Yemek Tarifleri Internetsiz APK

Version 2.0 - com.umut.yemektarifleri
Last updated: Mon, 23 Dec 2019 16:56:57 UTC
umut,yemektarifleri,lifestyle

APP Information

Download Version 2.0 (2)
Apk Size2.38 MB
App DeveloperDerived SET
Malware CheckTRUSTED
Install on Android2.3.x and up
App Packagecom.umut.yemektarifleri.apk
MD564518dc8aac378ce59017493f79ae0eb
Rate5
Website http://download.appsforboost.com/

Download Yemek Tarifleri Internetsiz 2.0 APK

App Description

Yemek Tarifleri Internetsiz is umut,yemektarifleri,lifestyle, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Derived SET website who developed it. com.umut.yemektarifleri.apk apps can be downloaded and installed on Android 2.3.x and higher Android devices. The Latest Version of 2.0 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 891+ times on store. You can also download com.umut.yemektarifleri APK and run it with the popular Android Emulators.

yemek tarifleri
İNTERNETSİZ, ÜCRETSİZ YEMEK TARİFLERİ ANDROİD UYGULAMASI!!!
Kullanıcılarımızın her an, her yerden ulaşabileceği 1036 adet Türkçe yemek tarifleri bulunmaktadır, şimdilik. Yakın zamanda gelecek güncellemelerle internetsiz olarak 3.000, internet bağlantısı ile 7.500 üzerinde yemek tarifini rahatlıkla uygulayabileceksiniz. 

* Yemek tarifleri konusunda en büyük rehberi sunma iddiası ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Mutfakta en büyük yardımcınız olacak özelliklere ulaşmanız android yemek tarifleri uygulamasıyla tamamen ÜCRETSİZ...

* Kolay kullanımı, telefon ve tabletinizde çok az yer kaplaması, pratik yemek tarifleri barındırması, zengin yemek tarifi çeşitleri sunması ve her yerde kullanabilmeniz için internetsiz çalışması üzerine çok yoğun çalışmalar yapılmıştır. Değerli yorumlarınız ve önerilerinizle özellikleri daha da arttırılacaktır.

Ramazan boyunca ve bayramda tariflere ulaşabilmeniz için internetsiz çalışan özelliğe ile çıkan uygulamamız test aşamasındadır. İnternet bağlantısı ile yeni özellikler kazanacak Yemek tarifleri android uygulamasında;

* tatlı tarifleri
* pasta tarifleri
* makarna tarifleri
* çorba tarifleri
* salata tarifleri
* bebekler ve çocuklar için tarifler
* diyet yemek tarifleri
* pratik tarifler kategorileri olmak üzere 10'dan fazla yemek tarifi kategorisi bulunmaktadır. Ayrıca,

* kısır tarifi
* tiramisu tarifi
* pilav tarifi
* açma tarifi
* waffle tarifi
* muhallebi tarifi
* sufle tarifi
* cupcake tarifi
* menemen tarifi
* omlet tarifi
* güllaç tarifi gibi en çok aranan, pratik ve çok çeşitli yüzlerce tarif bulunmaktadır. Bu sayede pratik ve hızlı tariflere ulaşabileceğiniz gibi misafirleriniz ve özel günler için de tarifler bulabilirsiniz. Diyetteyseniz düşük kalorili tarifleri de deneyebilirsiniz, canınız istediğinde şerbetli tatlı tariflerini ya da hafif sütlü tatlı tariflerini de... Bununla yetinmeyerek bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak için tarif sayımızı her geçen gün arttırmaktayız...

Ek özellikler barındıracak olan internetsiz + internetli çalışabilecek yeni güncellemeler sayesinde internet bağlantınız olmadığında;

* 3.000 den fazla tarife ulaşabileceksiniz.
* Pişirme süresini hatırlatacak "Pişme Alarmı" nı tek tuşla kullanabileceksiniz.
* Her gün ne yemek yapacağınızı düşünmenize yardımcı olacak günün menülerine ulaşabilecek ve farklı tarifleri deneyebileceksiniz.
* Pişirdiğiniz yemeklerin ve yaptığınız tariflerin kalorilerini hesaplayabilecek, düzenli ve sağlıklı beslenmek için yemek tarifleri uygulamanızda yardım alabileceksiniz.
* Yemeklerin daha lezzetli olması ve daha kolay yapılabilmesi için zengin ipuçları kaynağını kullanabileceksiniz.

İnternet bağlantısına kavuştuğunuz yerlerde ise bütün bu özelliklere ek olarak;

* Yemek tariflerini resimli olarak görüntüleyebilecek, denediğiniz tariflerin resimlerini diğer kullanıcılarımızla paylaşabileceksiniz.
* Yemek tariflerini videoları ile daha rahat uygulama ve bilmediğiniz tarifleri daha kolay uygulayarak öğrenme imkanına sahip olabileceksiniz.
* Özel günler, kutlamalar ya da misafir ağırlamalarınızda anlık mesajlaşma özelliğiyle deneyim sahibi kullanıcılarımızın bilgi ve tecrübelerinden faydalanabilecek, tecrübelerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilecek ve bu sayede yeni dostluklar kurabileceksiniz.

Bütün bu özelliklere ek olarak gelmesini istediğiniz güncellemeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yemek tariflerimizin sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza ulaşabilmesi için bizi tavsiye etmeniz ve sosyal medya hesaplarınızda uygulamamızdan bahsetmenizden çok büyük memnuniyet duyacağız :)
recipes
Internets, FREE RECIPES Android app!!
Every moment of our users from anywhere, reach 1036 units are Turkish recipes, for now. Without a net future updates recently as 3000, over 7,500 with an internet connection will be able to easily apply the recipe.

* The largest directory of recipes on offer are continuing our work with the claim. The properties will be a big help in the kitchen to reach the android app is completely FREE recipes ...

* Easy to use, very little space on your phone and tablet, practical recipes to host a rich offer different kinds of recipes you can use anywhere and anytime without a net is made to work very hard to work on. Valuable comments and suggestions will be further enhanced with features.

During Ramadan and the feast with recipes that feature working without a net to reach our application is under testing. Will gain new features with Internet connection in android app recipes;

* Dessert recipes
* Cake recipes
* Pasta recipes
* Soup recipes
* Salad recipes
* Recipes for babies and children
* Diet recipes
* More than 10 practical recipes recipes including categories include category. You also,

* Vicious recipe
* Tiramisu recipe
* Rice recipe
* Opening recipe
* Waffle recipe
* Pudding recipe
* Souffle recipe
* Cupcake recipe
* Menemen recipe
* Omelette recipe
* Güllaç described as the most sought after, and a wide variety of practical recipes are hundreds. In this way, as you'll have access to practical and quick recipe and your guests can find recipes for special occasions. If you can also try a low calorie diet recipes, sweet syrup when the mood takes you or slightly milky desserts recipes recipes too ... Not content with this, the number of our recipes to meet all your needs are increasing with each passing day ...

Additional features that will host the new updates that can work without a net + internet when you have the internet connection;

* You will reach more than 3,000 tariff.
* Cooking time will remember "Cooking Alarm" will be able to use one touch.
* Thinking about what to do what to eat each day will help you to reach the day's menu and will be able to try different recipes.
* Baking recipes that make you eat and calculate the calories of regular and healthy diet recipes to be able to get help with your application.
* Meals can be made more palatable and easier to be able to use a rich source of clues.

In places where Internet connectivity is achieved in addition to all these features;

* Recipe can be view as the picture, try out the pictures of the recipes you'll be able to share with other users.
* Cooking recipes, videos and more comfortable with the unfamiliar applications easier by following recipes will have the opportunity to learn.
* Special occasions, celebrations or entertaining guests with instant messaging feature for experienced users can benefit from our knowledge and experience, experiences that can be shared with our other users, and thus be able to build new friendships.

In addition to these features, you want to come, please contact us for updates. Recipe us to reach our loved ones and friends and would not recommend mentioning your social media accounts too large for our application we will be happy :) 

App ChangeLog

App Screens

Yemek Tarifleri Internetsiz App Screen 1Yemek Tarifleri Internetsiz App Screen 2Yemek Tarifleri Internetsiz App Screen 3Yemek Tarifleri Internetsiz App Screen 4Yemek Tarifleri Internetsiz App Screen 5Yemek Tarifleri Internetsiz App Screen 6Yemek Tarifleri Internetsiz App Screen 7

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Vusale Taqiyeva-avatar

  Vusale Taqiyeva

  Ela

 2. -avatar

 3. -avatar

 4. -avatar

 5. -avatar

 6. -avatar

 7. -avatar

 8. -avatar

 9. -avatar

 10. -avatar