Cyfrowy Polsat GO APK

Version 1.1.0 - pl.cyfrowypolsat.cpgo
Last updated: 2019-03-15 19:44:47

Watch more than 80 online channels and thousands of programs on request!

Get Free Cyfrowy Polsat GO APK Free Download Version 1.1.0 (pl.cyfrowypolsat.cpgo). App developed by Cyfrowy Polsat S.A. File size 12.87 MB. Watch more than 80 online channels and thousands of programs on request!

APP Information

App Download Version1.1.0 (121001104)
Updated2019-03-15 19:44:47
Apk Size12.87 MB
App DeveloperCyfrowy Polsat S.A.
Malware CheckTRUSTED
Install on Android5.0 and up
App Package pl.cyfrowypolsat.cpgo.apk
MD50075c250f3034b4f382d80ee3925a6f2
Rate4
Websitehttp://www.cyfrowypolsat.pl/cpgo

Download Cyfrowy Polsat GO 1.1.0 APK

App Description

Cyfrowy Polsat GO 1.1.0 app is Tested By Antivirus, App is TRUSTED.This App rating is 4 On mobile devices. Star You could visit Cyfrowy Polsat S.A. website to know more about the company/developer who developed this. The New Cyfrowy Polsat GO APK can be downloaded and installed on android phone supporting 5.0 api and above. Download the app using your favorite browser and click on install to install the app. Please note that we provide original and pure apk file and provide faster download speed than Cyfrowy Polsat GO apk mirrors. You could also download Free apk of Cyfrowy Polsat GO and run it using popular android emulators Or Cell Phone.You Can Download free latest version 1.1.0 Stable and Easy Form google play, Android Store or aapks.com .

Z aplikacją Cyfrowy Polsat GO będziesz mógł oglądać na ekranie swojego smartfona i tabletu  ponad 80 kanałów online oraz tysiące programów na życzenie! Oglądaj telewizję zawsze, kiedy masz na to ochotę i tam gdzie chcesz!
Z serwisu Cyfrowy Polsat GO mogą korzystać abonenci telewizji satelitarnej w Cyfrowym Polsacie. Odtwarzanie materiałów na urządzeniach mobilnych możliwe jest po aktywacji usługi ON THE GO. Liczba kanałów dostępnych online zależy od posiadanej oferty. 
Aby zalogować się do serwisu wystarczy podać login i hasło z Internetowego Centrum Obsługi Klienta (ICOK). Z serwisu można korzystać nawet na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie.
Najważniejsze funkcjonalności:
• dostęp do ponad 80-ciu kanałów online i tysięcy programów na życzenie – oglądaj telewizję zawsze, kiedy masz na to ochotę i tam gdzie chcesz,
• zaawansowane funkcje wyszukiwania materiałów - łatwo znajdziesz to, co w danej chwili chcesz oglądać  
rekomendacje – na podstawie Twoich wcześniejszych wyborów polecimy Ci programy, które Cię zainteresują, tak abyś każdego dnia miał coś ciekawego do obejrzenia ,
• program telewizyjny – intuicyjny program telewizyjny na 6 kolejnych dni dostępny w jednym miejscu, abyś zawsze był na bieżąco,
• kontrola rodzicielska – dzięki możliwość ustawienia poziomu kontroli rodzicielskiej indywidualnie dla każdego urządzenia każdy ogląda bezpiecznie,
Serwis Cyfrowy Polsat GO zawiera materiały bezpłatne, wybrane materiały dostępne bez dodatkowych opłat zgodnie z posiadaną ofertą telewizji satelitarnej w ramach usługi Katalogi Online oraz bazę płatnych materiałów na odrębne zamówienie. Zakres materiałów dostępnych w Serwisie może ulegać zmianom. Opcja ON THE GO umożliwia odtwarzanie materiałów z Serwisu, do których dany abonent ma dostęp, nawet na trzech urządzeniach mobilnych, z uwzględnieniem ograniczeń licencyjnych danego materiału. Aby korzystać z Serwisu wymagane jest połączenie LTE/3G/WiFi o minimalnej przepustowości 2Mb/s. Opłata za transmisję danych zgodna z cennikiem Państwa operatora usługi Internet. Szczegóły w Regulaminie Świadczenia Usług w Serwisie Cyfrowy Polsat GO dostępnym na www.cyfrowypolsat.pl oraz w Umowie Abonenckiej lub Warunkach Oferty, dostępnych u doradcy.
WYSYŁANIE WIADOMOŚCI SMS - Jest wykorzystywane do wysłania sms'a z poziomu aplikacji, w celu zakupu dodatkowych pakietów. Użytkownik sam potwierdza chęć wysłania i jest informowany o kosztach takiego sms'a.
 
ODBIERANIE WIADOMOŚCI SMS - Uprawnienie do odbierania wiadomości jest wykorzystywane w celu sprawdzenia, czy otrzymaliśmy odpowiedź potwierdzającą zakup pakietu SMSem. Sprawdzane są tylko SMSy dotyczące usług ipla.
ZARZĄDZANIE POŁĄCZENIAMI - Jest wykorzystywane do obsługi odtwarzacza wideo w momencie rozmowy przez telefon. Materiał wideo jest zatrzymywany, a po zakończonym połączeniu ponownie wznawiany.
ODCZYT STANU SIECI - Jest wykorzystywane np. do zatrzymania odtwarzania wideo podczas rozmowy telefonicznej.
DOSTĘP DO PAMIĘCI URZĄDZENIA - Jest wykorzystywane np. do zapisu materiałów wideo podczas odtwarzania. 

App ChangeLog

  • - Ulepszenia i poprawa zgłoszonych błędów

App Screens

Cyfrowy Polsat GO androidCyfrowy Polsat GO android

Reviews

Działa stabilniej niż Ipla, którą używałem rok temu. Mam jedną prośbę, chciałbym móc dodać program do ulubionych. Obecnie przełączanie się między programami sportowymi jest niewygodne. Szczególnie, że np. Eurosport 1 i 2 nie są obok siebie.


Dno totalnie. Nie da się obejrzeć meczu ani na żywo ani streama. Zacina nie ładuje błędów milion. Dramat aplikacja. Nie polecam!!!


bardzo dobra apka


Oneplus 6 wyswietla obraz na 1/4 ekranu....


Ale lips haha


Dziala. Ogladam


Na prawdę przydałby się streaming albo support do Chromecast. Przy próbie oglądania programòw w screen mirroring na telewizorze nie pojawia się żaden obraz.


it's OK


Buffering... buffering... buffering...


Nie można wybrać wersji w oryginale... :-( a przez satelite można...


Niestety coś się popsuło. Do niedawna nie mogłem narzekać, ale teraz tylko buforowanie i buforowanie. Chyba najdłużej działało 4 minuty, a potem znów buforowanie. Dodam, że np. hbo go, czy amazon działają bez zacięcia. Nie da się używać.


Nie można oglądać poza granicami Polski


Nie mozna ogladac poza granicami Polski.


App Permissions

Cyfrowy Polsat GO 1.1.0 requires following permissions on your android device.

android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.GET_ACCOUNTS
android.permission.INTERNET
android.permission.READ_PHONE_STATE
android.permission.VIBRATE
android.permission.WAKE_LOCK
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
pl.cyfrowypolsat.cpgo.permission.C2D_MESSAGE
android.hardware.screen.landscape
android.hardware.touchscreen

Older Versions

updated: 2018-04-13 19:42:20
updated: 2017-10-06 23:06:03
updated: 2016-09-10 18:12:16

See more versions...

More Android Apps to Consider

iflix
iflix - Stream or download from a massive library of shows & movies..
Video Player HD All formats & codecs - km player
4k-8k perfect video player.
mpg, mkv, hevc, support for all format files.
MoboPlayer Pro
Enjoy Your Video..
GPlayer
Version 1.9.9 - gpc.myweb.hinet.net.PopupVideo.
Video Player All Format - OPlayer
Video Player All Format, no need to convert videos, enjoy your movie time..
Perfect Player IPTV (Android & Android TV)
Perfect Player is set-top box style IPTV Media player.
XYZ Player
A Light-Weight Video Player For Android !.
musical.ly
Short Videos For You.
Prisma
Unleash your creativity with Prisma Photo Editor.
Remote for Samsung TV
This cool app is a smart remote for samsung tv.