Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi APK

Version 1.0 - com.tahirietrit.kuzhinashqiptare
tahirietrit,kuzhinashqiptare,food,drink,kuzhina,shqiptare

10,000+ receta në xhepin tënd.Receta gatimi nga kuzhina shqiptare dhe ajo e huaj

APP Information

Download Version 1.0 (1)
Apk Size3.65 MB
App DeveloperManaferra LLC
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.0.x and up
App Packagecom.tahirietrit.kuzhinashqiptare.apk
MD55c57bbc417c093e72dec58ecafdec1e5
Rate5
Website https://www.manaferra.com

Download Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi 1.0 APK

App Description

Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi is tahirietrit,kuzhinashqiptare,food,drink,kuzhina,shqiptare, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Manaferra LLC website who developed it. com.tahirietrit.kuzhinashqiptare.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.0.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.0 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 303+ times on store. You can also download com.tahirietrit.kuzhinashqiptare APK and run it with the popular Android Emulators.

Receta gatimi nga kuzhina shqiptare dhe ajo e huaj. Instalo aplikacionin zyrtar të portalit më të lexuar shqiptar rreth ushqimit. 

10,000+ receta gatimi, këshilla, video-receta, teknika dhe shumëçka tjetër në lidhje me botën e ushqimit. 

KuzhinaShqiptare.com është portali më i vizituar dhe lexuar në tregun shqiptar në fushën e ushqimit. Mijëra receta, fotografi, komente dhe diskutime zhvillohen në platformën tonë çdo muaj. 

Në këtë aplikacion ju do të gjeni receta gatimi nga kategori të ndryshme, menu/koleksione të recetave për festa dhe raste të ndryshme, këshilla se si të jeni më efikas në kuzhinë etj

Disa nga veçoritë e aplikacionit përfshijnë:

Receta gatimi (përbërësit + udhëzimet hap pas hapi bashkë me fotografi)

Video receta (video të shkurta me udhëzime të detajuara)

Menu (koleksione të recetave për festa dhe raste të ndryshme)

Autorët (mësoni kush po i shkruan recetat tua të preferuara dhe komunikoni me të)

Forma e kërkimit (çdo recetë që ju bie në mendje mund ta gjeni tek ne)

Disa nga kategoritë e recetave që do ti gjeni në këtë aplikacion përfshijnë:

Tradicionale (koleksioni më i madh i recetave tradicionale shqiptare)

Ëmbëlsira / Torte

Këshilla 

Brumëra / Pite

Mishëra 

Gjellëra

Sallata / Turshi

Pije

Supa

Pasta

Antipasta

Pjata të para

Pjata të dyta

Salca

etj…

Shënim: 

Për një performancë sa më të mirë të aplikacionit, për ta përdorur atë duhet të jeni të kyqur në internet. 

App ChangeLog

 • Version 1.0

App Screens

Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi App Screen 1Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi App Screen 2Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi App Screen 3Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi App Screen 4Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi App Screen 5Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi App Screen 6Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi App Screen 7Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi App Screen 8Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi App Screen 9Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi App Screen 10

com.tahirietrit.kuzhinashqiptare.apk
Name:1573936512216.apk
Name:1567163452976.apk
Name:kuzhina-shqiptare-receta-gatimi.apk

Apk scan results


Apk Scaned By TotalVirus Antivirus,com.tahirietrit.kuzhinashqiptare.apk Was Risky.Detected 1 From 55 Scan.
Scan Stats:malicious:0|suspicious:0|undetected:62|harmless:0|timeout:0|confirmed-timeout:0|failure:1|type-unsupported:11|
Name:com.tahirietrit.kuzhinashqiptare.apk
Name:1573936512216.apk
Name:1567163452976.apk
Name:kuzhina-shqiptare-receta-gatimi.apk SHA-1:5368beebe3dbcc6d22bab4d1226bc100e43aa7ad SHA-256:0632fadc3e030ab0cce0e0d131f05e88997fe8f833a0dd30f46de8c95e88ac43 SSDEEP:98304:uossEDoJ48txJ3fhpRL97z0Z190XCj8Bjsw1caUcdo0:1EkJbJJDKZ1Gr4wSmH File type:Android Magic:Zip archive data, at least v2.0 to extract File size:3826322 Uncompressed Size:7328469 Contained Files :588 Contained Files By Type:xml:262,dex:1,MF:1,RSA:1,otf:4,ttf:1,bin:3,SF:1,png:306,

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. A Google user-avatar

  A Google user

  it doesnt load nothing

 2. keti-avatar

  keti

  doesn't work

 3. Arsi Shkurtaj-avatar

  Arsi Shkurtaj

  super app lov it😘😘😍😍

 4. Ervis Velia-avatar

  Ervis Velia

  it's not opening

 5. Uendi Rroji-avatar

  Uendi Rroji

  Not good at all

 6. Saimir Tahirllari-avatar

  Saimir Tahirllari

  Shum program I mire super

 7. A Google user-avatar

  A Google user

  Eshte e mire por shkrimi duhet permiresuar te humb shum kohe duke u munduar te lexosh. Aplikacioni ka nevoj per pune ende

 8. Sadush Malku-avatar

  Sadush Malku

  Aplikacioni kerkon shum kohe qe te hapi recetat. Klikon tek nje recet dhe pret shume deri sa te hapet,ose nuk hapet fare.

 9. Marsida Bilali-avatar

  Marsida Bilali

  Pse nuk me hapet programi

 10. Ejup Begu-avatar

  Ejup Begu

  Nuk hapet fare, aplikacion i deshtuar .