Profili Im APK

Version 1.2.1 - imperiamobile.org.albtelecom
Last updated: 2019-02-20 05:52:40

With ALBtelecom "My Profile" you have control over your mobile number’s usage.

Get Free Profili Im APK Free Download Version 1.2.1 (imperiamobile.org.albtelecom). App developed by ALBtelecom sh.a. File size 25.38 MB. With ALBtelecom "My Profile" you have control over your mobile number’s usage.

APP Information

App Download Version1.2.1 (14)
Updated2019-02-20 05:52:40
Apk Size25.38 MB
App DeveloperALBtelecom sh.a.
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.0.x and up
App Package imperiamobile.org.albtelecom.apk
MD53cf11197469371c8343a7ddba2d89add
Rate4.33
Websitehttp://www.albtelecom.al

Download Profili Im 1.2.1 APK

App Description

Profili Im 1.2.1 app is Tested By Antivirus, App is TRUSTED.This App rating is 4.33 On mobile devices. Star You could visit ALBtelecom sh.a. website to know more about the company/developer who developed this. The New Profili Im APK can be downloaded and installed on android phone supporting 4.0.x api and above. Download the app using your favorite browser and click on install to install the app. Please note that we provide original and pure apk file and provide faster download speed than Profili Im apk mirrors. You could also download Free apk of Profili Im and run it using popular android emulators Or Cell Phone.You Can Download free latest version 1.2.1 Stable and Easy Form google play, Android Store or aapks.com .

With the ALBtelecom’s “My Profile” application you have full control over your mobile number’s usage, with just a click from your smartphone, wherever you are.
Check your current use (airtime, SMS, data), your bill, your credit and balance, as well as freely activate different services and offers (on airtime, SMS, data, or any bundle combination), if you are an Eagle Mobile customer.
You can explore the application as Guest and recharge an Eagle Mobile number or pay an invoice. 

App ChangeLog

  • New version.

App Screens

Profili Im androidProfili Im android

Reviews

Ky update i ri është fare kot. Nuk logohemi dot në llogari, plus që bën crash rregullisht.


rregulloni app se nk logohemi me, as nk reset password. ky update i ri eshte kot


bad


Me ne fund nje hap qe duhej hedhur kohe me pare, suksese kush e ka shkruar e krijuar ,😉 une e vlersoj me 7, jo se ka probleme por se duhet te zhvillohet me hapin e kohes. Urime.


Nk mund te regjistrohem dhe mendoj se kjo esht planifikuar nga ju . Mesazhi kishte info qe ne duhet ta shkarkonim dhe te rregjistroheshim por si duket ju e perdoret kete qe ne ta shkarkonim dhe te ms regjistroheshim sps ju smund te na i dhuroni 4G . Zhgenjim total


Me pelqen ky aplikacion sepse ka thjeshtesi ne perdorim dhe lehtesi.Me behet qejfi qe tani nuk mundohemi me per te kuptuar balancen apo kreditin ne llogari Faleminderit Alb Telecom 😉


Pershendetje Alb Telekom mua me pelqen shume edhe e vlersoje me 5 yje. Me pelqen sepse gjen oferta me te lira se ne dyqanet Eagle


Aplikacion teper i vlefshem per sa i perket thjeshtesise ne sherbimet per klientin por eshte teper i merzitshem me reklamat (adds) te cilat i perserit shum shpesh


Nice..!! Dhurata u aktivizua menjehere. Cdo gje me e thjeshte tani per cdo info qe do na duhet.


Ky aplikacon eshte shum I mir per shkak se e kontrollon balancen ne gjdo koh un e vlersoj me 9


Meriton edhe me shum se 5🌟 aplikacioni Profili im.Si gjithmon jeni te paret me ofertat qe mundesoni. Great job 👍


Nisa Pershendetje tani un po shkarkoj programin profili im dhe kam te aktivizuar nje ofert mujore.Me eshte ardhur mesazhi qe ta shkaroj kete aplikacjon ne celular dhe te perfitoj 4 giga internet esht e vertet? nese po sa eshte afati i perdorimit te ketyre 4 gb


Kam pak kohë që jam pjesë e Albtelecom edhe jam shumë i kënaqur me atë çka kjo kompani ofron . E ky app , e rrit më shumë vlerësimin 🙂


Perpjeke e bukur albtelecom. Por le shume per te deshiruar. Suportet dhe ndihmat lene shume per te deshiruar. Mos te flasim pastaj per sherbimin ndaj klientit .


Lehtesim i madh persa i perket menyres se kontaktik me stafin teknik. Falenderim per 4g, si dhe informacionit mbi balancen. ☺


Nje aplikacion shume i mire, perdoret lehte dhe eshte me shume funksione. Big up


do te ishte super n.q.se do ishte mundesia te behej rimbushje nga credit-debit card...megjithate 4 yje i meritoni


Aplikacion shum i mire!!I thjesht n perdorim dhe internet pa kufi!!😁Alb telecom keni bere nj pune fantastike👍👍💖


Un mendoj se ky aplikacion esht i mbrekullushem dhe nuk e them se me erdhi 4G dhurat por sepse mendoj se esht vertet. Faleminderit


do i via 5 yje po te mundesoni trasferimin e internetit ne kte app


App Permissions

Profili Im 1.2.1 requires following permissions on your android device.

android.permission.ACCESS_FINE_LOCATION
android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.INTERNET
android.permission.READ_CONTACTS
android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE
android.permission.WAKE_LOCK
android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
imperiamobile.org.albtelecom.permission.C2D_MESSAGE
android.hardware.location
android.hardware.location.gps
android.hardware.screen.portrait
android.hardware.touchscreen

Older Versions

updated: 2019-02-19 06:12:04
updated: 2017-05-07 08:08:57

See more versions...

More Android Apps to Consider

Proxy Browser
Version 2.4.4 - com.proxyBrowser.
NetShare - no-root-tethering
Share your internet or extends your existing Wifi connection as a WiFi Repeater.
Flow - RuTracker client
Unofficial client for the site rutracker.org.
ConnectBot
ConnectBot is a powerful open-source Secure Shell (SSH) client..
v2rayNG
v2ray Android UI.
WhatsApp Messenger
Simple. Personal. Secure..
APG
Version 1.1.1 - org.thialfihar.android.apg.
Shadowsocks
Shadowsocks: a secure socks5 proxy..
Private Text Messaging + Secure Texting & Calling
Version 2.8.11 - ws.coverme.im.
Floating WhatsApp (ROOT)
Version 4.4.1 - com.gerus.whatsapp.floating.