:0|timeout:0|failure:0|malicious:2|undetected:62|
Name:Y29tLW11emlrYS1zaHFpcC0xLTQ3NTg0MTQ4LWI0OTE4MTUzYjQ5MGQzMGRiMWVmYWMxNDNmOTk2ZDZk.apk
Name:com.muzika.shqip.apk SHA-1:d897bf76db5d9a0cc444c99b296ab5b192c57775 SHA-256:62d13c3764ae890657c4ee3d096f4adcb64bb28f067fddb92bfaeed20d2a20ec SSDEEP:49152:D8lwqWGAAberdoqigqIYf/ZEODafd2BNZZniVBquRydAuSDxyyfU7GcXadM6a9tz:D82Gdbern4ZvDazBqXdArFTfU7DXAlMx File type:Android Magic:Zip archive data, at least v2.0 to extract File size:3209643 Uncompressed Size:6376545 Contained Files :317 Contained Files By Type:xml:67,dex:1,MF:1,zip:7,RSA:1,jpg:8,SF:1,png:227,

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Nexhmidin Refiku-avatar

  Nexhmidin Refiku

  Kete aplikacion e perdorja me heret dhe me pelqente shume. E morra prape, Top Kenget jane disa hite verore te 2015, do ishte mire sikur ta refreskonit kategorine e Top Kengeve. Gjithashtu dua te shtoj se ky aplikacion nderpritet me kenget e reja nga opsioni "Kerkoj". Ndoshta do ishte me mire sikur ta perpunonit me shume kete aplikacion. Faleminderit qe morret kohen te lexoni "Review"in tim dhe shpresoj qe ky aplikacion te permiresohet. Rrespekte. ☺

 2. V KING-avatar

  V KING

  Fake app Reklama shum kurr skom pa ap ma tdobt

 3. A. Pashaj-avatar

  A. Pashaj

  Ku mund te shkarkoj te gjitha kenget njhersh!!!?

 4. Jenny Wattson-avatar

  Jenny Wattson

  Pfff vtm se pash kengen e luanes nuk e shkarkoj😤

 5. Remzi Haliti-avatar

  Remzi Haliti

  KU MUJ MI NGU KANGT E SHKARKUME

 6. Big World-avatar

  Big World

  ky prog nuk punon fare 👎🖓

 7. Jonida Haderaj-avatar

  Jonida Haderaj

  Me lejon te hap dhe Facebook dhe kenge ne te njejten kohe. 10000 here me I mire se youtube. Ama ka ngecje ndonjehere prape 5

 8. Asret Asret-avatar

  Asret Asret

  shum Mir vetem se kengen rgjistrohen pak me vones p.sh 1 dit dej tvin the player music

 9. Play Store-avatar

  Play Store

  Mir po munet mu bo ma mir

 10. Izabela Bogdani-avatar

  Izabela Bogdani

  Aplikacion me kot skam par ndonje-here shummmm kot