iptv shqip APK

Version 3.0 - com.home.iptvfree
Last updated: 2019-09-13
home,iptvfree,video,players,editors,iptv,shqip,iptv shqip apk,iptv shqip m3u,iptv shqip 2019, apk,iptv shqip facebook,iptv shqip link,iptv shqip playlist, v2 pc,iptv shqip installieren,

APP Information

Download Version 3.0 (30)
Apk Size8.61 MB
App DeveloperIPTV Kosova
Malware CheckUNKNOWN
Install on Android4.0.x and up
App Packagecom.home.iptvfree.apk
MD5ab48c066af882016879fb1a3ebace01d
Rate3.21

Download iptv shqip 3.0 APK

App Description

iptv shqip is home,iptvfree,video,players,editors,iptv,shqip, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 3.21 by 29 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit IPTV Kosova website who developed it. com.home.iptvfree.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.0.x and higher Android devices. The Latest Version of 3.0 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 139785+ times on store. You can also download com.home.iptvfree APK and run it with the popular Android Emulators.

Neve nuk bejm ndonje streaming live, por vetem se i mbledhum neper faqe të ndryshme linqet dhe i sjellim të gjitha se bashku në nje vend që tju mundesojmë më lehtë qasshmerinë në evente të ndryshme si:I vetmi IPTV aplikacion qe funksionon me teledirigjues (remote control) ne Android Box dhe TV1. TV Live, Shqip, Serbisht, Gjermanisht, Turqisht se shpejti edhe shumë të tjerë.

2. Filmat me të fundit të titruar në Shqip,

3. Filma Vizatimor të Dubluar në Shqip,

4. Serialet dhe Komedit më të fundit shqip si: O Sa Mire, Qka ka Shpija, etj

5. TV Show si:,Kafeneja jone, O sa mire, Qka ka shpija Oxyget (Besim Dina), Kojshija Show, nKosove Show, Hallkit, 7 Dit pa Ermanli.

6. Fetare: Ilahi, Filma, Ligjerata

7. Si dhe për të rriturit Filma Erotik +18, të mbrojtur me fjalekalim të cilin mund ta kerkoni në faqen tonë në FaceBook: https:www.facebook.comIPTVShqipfreeGjithashtu sipas deshires suaj mund te permbledhni Playlista ne youtube me muzik te zgjedhur nga ju dhe ne i vendosum ne Aplikacion, nese deshironi qe ti ndani me miqt tuaj ne menyr private mund ti vendosum edhe Fjalekalim qe te mund ti shikoni vetem ju dhe miqt tuaj.Na kontaktoni per ndonje sygjerim shtes, kritikat tuaja jane te mireseardhura...https:www.facebook.comIPTVShqipfree

Shqipt TV, Tv shqip, Live tv shqip, iptv shqip, filma me titra shqip, filma indiski, filma erotik, +18, 

App ChangeLog

 • 2.0
  Verisoni i shumë pritur,
  Login Automatik
  Gjithqka e re, kanale me shum, filma me shum, player te Ri i dedikuar per telefon.
  Zvoglimi i shkronjave ne emertimin e kanaleve
  Rregullimi i problemit në disa Tablete
  Rregullimi i problemit më Orë

App Screens

iptv shqip App Screen 1iptv shqip App Screen 2iptv shqip App Screen 3iptv shqip App Screen 4iptv shqip App Screen 5iptv shqip App Screen 6

Reviews From google play store

Nonstop kur shikoj filma ne gold1, 2 dhe te tjere me shfaqet: problem me serverin ju lutem provoni me vone. Ju kisha lutur ta rregulloni. Jeni per levdate per kete App, number 1.


Zoni spo nihet dhe disa kannalle kan probleme si kerkkojn kode ose kan problem serveri po mir esht prp po pa zë nuk shifet


Sapo bera update ne V3 dhe provova te hap app por ben crash.Ju lutem e rregulloni sa me shpejt per 6.0.1 marshmallow!!😟


Great app men. Super vazhdoni keshtu shpresoj te beni edhe nje per iOs se mbeta ne tablet lol Good luck mates keep working


shum pran deshtimit jeni kanlet mat trendsishme si hap film kur don me kqyr te me titra film rrin filmi 5 minuta edhe heket shum keq deshtim


Apk i shkëlqyer, më i miri dhe më i kompletuari që egziston për gjithë shqiptarët. Keni bërë një punë të lavdërueshme dhe në të njëjtën kohë patriotike për të mbajtur gjallë gjuhën në diasporë dhe te bashkatdhetarët që jetojnë në shtetet fqinje. Faleminderit për reagimin e shpejtë dhe rregullimin e sinjalit të Vizion +. Një sugjerim të vogël po sju mbetet qejfi, do ishtë më lehtë për tu përdorur sikur kanalet të ndaheshin në paketa si Digitalb, Tring, Kombëtare, fëmijë, ndërkombëtare, sport etj dhe po të qe e mundur lidhja URL me kualitetin HD më të lartë të lidhej me stemën e kanalit s'e për shëmbull me logon e Top channel më listën e parë dhe të dytë është lidhur një url më i dobët se ai në listën test. Gjithashtu më listat test më vënd të stemës / logos së kanalit është flamuri po të dalin sytë duke lexuar emrin e kanaleve poshtë flamurit sa të gjesh atë që të duhet. Dhe njëherë shumë faleminderit dhe ju premtoj të klikoj reklamat sa më shumë që të kem mundësi e u bëj thirrje të gjithë shqiptarëve ta bëjmë se e Meritoni për shërbimin dhe punën që bëni. Unë e di sa punë e lodhshme është të gjesh lidhje url kualitative ditë për ditë ti hedhësh në aplikacion dhe ti mirëmbash e zëvendësosh kur nuk punojnë më. Suksese Sarandjoti UK.


Jeni IPTV me e mire qe kam instaluar po ju lutem rregulloni pak kanalet e huaja live test 1 live test 2 italianet francezet se kane probleme taninuk hapen me si me perpara jeni 1sha bravo the forte.


App I mire po ben ne telfon Samsung j5 Punon mire. Mirpo ne Amazon fire tv nuk po bon me kete version in 3.0 pse


Nje her nuk me funksionoj tv klani..nonstop serveri problem


Sapo e morra dhe me la mbresa tej mase :-) Ju lumte per kete pune dhe faleminderit nga ana juaj tej mase. Suksese!


com.home.iptvfree.apk
Name:IPTV Shqip_v3.0_apkpure.com.apk (8.6 MB).apk
Name:IPTV Shqip_v3.0_By senseiTh3.apk
Name:IPTV+Shqip.apk
Name:IPTV_Shqip_v3.0_apkpure.com.apk

Apk scan results


Apk Scaned By TotalVirus Antivirus,com.home.iptvfree.apk Was Pure And Safe.

Scan Stats:confirmed-timeout:0|failure:0|harmless:0|malicious:0|suspicious:0|timeout:0|type-unsupported:10|undetected:63|
Name:com.home.iptvfree.apk
Name:IPTV Shqip_v3.0_apkpure.com.apk (8.6 MB).apk
Name:IPTV Shqip_v3.0_By senseiTh3.apk
Name:IPTV+Shqip.apk
Name:IPTV_Shqip_v3.0_apkpure.com.apk SHA-1:d36dd12763334fa812c34dfccb3d9db4a1872ab5 SHA-256:8a5823123990abafd47df32a70b3e98524591c1f589cf67227bf0e562e1a8f22 SSDEEP:196608:RYw1EjcxNe8OxEfJxwmTxDmdq3tI6HmKc1M1BTZ6lsd0k:R/1EsA8O2fEawdqtI6Xc1IBUup File type:Android Magic:Zip archive data, at least v2.0 to extract File size:9031694 Uncompressed Size:17383261 Contained Files :571 Contained Files By Type:MF:1,RSA:1,SF:1,dex:1,gif:1,jpg:1,png:396,so:4,txt:1,xml:160,

Permissions

requires following permissions on your android device.

android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.ACCESS_WIFI_STATE
android.permission.INTERNET
android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE
android.permission.READ_PHONE_STATE
android.permission.WAKE_LOCK
android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
com.home.iptvfree.permission.C2D_MESSAGE
android.hardware.screen.landscape
android.hardware.touchscreen
android.hardware.wifi
view network connections
Allows the app to view information about network connections such as which networks exist and are connected.

view Wi-Fi connections
Allows the app to view information about Wi-Fi networking, such as whether Wi-Fi is enabled and name of connected Wi-Fi devices.

full network access
Allows the app to create network sockets and use custom network protocols. The browser and other applications provide means to send data to the internet, so this permission is not required to send data to the internet.

read the contents of your SD card
Allows the app to read the contents of your SD card.

read phone state
Allows read only access to phone state, including the phone number of the device, current cellular network information, the status of any ongoing calls, and a list of any PhoneAccounts registered on the device.

prevent phone from sleeping
Allows the app to prevent the phone from going to sleep.

modify or delete the contents of your SD card
Allows the app to write to the SD card.

receive data from Internet
Allows apps to accept cloud to device messages sent by the app's service. Using this service will incur data usage. Malicious apps could cause excess data usage.

Certificate

Certificate Issuer:CN:IPTV
Certificate Subject:CN:IPTV

Activities

tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Faqamekategori
com.google.android.gms.ads.AdActivity
tv.danmaku.ijk.media.example.activities.SampleMediaActivity
tv.danmaku.ijk.media.example.activities.RecentMediaActivity
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.VideoViewDemo
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Portugal
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.UserPage
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.PlayerVet
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Aplayer
tv.danmaku.ijk.media.example.VideoViewBuffer
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Arabic
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.MyActivityGrid3
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.MyActivityGrid3user
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.MyActivityGrid4user
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.MyActivityGrid5user
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.MyActivityGrid6user
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.FViewActivity
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Webbrowser
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.French
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Italian
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Greek
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Sport
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Other
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Macedonia
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Kosovo
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Russian
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Usa
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.German
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Spanish
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Serbian
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Bulgarian
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Ainfo
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Brasilian
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Bosnian
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Croatian
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Adokumantar
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Asport
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.SportSchedule
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Indian
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Amuzik
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Afilmavizatimor
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Afilma
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Akanaletetjera
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Etusa
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Ukraina
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Faqaepare
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.MyActivityGrid
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Mxplayer
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.Faqaeores
tv.danmaku.ijk.media.example.activities.SettingsActivity
tv.danmaku.ijk.media.example.activities.VideoActivity
tv.danmaku.ijk.media.example.activities.VideoActivityFilma
tv.danmaku.ijk.media.example.activities.VideoActivityVet
com.google.android.gms.ads.purchase.InAppPurchaseActivity
com.google.android.gms.common.api.GoogleApiActivity

Providers

com.google.firebase.provider.FirebaseInitProvider

Services

tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.MyFirebaseMessagingService
tv.danmaku.ijk.media.example.IPTV.MyFirebaseInstanceIDService
tv.danmaku.ijk.media.example.services.MediaPlayerService
com.google.firebase.messaging.FirebaseMessagingService
com.google.android.gms.measurement.AppMeasurementService
com.google.firebase.iid.FirebaseInstanceIdService

Receivers

com.google.android.gms.measurement.AppMeasurementReceiver
com.google.firebase.iid.FirebaseInstanceIdReceiver
com.google.firebase.iid.FirebaseInstanceIdInternalReceiver

Interesting Strings

http://188.138.17.8:1935/albuk/albmus.stream/playlist.m3u8
http://188.138.17.8:1935/albuk/albuk.stream/playlist.m3u8
http://188.138.17.8:1935/albuk/albukplus.stream/playlist.m3u8
http://devimages.apple.com.edgekey.net/streaming/examples/bipbop_16x9/bipbop_16x9_variant.m3u8
http://devimages.apple.com.edgekey.net/streaming/examples/bipbop_16x9/gear0/prog_index.m3u8
http://devimages.apple.com.edgekey.net/streaming/examples/bipbop_16x9/gear1/prog_index.m3u8
http://devimages.apple.com.edgekey.net/streaming/examples/bipbop_16x9/gear2/prog_index.m3u8
http://devimages.apple.com.edgekey.net/streaming/examples/bipbop_16x9/gear3/prog_index.m3u8
http://devimages.apple.com.edgekey.net/streaming/examples/bipbop_16x9/gear4/prog_index.m3u8
http://devimages.apple.com.edgekey.net/streaming/examples/bipbop_16x9/gear5/prog_index.m3u8
http://devimages.apple.com.edgekey.net/streaming/examples/bipbop_4x3/gear0/prog_index.m3u8
http://devimages.apple.com.edgekey.net/streaming/examples/bipbop_4x3/gear4/prog_index.m3u8
http://imerjajusufi.comlu.com/xmltest1.php
http://play.google.com/store/apps/details
http://play.google.com/store/apps/details?id=org.videolan.vlc
http://play.google.com/store/apps/details?id=org.videolan.vlc.betav7neon
http://playready.directtaps.net/pr/svc/rightsmanager.asmx
http://plus.google.com/
http://schemas.microsoft.com/DRM/2007/03/protocols/AcquireLicense
http://www.example.com
http://www.google.com
http://www.w3.org/ns/ttml#parameter
https://
https://app-measurement.com/a
https://csi.gstatic.com/csi
https://goo.gl/FZRIUV
https://googleads.g.doubleclick.net/mads/static/mad/sdk/native/mraid/v2/mraid_app_banner.js
https://googleads.g.doubleclick.net/mads/static/mad/sdk/native/mraid/v2/mraid_app_expanded_banner.js
https://googleads.g.doubleclick.net/mads/static/mad/sdk/native/mraid/v2/mraid_app_interstitial.js
https://googleads.g.doubleclick.net/mads/static/mad/sdk/native/sdk-core-v40.html
https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/gen_204
https://sb-ssl.google.com/safebrowsing/clientreport/malware
https://www.googleapis.com/auth/appstate
https://www.googleapis.com/auth/datastoremobile
https://www.googleapis.com/auth/drive.appdata
https://www.googleapis.com/auth/drive.file
https://www.googleapis.com/auth/fitness.activity.read
https://www.googleapis.com/auth/fitness.activity.write
https://www.googleapis.com/auth/fitness.body.read
https://www.googleapis.com/auth/fitness.body.write
https://www.googleapis.com/auth/fitness.location.read
https://www.googleapis.com/auth/fitness.location.write
https://www.googleapis.com/auth/fitness.nutrition.read
https://www.googleapis.com/auth/fitness.nutrition.write
https://www.googleapis.com/auth/games
https://www.googleapis.com/auth/plus.login
https://www.googleapis.com/auth/plus.me
https://www.googleapis.com/auth/plus.moments.write
https://www.youtube.com/channel/
https://www.youtube.com/playlist?list=
https://www.youtube.com/user/
https://www.youtube.com/watch?v=

Older Versions

More Android Apps to Consider