Receta ime - receta gatimi shqip APK

Version 1.4 - com.Idev.Recetaime
idev,recetaime,food,drink,receta

Receta ime - receta gatimi shqip apk

APP Information

Download Version 1.4 (5)
Apk Size3.78 MB
App DeveloperInfinite Pro Apps
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.1.x and up
App Packagecom.Idev.Recetaime.apk
MD5af55999b652f123360c0e6b106bb4db3
Rate5

Download Receta ime - receta gatimi shqip 1.4 APK

App Description

Receta ime - receta gatimi shqip is idev,recetaime,food,drink,receta, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Infinite Pro Apps website who developed it. com.Idev.Recetaime.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.1.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.4 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 41+ times on store. You can also download com.Idev.Recetaime APK and run it with the popular Android Emulators.

Në këtë aplikacion do të gjeni receta gatimi shqip nga kuzhina shqiptare dhe ajo e huaj, të zgjedhura me kujdes. Të gjitha recetat vijnë me udhëzime të shoqëruara me fotografi. Aplikacioni është shumë i thjeshtë për tu përdorur. 

Receta ime e bën gatimin argëtues, te shpejtë dhe të lëhte. 

Shkarko aplikacionin dhe fillo gatuaj, sepse nuk ka asnjë dashuri më të sinqertë se sa ajo për ushqimin.

You are what you eat!
 

App ChangeLog

 • Receta ime

App Screens

Receta ime - receta gatimi shqip App Screen 1Receta ime - receta gatimi shqip App Screen 2Receta ime - receta gatimi shqip App Screen 3Receta ime - receta gatimi shqip App Screen 4

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. A Google user-avatar

  A Google user

  it 's fantastic

 2. A Google user-avatar

  A Google user

  App shume i mire vetem do doja te sillnit receta te reja

 3. Kadri Hasimi-avatar

  Kadri Hasimi

  App Shum i mire Suksese

 4. Stabere Tahiraj-avatar

  Stabere Tahiraj

  Më pëlqeu shum

 5. Rema Shabani-avatar

  Rema Shabani

  Mijaft e bukur

 6. Lida Dizdari-avatar

  Lida Dizdari

  Sume e mire

 7. Ensi Strataj-avatar

  Ensi Strataj

  Supe r gatime

 8. Shqip Play TV-avatar

  Shqip Play TV

  Bukur

 9. Devi 20 Grup Shpk-avatar

  Devi 20 Grup Shpk

  i pelqej

 10. Blenda Hajdaraj-avatar

  Blenda Hajdaraj

  great!!💥💥