İzmir Vapur Sefer Saatleri APK

Version 3.0.2 - com.mertadsay.izdenizvapurseferleri
mertadsay,izdenizvapurseferleri,maps,navigation,izmir,vapur,sefer,saatleri

İzmir Vapur Sefer Saatleri apk

APP Information

Download Version 3.0.2 (19)
Apk Size13.15 MB
App DeveloperMert Adsay
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.4.x and up
App Packagecom.mertadsay.izdenizvapurseferleri.apk
MD59aa428bd62f6d1cda58f96d332d560f0
Rate5
Website http://www.mertadsay.org

Download İzmir Vapur Sefer Saatleri 3.0.2 APK

App Description

İzmir Vapur Sefer Saatleri is mertadsay,izdenizvapurseferleri,maps,navigation,izmir,vapur,sefer,saatleri, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Mert Adsay website who developed it. com.mertadsay.izdenizvapurseferleri.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.4.x and higher Android devices. The Latest Version of 3.0.2 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 118+ times on store. You can also download com.mertadsay.izdenizvapurseferleri APK and run it with the popular Android Emulators.

Bu uygulama ile İzmir vapur hareket ve varış saatlerine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kalkış ve varış iskelelerini seçmek. Uygulama cihazınızın tarihine göre hafta içi, cumartesi ya da pazar seferlerini otomatik olarak getirecektir. Tabi ki dilerseniz bunu değiştirerek diğer günlere de bakabilirsiniz.
Uygulamanın işinizi kolaylaştıracak en güzel özelliği son baktığınız kalkış ve varış iskelelerini hafızasında tutup, sonraki girişinizde otomatik olarak bu seferi açmasıdır. Böylece eğer sürekli aynı vapur hattını kullanıyorsanız, hiç bir seçim yapmadan sadece uygulamaya girerek vapur saatlerinize bakabileceksiniz.
Uygulama tamamen ücretsizdir.
Uygulamayı beğenirseniz puan vermeyi unutmayınız.. 

App ChangeLog

  • Kalkış ve varış istasyonlarını tek tuşla tersine çevirmek için buton eklendi.
  • Android son sürümler ile tam uyumlu hale getirildi.

App Screens

İzmir Vapur Sefer Saatleri App Screen 1İzmir Vapur Sefer Saatleri App Screen 2İzmir Vapur Sefer Saatleri App Screen 3

Older Versions

More Android Apps to Consider