Tivibu GO APK

Version 5.1.6 - com.ttnet.tivibucep
ttnet,tivibucep,entertainment,tivibu

Dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman dizi, film, spor ve canlı TV izleyin.

Tivibu GO apk

APP Information

Download Version 5.1.6 (196)
Apk Size50.92 MB
App DeveloperTTNET A.S.
Malware CheckTRUSTED
Install on Android5.0 and up
App Packagecom.ttnet.tivibucep.apk
MD57171976cc9d4c3f286feb26b7969cf1a
Rate3.17

Download Tivibu GO 5.1.6 APK

App Description

Tivibu GO is ttnet,tivibucep,entertainment,tivibu, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 3.17 by 6 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit TTNET A.S. website who developed it. com.ttnet.tivibucep.apk apps can be downloaded and installed on Android 5.0 and higher Android devices. The Latest Version of 5.1.6 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 39195+ times on store. You can also download com.ttnet.tivibucep APK and run it with the popular Android Emulators.

Tivibu GO ile yüzlerce canlı TV kanalı, binlerce film, dizi, spor, belgesel, çocuk içeriğine ayrıcalıklı TV izleme deneyimi ile erişebilirsiniz.
Tivibu GO’da sizin için neler var?
Standart yayın akışına bağlı kalmanıza gerek yok!
•	Gelişmiş teknolojik özellikler ile özgürce TV izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz canlı TV programlarını 7 güne kadar geri alıp izleyebilir, yayını durdurabilir, izlediğiniz programı en başa alabilir, TV rehberinden sevdiğiniz programlara ulaşıp bölümleri kaydedebilir ve 90 gün boyunca izleyebilirsiniz.
•	Canlı yayın akışının yanı sıra dolu dolu film, dizi, belgesel ve çocuk klasörlerinden istediğiniz içeriği seçip dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
•	Uygulama üzerinden indirdiğiniz içerikleri, daha sonra metroda, uçakta çevrim dışıyken ya da internet kotanızdan harcamak istemediğinizde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
Kişiselleştirilmiş deneyime sahip olabilirsiniz!
•	Ne izleyeceğinizi düşünmenize gerek kalmadan seveceğiniz film, dizi ve belgesellerin sizin için yayın akışında gösterildiği, izleme alışkanlarınıza göre hazırlanan size özel kanal Benim Kanalım’a sahip olabilirsiniz.
•	Hesabınızda birden fazla profil oluşturarak, içerik zevkinize göre kişiselleştirilmiş alt profillere sahip olabilirsiniz. 
•	Bana Özel menüsünde izleme alışkanlıklarınıza göre hazırlanan size özel önerileri keşfedebilir, daha önce başlattığınız içerikleri izlemeye kaldığınız yerden devam edebilir, daha önce kaydettiğiniz programları izleyebilir, kiraladığınız ya da satın aldığınız filmleri bulabilirsiniz.
•	Menü dilini İngilizce’ye çevirebilirsiniz.
Çocuklar için güvenli TV!
•	Yalnızca çocuklara uygun kanalların ve içeriklerin sizin için seçili olduğu Çocuk Profili ile çocuklarınıza güvenli TV deneyimini yaşatabilirsiniz.
•	Ebeveyn kontrolü ile uygun olan yaş düzeyini seçebilirsiniz.
Taahhütsüz paket seçenekleri!
•	Tivibu GO’ya sahip olmak için taahhütte bulunmanız gerekmez, farklı paket seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Smart TV dahil 4 ekran paketler ile web, cep, tablete ek olarak Smart TV’lerden de izleme yapabilirsiniz.

Tivibu GO uygulaması içerik haklarından dolayı sadece Türkiye’de kullanılabilir.
Ayrıcalıklı TV izleme deneyimine hemen ulaşmak için Tivibu GO aboneliğinizi odeme.tivibu.com.tr üzerinden başlatabilirsiniz.
Detaylı bilgi: tivibu.com.tr
Kullanım Koşulları: https://www.tivibu.com.tr/tivibu-go-kullanim-kosullari
Aydınlatma Metni: https://www.tivibu.com.tr/aydinlatma-metni 

App ChangeLog

 • Sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için sürekli çalışıyoruz.
 • Bu sürümümüzde;
 • Euro 2024 özel kategorisi ile maçlara, özel yayınlara ve programlara hızla erişebilir ve günlük maç takvimini kolayca takip edebilirsiniz.
 • PIN (Şifre) yönetiminizi, uygulama üzerinden Hesabım > Tivibu Ayarları > PIN İşlemleri menüsünden işlemleriniz özelinde kolayca kontrol edebilir ve düzenleyebilirsiniz.
 • Yorumlarınız bizim için değerli. Daha iyi bir deneyim sunabilmek için geribildirimlerinizi bekliyoruz.

App Screens

Tivibu GO App Screen 1Tivibu GO App Screen 2Tivibu GO App Screen 3Tivibu GO App Screen 4Tivibu GO App Screen 5Tivibu GO App Screen 6Tivibu GO App Screen 7Tivibu GO App Screen 8Tivibu GO App Screen 9Tivibu GO App Screen 10

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Salih Karayel-avatar

  Salih Karayel

  Easy to use and abundant content

 2. Huzeyfe Djebari-avatar

  Huzeyfe Djebari

  Like you have your tv in your pocket and you can watch on the go....

 3. Mehmet Kara-avatar

  Mehmet Kara

  Through their payment application, my credit card details stolen!

 4. Ibrar Hussain-avatar

  Ibrar Hussain

  Vr vr be nice

 5. Muhammad Hassan-avatar

  Muhammad Hassan

  It youtube downloader i rate5 star

 6. Znb alamer-avatar

  Znb alamer

  Why I can't sign in to my account ?

 7. Md Mijan-avatar

  Md Mijan

  How are you

 8. Ak films and vlogs-avatar

  Ak films and vlogs

  I dont like it

 9. Muhammet Tolga Buğday-avatar

  Muhammet Tolga Buğday

  Turkcell TV+ indirme özelliğini sundu. Evde ikinci tv+ özelliğini sundu. Arşivini genişletti. Tivibu olduğu yerde durdu.

 10. Payman Jeizan-avatar

  Payman Jeizan

  Merhaba, program hatırlama özelliği düzeltilmiş.Super.Teşekkür ediyorum. Umarım video ayarları da gelecekte ekleniyor. Kolay gelsin. ⭐⭐⭐⭐⭐