NaviExpert - Nawigacja i Mapy APK

Version 13.6.1 (m) - pl.naviexpert.market
naviexpert,market,maps,navigation

Maps and car GPS navigation. Traffic jams, speed cameras, parking lots nearby

NaviExpert - Nawigacja i Mapy apk

APP Information

Download Version 13.6.1 (m) (130601486)
Apk Size29.64 MB
App DeveloperAqurat sp. z o.o.
Malware CheckTRUSTED
Install on Android7.0 and up
App Packagepl.naviexpert.market.apk
MD5fd90d0fd23847237d2decda9428d52f8
Rate5
Website http://www.googleplay.naviexpert.pl

Download NaviExpert - Nawigacja i Mapy 13.6.1 (m) APK

App Description

NaviExpert - Nawigacja i Mapy is naviexpert,market,maps,navigation, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 2 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Aqurat sp. z o.o. website who developed it. pl.naviexpert.market.apk apps can be downloaded and installed on Android 7.0 and higher Android devices. The Latest Version of 13.6.1 (m) Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 3289+ times on store. You can also download pl.naviexpert.market APK and run it with the popular Android Emulators.

Najlepsza nawigacja samochodowa po polsku 
 dzięki aktualizowanym na bieżąco mapom, zaprowadzi Cię zawsze do celu.
Wyznaczanie trasy zajmuje chwilę, a dzięki zaawansowanym technologiom w trakcie jazdy ominiesz korki drogowe, unikniesz mandatu od policji otrzymując ostrzeżenia CB o fotoradarach czy kontrolach policji w pobliżu. Dowiesz się także jakie ograniczenia prędkości obowiązują na Twojej trasie.
W nawigacji samochodowej 
 możesz podróżować z darmowym głosem Wiedźmina Geralta w prezencie od HTC i CD Projekt Red.
NaviExpert to także oficjalna aplikacja, dzięki której możesz wziąć udział w programie LINK4 Kasa Wraca.
Darmowa nawigacja samochodowa przez 14 dni:
1. Zainstaluj aplikację i przetestuj ją przez 14 dni za darmo ciesząc się podróżowaniem po Polsce bez korków drogowych i mandatów policyjnych.
2. Po zakończeniu darmowego okresu testowego to Ty decydujesz czy wykupić dostęp na dłużej.
Nie mając aktywnej usługi nawigacji, możesz nadal za darmo przeglądać mapę z danymi o ruchu drogowym. Masz dostęp do ostrzeżeń CB, informacji o płatnych strefach parkowania i bazy użytecznych miejsc w pobliżu.
 Sprawdź co wyróżnia nawigację NaviExpert - Nawigacja i Mapy:
• zaawansowane algorytmy omijające korki drogowe oraz intuicyjna prezentacja korków na trasie,
• darmowa mapa Polski, aktualizowana na bieżąco o nowe inwestycje drogowe i remonty,
• aktualne limity prędkości na danym odcinku drogi,
• ostrzeżenia CB zgłaszane przez użytkowników nawigacji samochodowej NaviExpert i Ryśka o fotoradarach, kontrolach policji, wypadkach drogowych czy niebezpiecznych miejscach w pobliżu,
• porównanie tras alternatywnych na mapie samochodowej i w trakcie jazdy,
• planowanie tras wielopunktowych i optymalizacja kolejności odwiedzanych punktów,
• informacja o strefach płatnego parkowania i możliwość płacenia za parkingi (SkyCash),
• 5 godzin darmowego abonamentu za każdą godzinę przejechaną z włączoną aplikacją oraz Masz za staż -30% na zakup kolejnego abonamentu rocznego,
• darmowa funkcja HUD, przydatna po zmroku,
• bogata baza użytecznych miejsc - ponad 500 000 punktów POI (punkty w pobliżu m.in. parkingi, hotele, restauracje, noclegi, bankomaty, stacje benzynowe),
• turystyczne trasy i punkty w kategorii Slow Road,
• analiza stylu jazdy, wskaźnik Skupienie oraz spersonalizowane wskazówki dla kierowcy, pomogą zwiększyć bezpieczeństwo na drodze,
• wygodne formy płatności – BLIK, przelew online lub karta,
• nawigacja piesza i nawigacja komunikacją miejską,
• mapa Europy, nawigacja samochodowa po 31 krajach*.
Ważne informacje:
Niezależne testy dziennikarskie potwierdzają, że nawigacja samochodowa NaviExpert ma wzorowe dane o limitach prędkości i najlepszy system ostrzegania o kontrolach policji.
*Informacje o ruchu drogowym (traffic), remonty oraz ostrzeżenia CB m.in. o fotoradarach i kontrolach policji są wykorzystywane tylko podczas nawigowania na terenie Polski.
Wjeżdżając do strefy parkowania na mapie pojawi się ikona płatnego parkingu. Po kliknięciu w nią nasza nawigacja samochodowa wywoła aplikację do mobilnych płatności SkyCash, przy użyciu której realizowana jest płatność. Jeśli nie masz jej jeszcze w swoim telefonie, pobierz ją i zasil swoje konto SkyCash środkami.
 Austria , Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania (UK), Węgry, Włochy. 

App ChangeLog

 • Sprawdź nową nawigację!
 • W wersji 12.4.8 dodaliśmy godzinę dojazdu do punktu pośredniego.
 • W Ustawienia - Wygląd mapy - włącz „Eksperymentalny widok nawigacji”. Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z eksperymentalnej nawigacji, oprócz nowej mapy i odświeżonego widoku znajdziesz tam nowe funkcje: ulicę w którą skręcamy oraz dymki z czasem korka.
 • Masz uwagi do wersji eksperymentalnej? Odezwij się do nas na [email protected]

App Screens

NaviExpert - Nawigacja i Mapy App Screen 1NaviExpert - Nawigacja i Mapy App Screen 2NaviExpert - Nawigacja i Mapy App Screen 3NaviExpert - Nawigacja i Mapy App Screen 4NaviExpert - Nawigacja i Mapy App Screen 5NaviExpert - Nawigacja i Mapy App Screen 6NaviExpert - Nawigacja i Mapy App Screen 7NaviExpert - Nawigacja i Mapy App Screen 8

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Michal K-avatar

  Michal K

  I've been using this app for over a year. It was fine until maybe two months ago - during a drive it sometimes go crazy and displays the mirrored map! When you should go right, it shows that you need to go left. Horrible. It happened to me today again, I took a wrong exit and wasted 10 kilometres. Relying on this app could led to the accident. Instead of it I use Google Map now, and it works fine. The app is not tested well. I am very disappointed.

 2. Grzegorz Rubinkowski-avatar

  Grzegorz Rubinkowski

  This one is cool!

 3. First Last-avatar

  First Last

  I don't want to be obliged to register.

 4. eM Pe-avatar

  eM Pe

  Kiedy Android Auto? Waze jest.... GMaps naturalnie też... A kiedy najlepsza nawigacja?

 5. Marcin Slusarczyk-avatar

  Marcin Slusarczyk

  ok

 6. Puszysty Trzmielik-avatar

  Puszysty Trzmielik

  Nie można nigdzie ustawić żeby dyktowanie/rozpoznawanie głosu odbywało się po polsku. Nie mam ochoty mieć systemu po polsku i liczyłem na to że taka opcja jak rozpoznawanie głosu w innym języku będzie dostępna :( Google Maps wygrywa pod tym względem i częściej z niego korzystam właśnie dlatego. Przez to rozważam już zrezygnować z NaviExpert. Wpisywanie ręczne jest za bardzo męczące. To już nie te czasy żeby tak się męczyć przy takiej klasie aplikacji. UX jest fatalny.

 7. L Belialowicz-avatar

  L Belialowicz

  Edit. Od lat było cudownie, ale coraz bardziej jestem zawiedziony. Już nie jest tak dokładna jak kiedyś, potrafi poprowadzić nawet przez zakaz i to na warszawskiej Starówce, gdzie zakaz stoi od lat, funkcjonalność menu - za każdym razem trzeba otwierać je na nowo, zamiast wrócić do poprzedniego wyboru, no i nie mogę zmienić języka z poziomu aplikacji. Właśnie kończy mi się abonament. Raczej nie będę przedłużał.

 8. TT TT-avatar

  TT TT

  Dziś prowadziła ok aż 500m przed końcem nadłożyć 3x więcej drogi

 9. Marcin Marchel-avatar

  Marcin Marchel

  Gorszej nawigacji nie używałem jeszcze, za granicą gubi się strasznie, nie aktualne ograniczenia prędkości, nie polecam. Gdyby nie sprawa zniżki z Link4 to bym na pewno nie używał.

 10. Mirek Sitek-avatar

  Mirek Sitek

  Jak dacie możliwość ustawienia języka aplikacji niezależnie od języka systemu to dam 5.