רדיו גלי ישראל APK

Version 3.0.3 - com.iend.radio1065
Last updated: Mon, 06 Sep 2021 9:57:24 UTC
iend,radio1065,news,magazines,רדיו,גלי,ישראל

Waves Israel Radio Station now on Android! Gali Israel radio station now also on Android! Radio Gali Israel is proud to present you the "Radio Gali Israel" app, the most Israeli radio station there is that combines current affairs programs of senior journalists in Israel, Israeli music, Judaism and everything from an Israeli Zionist point of view, because on Radio Gali Israel - "hear it is Israeli". The app allows you to listen to the live broadcast anytime and anywhere and watch broadcasters, guests and everything that happens in the studio. In addition, you can call the station and go live directly from the app and even get directly to the studio using special navigation software. Continue listening and watching fun ...

רדיו גלי ישראל apk

APP Information

Download Version 3.0.3 (28)
Apk Size2.74 MB
App DeveloperiEnd Software Development LTD
Malware CheckTRUSTED
Install on Android6.0 and up
App Packagecom.iend.radio1065.apk
MD564f94f096f6779c637ac57c3def7b0ae
Rate5
Website http://www.iendsoftware.com

Download רדיו גלי ישראל 3.0.3 APK

App Description

רדיו גלי ישראל is iend,radio1065,news,magazines,רדיו,גלי,ישראל, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit iEnd Software Development LTD website who developed it. com.iend.radio1065.apk apps can be downloaded and installed on Android 6.0 and higher Android devices. The Latest Version of 3.0.3 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 35+ times on store. You can also download com.iend.radio1065 APK and run it with the popular Android Emulators.

Waves Israel Radio Station now on Android!
Gali Israel radio station now also on Android!
Radio Gali Israel is proud to present you the "Radio Gali Israel" app, the most Israeli radio station there is that combines current affairs programs of senior journalists in Israel, Israeli music, Judaism and everything from an Israeli Zionist point of view, because on Radio Gali Israel - "hear it is Israeli".
The app allows you to listen to the live broadcast anytime and anywhere and watch broadcasters, guests and everything that happens in the studio. In addition, you can call the station and go live directly from the app and even get directly to the studio using special navigation software.
Continue listening and watching fun ... 

App ChangeLog

 • הודעות פוש
 • עיצוב מסך בית מעודכן! תהנו :)

App Screens

רדיו גלי ישראל App Screen 1רדיו גלי ישראל App Screen 2רדיו גלי ישראל App Screen 3

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Someone Awesome-avatar

  Someone Awesome

  התחנה הכי טובה ברדיו אבל למה האפליקציה אשפה מהסרטים? לא חבל? למה אי אפשר לעצור ולהמשיך? אתם חיים ב1997?

 2. Do Berman-avatar

  Do Berman

  אחלה רדיו אפליקציה זולה ומחורבנת

 3. Afrimov-avatar

  Afrimov

  לא עובדת כבר תקופה ארוכה

 4. Alexander Kovalerchik-avatar

  Alexander Kovalerchik

  הפסיקה לעבוד לגמרי

 5. שניר שניר-avatar

  שניר שניר

  בהשואה לאפליקציה של 103fm אתם מאחור, אחרי שמפעילים את התוכנית הרצויה אי אפשר להשהות את התוכנית. אי אפשר לדלג קדימה. אין קטלוג נורמאלי של תוכניות. וזה חבל, כי לא כולם יכולים לשמוע את התוכניות בלייב, אז האפליקציה נותנת להם את האופציה לשמוע את התוכניות בכל מקום ובכל זמן. והפרסומת בלמטה מאוד מיותרת. בקיצור זה יהיה חבל שאנשים לא ישמע את הערוץ רדיו כי האפליקציה לא נוחה מספיק.

 6. Ye'Ela Rytz-avatar

  Ye'Ela Rytz

  תחנת רדיו טובה אבל האפליקציה גרועה..פשוט לא ניתן להסתמך עליה- היא נתקעת וקורסת... בנוסף, חסרה ממש האפשרות ל VOD ... גם כשהורדתי סאונד קלאוד במיוחד זה לא מעודכן והחיפוש מייגע ולא באמת ניתן להגיע לתכנים המבוקשים...גם לא בחיפוש לפי התחנה או שם התוכנית...למה לא מעלים אחרי כל שידור את התוכניות לסאונדקלאוד?! ולבסוף, מוע אתם מחלקים את התוכניות שאתם כן מעלים ל2?!! זה מוסיף סירבול ובעיות..למאזין לא משנה אם זו שעה ראשונה או שנייה- תשאירו את הקובץ הזה יחד.. קיבלתם 2 כוכבים עבור התכניים האיכותיים והתוכניות המעניינות,האפליקציה עצמה גרועה ולא שמישה...

 7. Ram Lissauer-avatar

  Ram Lissauer

  האפליקציה לא עובדת, פשוט נשארת תקועה בחלונית "טעינה" במסך הראשוני. חבל..

 8. Stas Katzir-avatar

  Stas Katzir

  האפליקציה לא עובדת, תקועה במסך ראשי במצב טעינה!

 9. david hainovitz-avatar

  david hainovitz

  יותר מדי ניתוקים. לא ברמה מספיק טובה

 10. Racheli Vexler-avatar

  Racheli Vexler

  האפליקציה כל הזמן מתנתקת והווליום נמוך מידי