TV+ APK

Version 5.6.0 - com.turkcell.ott
Last updated: Thu, 14 Jan 2021 14:38:19 UTC
turkcell,entertainment:, apple,synchron berlin gmbh,programm,internet, turkcell,tv app store, serien, kündigen,tv app,

TV+ apk

APP Information

Download Version 5.6.0 (5060046)
Apk Size29.81 MB
App DeveloperTURKCELL İNTERAKTİF
Malware CheckTRUSTED
Install on Android5.0 and up
App Packagecom.turkcell.ott.apk
MD5b0f25237a659f7f9d8e15bbe3a32e91d
Rate4.17
Website http://www.turkcell.com.tr/

Download TV+ 5.6.0 APK

App Description

TV+ is turkcell,entertainment, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 4.17 by 23 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit TURKCELL İNTERAKTİF website who developed it. com.turkcell.ott.apk apps can be downloaded and installed on Android 5.0 and higher Android devices. The Latest Version of 5.6.0 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 150805+ times on store. You can also download com.turkcell.ott APK and run it with the popular Android Emulators.

Yerli ve yabancı diziler, yerli ve yabancı filmler, çizgi filmler, belgeseller, canlı TV kanalları ve programları başta olmak üzere yüzlerce içerik TV+’ta sizleri bekliyor. Dizi ve film izleme keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz TV+’ta sunulan filmler, diziler ve diğer içerikler tüm operatör kullanıcılarının kullanımına açıktır. Dilerseniz abone olmadan sevdiğiniz filmleri kiralayabilirsiniz. Dizi ve sinema izleme keyfini evinize taşımak isterseniz hızlıca TV+ uygulamasını indirebilir, en iyi filmleri ve dizileri izlemeye başlayabilirsiniz.

TV+ Dünyasında Sizleri Bekleyenler
● Yabancı ve yerli dizileri, filmleri ve diğer birçok içeriği 4K Ultra HD kalitesinde izleyebilirsiniz.
● Korku filmleri, komedi filmleri, aksiyon filmleri, bilim kurgu filmleri ve Türk filmleri gibi farklı türlerde 4K Ultra HD filmler izleyebilirsiniz. Ayrıca vizyondaki filmler ile sinema izleme keyfini evinize taşıyabilirsiniz. 
● Hayvan belgeselleri, doğa belgeselleri gibi türlerde belgeseller izleyebilirsiniz.
● Canlı TV programlarını 24 saate kadar geri sararak izleyebilirsiniz.
● Çocuklarınız için Pepee ve Kral Şakir gibi çizgi filmler ile Madagaskar ve Buz Devri gibi animasyon filmlerini bulabilirsiniz.

Yerli ve Yabancı Sinema Filmleri
TV+’ta hem yerli filmlerden hem de yabancı filmlerden onlarca içerik bulabilirsiniz. Yerli film izlemek isteyenler için İklimler, Çakallarla Dans, Kış uykusu gibi farklı dönemlerden ve türlerden içerikler sunuluyor. Yabancı film izlemek isteyenler için ise Baba, Cinnet, Karayip Korsanları gibi mutlaka izlenmesi gereken filmlerin yanı sıra; Duyguların Rengi, İnanılmaz Aile ve Halka gibi alternatif filmler sunuluyor. 4K Ultra HD film izleme deneyimini yaşamak için hemen TV+ içeriklerine göz atmaya başlayabilirsiniz.

Yerli ve Yabancı Diziler
Online dizi izlemek isteyenler için TV+’ta tıpkı film kategorisinde olduğu gibi dizilerden de onlarca içerik sunuluyor. Özellikle yabancı dizi izlemek isteyenler için farklı türlerde birçok içeriğin yer aldığı TV+’ta Supernatural, The Tudors, The Walking Dead ve American Horror Story gibi en iyi yabancı diziler yer alıyor. Türk dizileri, fantastik diziler, bilim kurgu dizileri, komedi dizileri gibi daha birçok türde diziyi TV+’ta bulabilirsiniz.

Çocuk Filmleri ve Çizgi Dizileri
TV Plus’ta çocuklarınızla birlikte birçok animasyon filmi izleyebilirsiniz. Öte yandan Pepee ve Kral Şakir gibi Türkiye’nin en çok izlenen çizgi filmlerine ek olarak Şirinler, Aslan Kral ve Kukuli gibi birçok çizgi dizi sunuluyor. Benzer şekilde Batman, Superman, Iron Man gibi çocukların en sevdiği karakterler de TV+’ta!

Yabancı Belgeseller
Belgesel izlemek isteyenler için en iyi belgesellerden örnekler TV+’ta yer alıyor. Bilimsel belgeseller, biyografi belgeselleri, doğa belgeselleri ve hayvan belgeselleri bunlardan yalnızca bazıları arasında!

Canlı TV Programları ve Spor Müsabakaları
Canlı TV izleyebileceğiniz TV+’ta kaçırdığınız programları geri sararak kaydedebilir ve istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ulusal kanallar, müzik kanalları ve EBA TV başta olmak üzere onlarca TV kanalını canlı izleyebilirsiniz. Öte yandan spor tutkunları için İngiltere Premier Ligi ve Almanya Bundesliga, basketbolun en iyilerinin yer aldığı NBA, motor sporlarının zirvesi Formula 1 ve en heyecanlı Tenis turnuvaları da TV+’ta!

TV Plus’a düzenli olarak yeni filmler, diziler ve belgeseller de eklenmektedir. Dolayısıyla TV+ dünyasında en yeni filmlerden, eski filmlere; en yeni dizilerden size zaman yolculuğu yaptıracak eski dizilere kadar yüzlerce içerik bulabilirsiniz. Online dizi ve film izleme keyfini TV+ dünyasında deneyimlemek için hızlı ve kolay bir şekilde abone olabilirsiniz.

Uygulama ile ilgili talep ve önerilerinizi uygulama içinde yer alan "Bize Ulaşın" bölümünden veya “[email protected]” adresine e-posta ile iletebilirsiniz.
Hundreds of content, especially domestic and foreign serials, local and foreign movies, cartoons, documentaries, live TV channels and programs, await you on TV +. Movies, TV series and other content offered on TV +, where you can enjoy watching TV series and movies, are available to all operator users. If you wish, you can rent your favorite movies without subscription. If you want to bring the pleasure of watching TV series and movies to your home, you can quickly download the TV + application and start watching the best movies and TV series.

Waiting for You in the World of TV +
● You can watch foreign and domestic TV series, movies and many other content in 4K Ultra HD quality.
● You can watch 4K Ultra HD movies in different genres such as horror movies, comedy movies, action movies, science fiction movies and Turkish movies. You can also bring the pleasure of watching movies to your home with the movies in theaters.
● You can watch documentaries in genres such as animal documentaries and nature documentaries.
● You can watch live TV programs by rewinding up to 24 hours.
● For your children, you can find cartoons like Pepee and King Shakir and animated movies like Madagascar and Ice Age.

Domestic and Foreign Movies
You can find dozens of content from both domestic and foreign movies on TV +. For those who want to watch local movies, content from different periods and genres such as Climates, Dancing with the Jackals, Hibernation is offered. For those who want to watch foreign movies, in addition to the must-watch movies such as The Father, The Madness, Pirates of the Caribbean; Alternative films such as The Color of Emotions, Incredible Family and the Ring are presented. You can start browsing TV + content right away to experience 4K Ultra HD movies.

Domestic and Foreign TV Series
For those who want to watch online series, TV + offers dozens of content from TV series, just like the movie category. Especially for those who want to watch foreign series, TV + features many content in different genres and includes the best TV series such as Supernatural, The Tudors, The Walking Dead and American Horror Story. You can find many types of TV series such as Turkish series, fantasy series, science fiction series, comedy series on TV +.

Children's Movies and Cartoon Series
You can watch many animated movies with your children on TV Plus. On the other hand, Pepe and King Shakir as Turkey's most watched Smurfs line in addition to the films, animated series such as The Lion King and offered many a puppet. Similarly, children's favorite characters such as Batman, Superman, Iron Man are also on TV +!

Foreign Documentaries
Examples of the best documentaries for those who want to watch documentaries are on TV +. Scientific documentaries, biography documentaries, nature documentaries and animal documentaries are just some of them!

Live TV Shows and Sports Competitions
On TV +, where you can watch live TV, you can rewind the programs you missed, record them and watch them whenever you want. You can watch dozens of TV channels live, especially national channels, music channels and EBA TV. On the other hand, for sports enthusiasts, the English Premier League and the German Bundesliga, the NBA with the best of basketball, Formula 1 and the most exciting Tennis tournaments are on TV +!

New movies, series and documentaries are added to TV Plus regularly. Therefore, from the newest movies to old movies in the TV + world; You can find hundreds of content ranging from the latest series to old series that will take you time travel. You can subscribe quickly and easily to experience the pleasure of watching online TV series and movies in the world of TV +.

You can send your requests and suggestions about the application through the "Contact Us" section in the application or to the "[email protected]" address by e-mail.
 

App ChangeLog

 • TV+’ı sizler için daha iyi hale getirebilmek amacıyla, düzenli olarak güncelliyoruz.
 • İşte bu sürümde yapılan geliştirmeler:
 • - Diziler için “Introyu Geç” ve “Sonraki Bölüm” özellikleri,
 • - Tüm film, belgesel, TV kanalları ve dizi sayfalarında içerik adıyla arama yapabilme,
 • - Oyuncu görsellerinden, oyuncunun rol aldığı içerikler için arama başlatabilme,
 • - Dizi bölümlerinde bölüm adı gösterme,
 • Yeni özellikleri hemen kullanmak için otomatik güncelleme özelliğini açık tut.
 • TV+’ı takip et!

App Screens

TV+ App Screen 1TV+ App Screen 2TV+ App Screen 3TV+ App Screen 4TV+ App Screen 5TV+ App Screen 6TV+ App Screen 7TV+ App Screen 8TV+ App Screen 9TV+ App Screen 10

Permissions

requires following permissions on your android device.

android.permission.ACCESS_COARSE_LOCATION
android.permission.ACCESS_FINE_LOCATION
android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.ACCESS_WIFI_STATE
android.permission.FOREGROUND_SERVICE
android.permission.GET_ACCOUNTS
android.permission.INTERNET
android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE
android.permission.READ_PHONE_STATE
android.permission.RECEIVE_BOOT_COMPLETED
android.permission.REQUEST_INSTALL_PACKAGES
android.permission.WAKE_LOCK
com.android.vending.BILLING
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
com.huawei.appmarket.service.commondata.permission.GET_COMMON_DATA
com.turkcell.ott.permission.PROCESS_PUSH_MSG
com.turkcell.ott.permission.PUSH_PROVIDER
android.hardware.faketouch
android.hardware.location
android.hardware.screen.portrait
android.hardware.wifi
approximate location (network-based)
Allows the app to get your approximate location. This location is derived by location services using network location sources such as cell towers and Wi-Fi. These location services must be turned on and available to your device for the app to use them. Apps may use this to determine approximately where you are.

precise location (GPS and network-based)
Allows the app to get your precise location using the Global Positioning System (GPS) or network location sources such as cell towers and Wi-Fi. These location services must be turned on and available to your device for the app to use them. Apps may use this to determine where you are, and may consume additional battery power.

view network connections
Allows the app to view information about network connections such as which networks exist and are connected.

view Wi-Fi connections
Allows the app to view information about Wi-Fi networking, such as whether Wi-Fi is enabled and name of connected Wi-Fi devices.

GET ACCOUNTS
Allows access to the list of accounts in the Accounts Service.

find accounts on the device
Allows the app to get the list of accounts known by the phone. This may include any accounts created by applications you have installed.

full network access
Allows the app to create network sockets and use custom network protocols. The browser and other applications provide means to send data to the internet, so this permission is not required to send data to the internet.

read the contents of your SD card
Allows the app to read the contents of your SD card.

read phone state
Allows read only access to phone state, including the phone number of the device, current cellular network information, the status of any ongoing calls, and a list of any PhoneAccounts registered on the device.

run at startup
Allows the app to have itself started as soon as the system has finished booting. This can make it take longer to start the phone and allow the app to slow down the overall phone by always running.

prevent phone from sleeping
Allows the app to prevent the phone from going to sleep.

In-App billing
In-app Billing on Google Play provides a straightforward, simple interface for sending In-app Billing requests and managing In-app Billing transactions using Google Play.

receive data from Internet
Allows apps to accept cloud to device messages sent by the app's service. Using this service will incur data usage. Malicious apps could cause excess data usage.

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. R H-avatar

  R H

  2020-09-26T13:41:35.630Z

  Awesome. I wish there is English version. Tv list always missiong, error message.

 2. Narmin Nazari-avatar

  Narmin Nazari

  2020-06-22T14:35:49.909Z

  apple You need to put English subtitle too, cause of this reason i give you 4 star

 3. Cem Erturgut-avatar

  Cem Erturgut

  2020-06-23T22:08:25.632Z

  synchron berlin gmbh Good and stabil. Always trying to improve

 4. Emrah Akış-avatar

  Emrah Akış

  2020-07-09T10:12:13.555Z

  programm Would be a 5 star app with Picture in picture support.

 5. A Google user-avatar

  A Google user

  2019-02-25T17:44:34.555Z

  internet No original language in movie channels with the app!? It is always in Turkish. (even though it is set in settings).

 6. Edîp FEYZUŁABEYGÎ-avatar

  Edîp FEYZUŁABEYGÎ

  2020-03-19T17:31:22.828Z

  turkcell It is a nice useful application with a great interface design and perfect aesthetics. Thanks to developers! <3

 7. Glhn-avatar

  Glhn

  2020-07-22T22:45:17.930Z

  tv app store The worst app I've ever seen İ can't log in up yet it's gettin me crazy if I have chance to give 0 starts, i was give it with honored

 8. Mahir Uyar-avatar

  Mahir Uyar

  2020-04-24T09:08:24.260Z

  serien I love this application among the TV apps. Bcs there are quality content and numerous films in the app.

 9. Ozge Dogan-avatar

  Ozge Dogan

  2020-08-23T11:43:18.855Z

  kündigen Only mobile devices?? What kind of an infrastructure you re working on for days and force us to use only mobile but not web. This is not what i am paying for...

 10. B B-avatar

  B B

  2019-06-20T19:04:45.200Z

  tv app it is getting slower day by day and it restarted when connected network changed

 11. Munir fanssa-avatar

  Munir fanssa

  2018-10-22T17:26:34.722Z

  All channel with root problems .. there is no another language!!

 12. seyit Bahçıvan-avatar

  seyit Bahçıvan

  2020-10-16T14:04:00.645Z

  You are completely a moron. İf every movie has a cost , why did you include the tv+ internet into my package

 13. mahmood reza sedighi-avatar

  mahmood reza sedighi

  2019-10-08T10:03:19.266Z

  Very Good, without English language unfortunately

 14. Melike Yeliz Aslan-avatar

  Melike Yeliz Aslan

  2020-03-26T19:04:46.812Z

  I like this app because this is domestic and also there are millons of enjoy and sweet films👍use it

 15. Mehmet Rustu Midillioglu-avatar

  Mehmet Rustu Midillioglu

  2020-02-02T07:54:34.195Z

  Whenever I want to watch movies. I can do it easily through this application.

 16. ALI ALAMEEN-avatar

  ALI ALAMEEN

  2019-06-20T18:04:10.745Z

  TV+ good apps for watching good and new movies

 17. hussien khaled-avatar

  hussien khaled

  2018-10-24T18:34:12.680Z

  I love it because turkcell always give me free use for this app and i can wach my films in hd

 18. A Google user-avatar

  A Google user

  2019-01-10T17:27:50.524Z

  slowly but interesting and favorite film list in app

 19. Burak gün-avatar

  Burak gün

  2019-05-28T06:07:37.282Z

  kinda good app but not enough and up-to-date movies

 20. Khalid Sabti-avatar

  Khalid Sabti

  2019-07-18T11:17:45.715Z

  Watching TV & movies over the mobile is great

 21. A Google user-avatar

  A Google user

  2018-09-20T12:29:56.631Z

  Application itself is ok but content really sucks

 22. Vali Afghan-avatar

  Vali Afghan

  2020-10-01T04:05:48.819Z

  i love you

 23. Sevim Özlem Ütkür-avatar

  Sevim Özlem Ütkür

  2019-08-30T13:07:45.766Z

  I wanna watch the newest films. The list is not up to date.

 24. Erhan Oztas-avatar

  Erhan Oztas

  2019-10-13T16:46:02.793Z

  Unable to open

 25. Deneme Deneme-avatar

  Deneme Deneme

  2020-10-11T08:52:50.208Z

  Tom and jery

 26. fatih ekmekci-avatar

  fatih ekmekci

  2019-10-30T13:49:42.826Z

  So slow although my phone is best

 27. Mikail Erten-avatar

  Mikail Erten

  2018-10-24T10:49:50.970Z

  This app really works good. Thanks

 28. Murat K-avatar

  Murat K

  2019-05-15T11:52:31.832Z

  no free channel. just advertising..

 29. Mohammad Pournaghi-avatar

  Mohammad Pournaghi

  2018-09-29T10:18:09.118Z

  A perfect app in case you're bored.

 30. Murat Ates-avatar

  Murat Ates

  2019-09-15T17:32:14.661Z

  Very nice app, lots of choice

 31. Hamza kılıç-avatar

  Hamza kılıç

  2019-10-04T21:45:00.442Z

  Well, really nice app for watching tv

 32. La Buse Toujours-avatar

  La Buse Toujours

  2020-07-08T19:50:57.310Z

  error 802-p-111

 33. asateer art-avatar

  asateer art

  2020-03-05T10:54:40.153Z

  very bad no work with turkcell t tablet every time give me hattaaa what proplem

 34. Alish Syed-avatar

  Alish Syed

  2020-03-27T07:36:32.803Z

  I thought it free. But its not........

 35. Ali Polat-avatar

  Ali Polat

  2019-04-05T20:38:30.216Z

  Too slow, not useful...

 36. Sufyan Jutt Kahloon-avatar

  Sufyan Jutt Kahloon

  2018-12-11T19:21:35.591Z

  Intertenment app really good

 37. Kerem cem KırmızıAltın-avatar

  Kerem cem KırmızıAltın

  2019-10-13T14:36:18.744Z

  Very good app.I realy like.

 38. Şule Savaşan-avatar

  Şule Savaşan

  2019-02-01T17:19:01.246Z

  It's a nice application 👍 Reliable 👍

 39. Elifnur Çelik-avatar

  Elifnur Çelik

  2019-04-26T18:37:33.900Z

  This application is perfect👍

 40. MOHAMED ALI Channel-avatar

  MOHAMED ALI Channel

  2020-06-05T23:13:38.274Z

  I was enjoined

 41. Mete ALACA-avatar

  Mete ALACA

  2020-02-28T16:55:07.797Z

  Excellent app that I have ever used

 42. Begench GULOV-avatar

  Begench GULOV

  2018-09-26T18:28:16.494Z

  Good app. Liked it

 43. Murat Amirov-avatar

  Murat Amirov

  2020-08-06T09:35:16.379Z

  Why do you demand money for tv+ isn't it enough to pay for GB damnit wny I can't watch damnit tv+ when I bought GB why are you demanding money again

 44. lvvofk-avatar

  lvvofk

  2020-08-02T20:32:06.529Z

  good but we want the much then movies.......

 45. Vedat Alkan-avatar

  Vedat Alkan

  2019-03-23T20:57:41.989Z

  This app is perfect 🙃

 46. Umut Arda Özkök-avatar

  Umut Arda Özkök

  2020-01-25T10:29:00.910Z

  Enjoying the TV outside the home

 47. Umut Fatih Arslan-avatar

  Umut Fatih Arslan

  2020-08-10T17:09:07.493Z

  If you have money you can watch everything. If you don't...

 48. Ashkan faraji-avatar

  Ashkan faraji

  2020-04-04T19:53:03.663Z

  Doesnt work on Honor 7s

 49. Ada Çuhadar-avatar

  Ada Çuhadar

  2018-09-30T10:29:06.935Z

  Pretty usefull app

 50. fatma şahin-avatar

  fatma şahin

  2020-06-02T16:23:09.142Z

  I think should be more movies I watched all good movie

 51. Azmi Ulaş-avatar

  Azmi Ulaş

  2019-01-13T01:22:43.318Z

  So glad I have you Turkcell. Thank you for all good services.

 52. Halil İbrahim FUŞKIRAN-avatar

  Halil İbrahim FUŞKIRAN

  2020-08-20T10:18:10.637Z

  Vodafone TV baby! 😄👮‍♀️

 53. E T-avatar

  E T

  2020-08-12T11:54:41.279Z

  unstable all the way

 54. mohanned 3li-avatar

  mohanned 3li

  2019-03-23T16:09:01.240Z

  need more improvement

 55. Furkan Ateş-avatar

  Furkan Ateş

  2020-07-22T13:06:36.789Z

  Very good app thanks TURKCELL

 56. James Okanta-avatar

  James Okanta

  2019-08-10T12:05:12.539Z

  It's a pretty good app.

 57. olaleye owolabi-avatar

  olaleye owolabi

  2020-08-23T18:31:41.465Z

  Brilliant and great

 58. Enes Ulukaya-avatar

  Enes Ulukaya

  2019-04-22T07:24:42.499Z

  I can not accept the user agreement.

 59. aki yama-avatar

  aki yama

  2019-05-15T21:05:37.359Z

  good. no problem so far.

 60. hossein kishawarz-avatar

  hossein kishawarz

  2019-11-25T12:05:36.846Z

  I dont need a Tv now

 61. killer chick-avatar

  killer chick

  2020-03-24T16:57:11.829Z

  ı can't install the app

 62. SAJJAD TUNIO-avatar

  SAJJAD TUNIO

  2019-03-22T16:43:04.169Z

  not a free app

 63. Tuba Diyana-avatar

  Tuba Diyana

  2020-04-11T02:50:54.375Z

  Very nice app

 64. Dany Daccache-avatar

  Dany Daccache

  2020-02-21T15:32:43.456Z

  No english in it

 65. Casey bobo-avatar

  Casey bobo

  2018-10-21T00:36:01.103Z

  It was in German. 😂😂

 66. Ronahi Çiçek-avatar

  Ronahi Çiçek

  2020-03-23T22:13:04.699Z

  very hard studying

 67. mangkanor kanorman-avatar

  mangkanor kanorman

  2019-07-22T17:50:14.480Z

  english version plss

 68. Onur Özden-avatar

  Onur Özden

  2019-02-06T17:23:00.174Z

  best tv app !!

 69. KUZEY YİĞİT-avatar

  KUZEY YİĞİT

  2018-11-24T22:24:26.420Z

  LUTFENN VIKINGS 5. SEZON :)

 70. Bilal Akman-avatar

  Bilal Akman

  2020-03-24T10:09:57.186Z

  I don't want to pay anything

 71. Syed hamid-avatar

  Syed hamid

  2018-11-15T18:51:44.153Z

  Love this app

 72. Muhammad Khan-avatar

  Muhammad Khan

  2019-03-30T17:15:20.666Z

  very good app

 73. Ashungafac Gabriel-avatar

  Ashungafac Gabriel

  2019-08-21T15:12:03.420Z

  Love the S sport Chanel

 74. The Black-avatar

  The Black

  2020-03-30T08:43:34.574Z

  Herseyiniz parali ebesini s.ktiklerim

 75. Yiğit Yüksel-avatar

  Yiğit Yüksel

  2020-10-26T11:40:53.731Z

  Buradan almış olduğunuz hizmette sorun yaşaranız, Turkcell müşteri hizmetlerinden yardım alamıyorsunuz. Üstelik sistemlerinden kaynaklı hata yüzünden yarış izlerken bi anda girişiniz engellenebiliyor.

 76. can-avatar

  can

  2020-10-26T19:17:48.504Z

  mukemmel bir uygulama muazzam

 77. pilotcat07-avatar

  pilotcat07

  2020-10-15T14:19:59.680Z

  Acilen akıllı ekran kullanıcıları için "Cast* özelliği getirilmeli. Mutfakta televizyon yerine akıllı ekran kullanıyorum ama canlı TV veya başka birşey izleyemiyorum

 78. Can Geren-avatar

  Can Geren

  2020-10-11T13:14:48.315Z

  Tamamen serrosunuz stream yapmasinlar diye windowstan izletmiyosunuz para verdigimiz seyi kullanamiyoruz yapacaginiz ise sokayim

 79. Umut Demirhan-avatar

  Umut Demirhan

  2020-09-29T12:52:57.476Z

  Uygulamaya kesinlikle iOS üzerinde olduğu gi i pip modunun gelmesi ve ekran ölçekleme özelliğinin eklenmesi gerekiyor.

 80. Mehmet Ali-avatar

  Mehmet Ali

  2020-09-29T16:56:01.489Z

  Normal tv kanallarını da ücretli yapın. Olmuyor böyle.

 81. 649 8687-avatar

  649 8687

  2020-10-04T18:18:34.291Z

  guncelleme yapiyorsunuz tamam guzel bir.de.neyi.degistirdiginizi yazmissiniz guzel.

 82. Sayed Elhamudin Sadat-avatar

  Sayed Elhamudin Sadat

  2020-09-29T17:31:04.434Z

  U😎

 83. Basıt Tanhan-avatar

  Basıt Tanhan

  2020-09-18T19:35:03.830Z

  Elinize saglik :)

 84. mustafai-avatar

  mustafai

  2020-08-29T12:21:44.950Z

  paketim olmasına rağmen hiçbir kanal açılmıyor.

 85. Murat Can Berber-avatar

  Murat Can Berber

  2020-08-30T20:30:29.359Z

  Daha çok içerik ve film olmalı.

 86. Ömer Faruk Topcu-avatar

  Ömer Faruk Topcu

  2020-08-26T02:18:57.201Z

  Ekran döndürme geliştirilmeli.

 87. Barış Er-avatar

  Barış Er

  2020-08-31T21:06:42.956Z

  Its good

 88. PLAY GAME-avatar

  PLAY GAME

  2020-07-17T01:10:14.196Z

  Arkadaşlar uygulama çok iyi aba English subtitles olra daha iyi olar

 89. atilla shishmnoglu-avatar

  atilla shishmnoglu

  2020-08-21T09:46:22.605Z

  Good.

 90. Hidayet Şahin-avatar

  Hidayet Şahin

  2020-07-05T18:01:45.755Z

  Android TV uygulamasini elden gecirmeniz gerekiyor, son guncellemelerle birlikte arayuz iyilesmis fakat cok hatalar var. Goruntu kalitesi cok dusuk basliyor ve duzelmesi uzun zaman aliyor. Film oynamaya basladiktan sonra kontrollere erisilemiyor, bekletme veya ileri geri sarma mumkun degil.

 91. volkan berk-avatar

  volkan berk

  2020-08-19T00:00:42.410Z

  hep hata hep hata! 10gb extra paket aldım ve ardından aplikasyon hep hata veriyor. sildim tekrar yükledim değişen bişey yok. hem paket satın hem de program açılmasın. saçma ve turkcell kullanmamak için bir neden daha.. offf..

 92. Osman Yel-avatar

  Osman Yel

  2020-06-23T17:47:25.657Z

  Bu kadar dandik bir uygulama olamaz,daha ilk giriste hata veren ve hatanin ne oldugu ile ilgili bilgi vermeyen bir uygulamadan sunu anlarim, bu kadar yazilimci icinde testeriniz yok mu biz kullanicilara gelmeden once yazilimi farkli cep telefonu emulasyonlarinda test etmez misiniz, siz de teknoloji sirketiyseniz, ben uzaydanim.

 93. Selay Arkun Kocadere-avatar

  Selay Arkun Kocadere

  2020-06-12T19:04:34.736Z

  Telefonu yan döndurdugumde dil, alt yazi vs. ayarlarina tiklayamiyorum. Ingilizce alt yazi secenegi olmali, sanirim sadece bazilarinda var. Kullanilabilirligi iyilestirilebilir.

 94. Ali ÇETİN-avatar

  Ali ÇETİN

  2020-06-17T19:49:11.556Z

  Film arsiviniz yetersiz

 95. İlke Yaman-avatar

  İlke Yaman

  2020-07-01T07:13:03.527Z

  Sansürsüz olmalı

 96. SRRS CONSULTANCY-avatar

  SRRS CONSULTANCY

  2020-06-07T17:06:48.121Z

  Very good

 97. Oromeds Quersoundhek-avatar

  Oromeds Quersoundhek

  2020-05-26T17:56:47.556Z

  Android TV sürümünde tv izlerken alttan çıkan liste ile kanal değiştirme özelliğinin geri gelmesi gerekiyor. Edit: Gelmiş.

 98. Oseyan-avatar

  Oseyan

  2020-05-26T11:10:40.904Z

  Her ay para ödeyip bir de üstüne film ve kanal başına ayrıca para ödemek çok saçma

 99. mohmad alasaad-avatar

  mohmad alasaad

  2020-05-16T15:32:31.627Z

  Good

 100. Ramazan Altin-avatar

  Ramazan Altin

  2020-04-28T11:27:00.593Z

  Tabletlerle uyumlu değil, sürekli hata veriyor kullanım kolaylığı yok, izleme istatistiğime bakmaksızın kafasına göre öneride bulunuyor, sanırım amatör uygulamalar bundan daha iyidir, Turkcell'in daha düzgün bir uygulama yapmasını beklerdim.

 101. Flink Hert-avatar

  Flink Hert

  2020-04-23T22:26:04.243Z

  Uygulama genel olarak iyi olmakla birlikte chromecast desteği olmaması önemli bir eksiklik. En kısa zamanda chromecast desteği bekliyoruz. Teşekkürler.

 102. fikri erdogan-avatar

  fikri erdogan

  2020-05-09T08:13:42.223Z

  TV kanallarıyla kesintisiz yayını ile vizyondaki filmleri ile gayet güzel bir uygulama. Teşekkür ederiz

 103. rabia malak-avatar

  rabia malak

  2020-05-04T23:04:28.964Z

  Hepsi paralı diyor abone olmak istesemde hata oluştu diyor

 104. Ömer Faruk Emrah-avatar

  Ömer Faruk Emrah

  2020-05-21T22:05:59.357Z

  Orijinal isimleri görme imkanı olmalıydı

 105. Ersel Bostancı-avatar

  Ersel Bostancı

  2020-04-21T02:16:51.277Z

  Arkadaşlar premium paketi alsanız bile bazı filmleri izlemeniz için para ödemeniz gerekiyor bkz:joker bazı filmlerde ise orijinal ses seçeneği bile yok ayrıca sansür takıntınız varsa hiç almayın kendiliğinden sansür koymuşlar ve sansürü kaldırma seçeneği yok hiç beğenmedim

 106. Reha Karkaryas-avatar

  Reha Karkaryas

  2020-04-05T22:03:53.832Z

  İleri sarmak veya geri sarmak istediğim zaman 20 saniye ileri veya geri sarıyor bu ayarlanabilir olmalı ; 5 saniye, 10 saniye vb. İngilizce dublaj ve altyazılı film izlediğim sırada başka bir uygulamaya geçip tekrar döndüğümde dublaj ve altyazı kendiliğinden Türkçe'ye dönüyor.

 107. Mert K-avatar

  Mert K

  2020-04-26T21:48:11.773Z

  YouTube'da 18:9 ekranlar icin iki parmak ile kaydırınca video yaklaştırılıyor. Ve ayrıca bazı medya oynatıcılarında film izlerken herhangi bir şeye basmayı engellemek icin kilit butonu var. TV+'ın mobilde film izleme arayüzü çok ilkel. Kalite bile seçemiyoruz. Geliştirilmeli.

 108. mehmed bayraktar-avatar

  mehmed bayraktar

  2020-04-13T07:59:54.812Z

  Oğlum EBA TV'yi canlı yayında durdurup not alarak takip edebiliyor. Teşekkürler Turkcell TV+!

 109. mh_ simsek-avatar

  mh_ simsek

  2020-04-14T09:19:29.439Z

  Tv+ Internet paketim olmasına rağmen giremiyorum ve ücretli deniliyor. Berbat bir uygulama.....

 110. G Kilic-avatar

  G Kilic

  2020-04-08T12:05:24.744Z

  5 para etmez bence hiçbirşey anlamadım

 111. Atılay Berber-avatar

  Atılay Berber

  2020-03-27T11:01:44.726Z

  Uygulamaya chromecast ve casting desteği gelmeli. Lütfen dikkate alın. Appletv desteğiniz var.

 112. Jacob LED-avatar

  Jacob LED

  2020-04-02T18:00:34.445Z

  Çalışmıyor. İlk açtığımda şifre istedi. ondan sonra sürekli Hata Oluştu raporu veriyor.

 113. aydin-avatar

  aydin

  2020-03-31T06:30:34.700Z

  Bu uygulamayı anlamadim. Para atmadam hiç birşey yapamiyorsun

 114. Emre Kamucu-avatar

  Emre Kamucu

  2020-04-14T21:08:18.638Z

  Kanallara, yoğunluktan hiç bir şekilde girilmiyor, boşuna para vermeyin

 115. the big boss-avatar

  the big boss

  2020-04-04T18:26:57.841Z

  tv plus ta gecerli internetim var kullanamiyorum

 116. Tugrul Ali TUFAN-avatar

  Tugrul Ali TUFAN

  2020-04-01T21:33:03.234Z

  Harika uygulama Aradigim hersey var

 117. Aydin Bilgin-avatar

  Aydin Bilgin

  2020-04-09T20:30:23.532Z

  Güvenilir haberler

 118. Vasif Caglar Emiroglu-avatar

  Vasif Caglar Emiroglu

  2020-03-29T17:42:48.810Z

  on numara 😇

 119. Zana Hama-avatar

  Zana Hama

  2020-03-26T09:10:00.733Z

  Harika

 120. shahryar saifi-avatar

  shahryar saifi

  2020-04-13T14:14:28.830Z

  Good

 121. Mustafa Toktas-avatar

  Mustafa Toktas

  2020-02-21T13:04:16.690Z

  Chanel list takes a lot of time and it is not handy.there must be a shorter way to load channel list.

 122. Emre Var-avatar

  Emre Var

  2020-01-19T12:09:55.180Z

  For everything, everything i want to watch i need to pay money. Awful app, for real. Disgrace, nothing else

 123. yusufcan Erbek-avatar

  yusufcan Erbek

  2020-03-16T15:22:16.258Z

  Mi9 t cihazında optimization sıkıntısı yaşıyorum uygulamadan attığı çok oluyor. Ayriyeten ilerde Bi güncelleme ile tam ekran ayarını daha kolay biryere konumlandırabilirseniz sevinirim. İyi çalışmalar

 124. Berk Karakaş-avatar

  Berk Karakaş

  2020-03-18T16:48:05.830Z

  O kadar yavaş o kadar dandik ki yine telefonlar için ui yenilendi bir nebze iyileşti ama Android TV de indirmeyin bile boşuna

 125. Amine Yılmaz-avatar

  Amine Yılmaz

  2020-03-27T21:52:33.447Z

  Uygulama çok kötü bir film izlemek istiyorsun sürekli donuyor sürekli ve bu çok sinir bozucu uygulama berbat daha kötüsü olamamzdi

 126. Cüneyt Cuno-avatar

  Cüneyt Cuno

  2020-03-25T17:03:25.790Z

  Zırt pırt bildirim gönderiyorsunuz ama açılmıyor ki program hep hata oluşuyor bi tamir edin şunu.

 127. Hüdaverdi Merpez-avatar

  Hüdaverdi Merpez

  2020-02-29T21:35:59.484Z

  Çoğu film paralı olmuş böyle değildi paraya ihtiyacınız varsa söyleyin yani

 128. KURSAT CELIK-avatar

  KURSAT CELIK

  2020-03-20T14:14:02.166Z

  İngilizce altyazı seçeneği yok. bu devirde hiçbir yetkilinin aklına gelmiyor galiba.

 129. Yasin Cebeci-avatar

  Yasin Cebeci

  2020-02-01T12:36:42.140Z

  izlenecek icerik cok az. dw ve bbc yi cikar normal tv. normalde de tv izlemiyorum zaten.

 130. Kader Sari-avatar

  Kader Sari

  2020-01-26T21:14:11.636Z

  Samsung guncelleme olduktan sonra surekli hata veriyor bi gozden gecirin lutfen.

 131. A Google user-avatar

  A Google user

  2020-03-22T16:24:48.426Z

  Bir puanı bile hak etmiyor açılmıyor hiçbir şekilde

 132. Mehmet Emin Sansarkan-avatar

  Mehmet Emin Sansarkan

  2020-01-29T17:47:31.548Z

  Hic iyi ve kaliteli filmler yok

 133. FurkanTopal-avatar

  FurkanTopal

  2020-02-28T01:59:50.467Z

  Niye sürekli işleminiz gerçekleştirilemedi diyip duruyor?

 134. armanc varan-avatar

  armanc varan

  2020-01-20T12:18:56.330Z

  kullanmayin kullandirtmayin. insani verem ediyor

 135. Emir Efe Küçük-avatar

  Emir Efe Küçük

  2020-03-26T05:54:53.231Z

  CHROMECAST DESTEĞİ VERİN ARTIK!!!

 136. Seyfi Koc-avatar

  Seyfi Koc

  2020-03-26T12:12:44.420Z

  Berbat Kulllanisli olmayan, yavaş

 137. Mehmet Ateş-avatar

  Mehmet Ateş

  2020-03-25T15:02:53.891Z

  İçerikler Türkçe altyazılı değil

 138. Tony Stark-avatar

  Tony Stark

  2020-03-24T07:50:42.775Z

  1 yıldız bile fazla.

 139. yvk atmc-avatar

  yvk atmc

  2020-03-26T09:34:13.123Z

  yavaşlık sorunu giderilmiş

 140. Doğu Sönmez-avatar

  Doğu Sönmez

  2020-03-24T06:31:20.298Z

  Yayın donuyor

 141. sami b-avatar

  sami b

  2020-03-23T16:15:31.334Z

  لا يعمل

 142. Elif Yarasir-avatar

  Elif Yarasir

  2020-04-03T16:11:33.379Z

  Nice

 143. shams sannoufa-avatar

  shams sannoufa

  2020-03-24T10:24:47.692Z

  Good

 144. Sarhan Alaa-avatar

  Sarhan Alaa

  2020-01-24T17:35:12.958Z

  Fantastic

 145. Kaçık Yazar-avatar

  Kaçık Yazar

  2020-01-10T20:51:45.607Z

  Kullanımı sıkıntılı olmaya başladı. Birçok kanal da premium üyeliğe geçmiş. Zaten platinum kullanıcısıyım. Bir de ekstradan ücret mi ödeyeceğim? Böyle devam ederse aboneliğimi iptal edeceğim.

 146. Halit Bilgekağan Can-avatar

  Halit Bilgekağan Can

  2020-01-05T20:15:54.752Z

  Teknik olarak sorunsuz ama başta kanal seçimi ve izlerken kanal değiştirme ve diğer özellikler için daha kolay ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmalı.

 147. Sahra Evrensel-avatar

  Sahra Evrensel

  2020-01-14T04:54:57.692Z

  Böyle saçma bir uygulama düzeni olamaz rezalet eski hali çok daha iyiydi

 148. Samet KÖK-avatar

  Samet KÖK

  2020-03-29T08:57:49.362Z

  İşleminiz gerçekleştirelemedi şeklinde Hata veriyor. Uygulama açılmıyor

 149. El Turco-avatar

  El Turco

  2020-01-14T21:30:56.451Z

  Sürekli hata verip diriyor eskiden daha güzeldi

 150. mortaza Yousefzadeh-avatar

  mortaza Yousefzadeh

  2020-01-27T21:41:57.314Z

  Ok