Webtekno - Teknoloji Haberleri APK

Version 5.1.8 - com.izmo.webtekno
Last updated: 2020-02-23
izmo,webtekno,news,magazines

Renewed Webtekno application offers current technology news to you.

Webtekno - Teknoloji Haberleri apk

APP Information

Download Version 5.1.8 (43)
Apk Size8.95 MB
App Developerİzmo Bilişim
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.3.x and up
App Packagecom.izmo.webtekno.apk
MD5b501d9a5549b53a38e8935d6aff5063b
Rate4
Website http://www.webtekno.com

Download Webtekno - Teknoloji Haberleri 5.1.8 APK

App Description

Webtekno - Teknoloji Haberleri is izmo,webtekno,news,magazines, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 4 by 4 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit İzmo Bilişim website who developed it. com.izmo.webtekno.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.3.x and higher Android devices. The Latest Version of 5.1.8 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 608+ times on store. You can also download com.izmo.webtekno APK and run it with the popular Android Emulators.

Türkiye’nin en büyük ve en samimi teknoloji portalı Webtekno’nun resmi mobil haber uygulaması yenilendi!

Tamamen yenilenen arayüze sahip olan Webtekno mobil uygulamasında teknoloji haberleri, sosyal medya gelişmeleri, android, ios, windows phone hakkında son bilgiler, akıllı telefonlar, tabletler hakkında detaylar, sektörel yenilikler ve ilginç ürünler hakkındaki birçok haber ve videoyu bulabilirsiniz. Ayrıca Webtekno TV YouTube kanalının tüm videolarına tek bir uygulama üzerinden zahmetsizce erişebilir, arama yapabilir, sosyal medya ve diğer platformlarda paylaşabilirsiniz.

Webtekno Resmi Teknoloji Haber Uygulamasının Önemli Özellikleri:

Günlük Bülten ile Teknoloji Gündemini Kaçırma!

Gün içindeki yaşanan en önemli 5 gelişme sizlere günlük bülten haber şeklinde sunulur. Böylece o günün kaçırmamanız gereken haberlerine rahatlıkla erişebilir, teknoloji gündemini yoğun zamanlarınızda bile kolayca takip edebilirsiniz. 

Son Dakika Teknoloji Haberleri Telefonuna Gelsin!

En güncel ve en önemli haberler Webtekno uygulamasında sizlere bildirim olarak sunulur. Böylece teknolojinin önemli gelişmelerini an be an takip edebilirsiniz.

Teknoloji ve İnternet Gündemini Takip Et!

Teknoloji hakkındaki tüm önemli ve ilginç haberler sizlere gündem bölümünde sunulur. Böylece gün içindeki başlıca bilgilere ve gelişmelere bu bölümden kolayca erişebilirsiniz.
Teknoloji, sosyal medya, bilim, uzay, otomobil, oyunlar ve bir çok konudaki haberleri sizlere hergün düzenli olarak sunar.

Ürün İncelemeleri ve Bilgi Verici Teknoloji Videoları!

Webtekno TV YouTube kanalında bulunan tüm videolara buradan kolaylıkla erişebilirsiniz. Bu videolar arasında, ürün incelemeleri ve tavsiyeleri, bilgi verici bilim ve uzay hakkında video içerikler sizlere sunulur.

Favori Haberini Kaydet, Dilediğin Zaman Oku!

Dilediğiniz haber ya da video içeriğini favorinize ekleyebilir, bu bölümden sizin için önemli olan içeriklere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Okumak için zamanınız olmayan içerikleri kaçırmazsınız ve dilediğiniz zaman uygulama üzerinden okuyabilirsiniz.

Haberlere Yorum Yap, Tartışmaya Katıl!

Uygulamada yer alan haber ve videoların altında kendi yorumunu belirt ve diğer ziyaretçilerle bunu paylaş. Ayrıca diğer kullanıcıların yaptığı yorumlara oy verebilir ve onlarla tartışmaya katılabilirsin.

En Çok Okunan Haberleri Kaçırma!

Webtekno’da yayınlanmış haberlerde dünün, bugünün, haftanın ve ayın en çok okunan haberlerine hızlıca gözatabilirsin. Böylelikle daha az vakit harcayarak teknoloji gündeminde ne popüler hemen öğrenebilirsin!

En Çok İzlenen Videoları Kaçırma

Webtekno TV’nin en çok izlenen teknoloji videolarını bir arada görebilir ve video gündeminden hızlıca haberdar olabilirsin!

Rahatsız Etme Modu İle Dilediğin Zaman Bildirim Alabilirsin

Toplantı, ders ya da özel durumlarınızda rahatsız etme modu sayesinde Webtekno uygulamasının size bildirim göndermesini kontrol edebilirsiniz.

Web sitemiz: http://www.webtekno.com
Facebook: http://www.facebook.com/webtekno
Twitter: http://twitter.com/webtekno
Instagram: https://www.instagram.com/webtekno/
Youtube: https://www.youtube.com/webteknotv

Ayrıca her türlü öneri, şikayet ve bilgi için info(a)webtekno.com adresine mail atabilirsiniz.
Turkey's largest and most friendly technology portal Webtekno official mobile news app has been updated!

Webtekno mobile applications with interfaces Completely renovated technology news , social development, android, iOS, the latest information about windows phone, smartphones, details about the tablets, you will find many news and videos about the industry's new and interesting products . You can also access all the videos effortlessly through a single application of Webtekno TV YouTube channel, make a call, you can share it on social media and other platforms.

Highlights of Webtekno Official Technology News Application:

Do not miss the Daily Bulletin and Technology Agenda! 

5 most important development is presented in the form of daily news bulletin you experienced during the day. So that you can easily access the news you should not miss a day, even when you can easily track your busy agenda of technology.

come to the Last Minute Technology News Phone! 

The latest and most important news is presented as a statement to you in Webtekno application. an important development of the technology to moment so you can follow.

Tracking Technology and Internet Agenda meat! 

All important and interesting news about technology are presented to you in the agenda section. Thus the main developments during the day and you can easily access information from this section.
Technology, social media, science, space, cars, games and offers daily news to you regularly on several issues.

Product Reviews and Information Technology Transmitter Videos! 

Webtekno in TV YouTube channel here you can easily access to all the videos. These videos include product reviews and recommendations, informative video content about space science and presented to you.

Save your favorite news, Reading time you wish! 

Wish you can add to your favorite news or video content, easy to important content for this section and can be accessed quickly. Do not miss the time to read your content and you can read through the application at any time.

Comment to reports, Join The Discussion! 

In practice it under your own review of the news and video sharing and other visitors with the specified. You can also vote on comments made by other users and you can join the discussion with them.

Top News Do not Miss! 

Webtekno in published reports yesterday, today, you can quickly browse the top stories of the week and month. What can you learn immediately on the agenda of popular technology Thus, by spending less time!

Most Viewed Videos Abduction 

Webtekno TV can see a combination of the most watched videos and video technology you can be informed quickly of the agenda!

When you wish Disturb Mode with Notification You can have 

Meeting, thanks to disturb your course or special mode you can check the status of Webtekno apps send you notifications.

Our website: My http://www.webtekno.co
Facebook http://www.facebook.com/webtekno
Twitter http://twitter.com/webtekno
Instagram: https://www.instagram.com/webtekno/
Youtube: https://www.youtube.com/webteknotv

Also all kinds of suggestions, complaints and information info (a) webtekno.co You can e-mail to.
 

App ChangeLog

  • - WhatsApp'ta haber paylaşma hatası giderildi.

App Screens

Webtekno - Teknoloji Haberleri App Screen 1Webtekno - Teknoloji Haberleri App Screen 2Webtekno - Teknoloji Haberleri App Screen 3Webtekno - Teknoloji Haberleri App Screen 4Webtekno - Teknoloji Haberleri App Screen 5Webtekno - Teknoloji Haberleri App Screen 6

Reviews From google play store

Not better app


Uygulama güzel, tek yaşadığım sorun youtube u sildiğim için videoları açamıyorum.


Güzel teşekkürler Ancak telefon Huawei p30 pro haberlerdeki videolar açılmıyor. Duzeltildigi zaman puanımı değiştireceğim.


Uygulama cok guzel ama bildirimler sadece uygulamaya girince geliyor


Harika


Bir kaç isteğim olacak: Öncelikle ekran döndüğünde haberin en başa dönmesi gibi bir problem var, onun giderilmesi lazım. Ondan sonra, bazen bazı haberler(veya haber grupları) ard arda 2 kez çıkıyor. Bu da düzeltilmeli. Ve son olarak, bazen uygulama kendi kendine hesabımdan çıkıyor. Onun dışında, buraya da web sitesindeki gibi "ziyaretçi olarak yorum yapma" özelliği gelirse çok güzel olur.


Şu uygulamadan artik ekran donunce her şeyin başa dönme òzelligini kaldırın. 15 dakika boyunca asagiya iniyorum sonra ekran yan dönüyor her seyim gidiyor.


Aynı haberi bir kaç kez yapıp öncekini silen p*çler. İçim dışım yazım hatası dolu. Eksik veya yanlış bilgi veren haberler.


hızlı ve stabil. Beğendim edit: yazi okurken durduk yere ana sayfaya atıyor. gittikçe sinir bozucu bir hâl almaya başladı...


Uygulama harika. En son teknoloji haberini sizin uygulamadan takip ediyorum. Teşekkürler Webtekno ekibi 👍👍


Permissions

requires following permissions on your android device.

android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.CAMERA
android.permission.INTERNET
android.permission.READ_APP_BADGE
android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE
android.permission.RECEIVE_BOOT_COMPLETED
android.permission.VIBRATE
android.permission.WAKE_LOCK
android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE
com.anddoes.launcher.permission.UPDATE_COUNT
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
com.htc.launcher.permission.READ_SETTINGS
com.htc.launcher.permission.UPDATE_SHORTCUT
com.huawei.android.launcher.permission.CHANGE_BADGE
com.huawei.android.launcher.permission.READ_SETTINGS
com.huawei.android.launcher.permission.WRITE_SETTINGS
com.izmo.webtekno.permission.C2D_MESSAGE
com.majeur.launcher.permission.UPDATE_BADGE
com.oppo.launcher.permission.READ_SETTINGS
com.oppo.launcher.permission.WRITE_SETTINGS
com.sec.android.provider.badge.permission.READ
com.sec.android.provider.badge.permission.WRITE
com.sonyericsson.home.permission.BROADCAST_BADGE
com.sonymobile.home.permission.PROVIDER_INSERT_BADGE
me.everything.badger.permission.BADGE_COUNT_READ
me.everything.badger.permission.BADGE_COUNT_WRITE
android.hardware.camera
android.hardware.faketouch
view network connections
Allows the app to view information about network connections such as which networks exist and are connected.

take pictures and videos
Allows the app to take pictures and videos with the camera. This permission allows the app to use the camera at any time without your confirmation.

full network access
Allows the app to create network sockets and use custom network protocols. The browser and other applications provide means to send data to the internet, so this permission is not required to send data to the internet.

read the contents of your SD card
Allows the app to read the contents of your SD card.

run at startup
Allows the app to have itself started as soon as the system has finished booting. This can make it take longer to start the phone and allow the app to slow down the overall phone by always running.

control vibration
Allows the app to control the vibrator.

prevent phone from sleeping
Allows the app to prevent the phone from going to sleep.

modify or delete the contents of your SD card
Allows the app to write to the SD card.

receive data from Internet
Allows apps to accept cloud to device messages sent by the app's service. Using this service will incur data usage. Malicious apps could cause excess data usage.

Older Versions

More Android Apps to Consider