ÜniRehberi APK

Version 17.0 - com.unirehberi
unirehberi,education,ünirehberi

All auxiliary tools for students preparing for YKS are in the University Guide.

ÜniRehberi apk

APP Information

Download Version 17.0 (17)
Apk Size6.17 MB
App DeveloperÜniversite Rehberi
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.3.x and up
App Packagecom.unirehberi.apk
MD53c1e6d7e0f2280c06526bcafe4df62e3
Rate5
Website https://www.unirehberi.com/

Download ÜniRehberi 17.0 APK

App Description

ÜniRehberi is unirehberi,education,ünirehberi, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Üniversite Rehberi website who developed it. com.unirehberi.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.3.x and higher Android devices. The Latest Version of 17.0 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 55+ times on store. You can also download com.unirehberi APK and run it with the popular Android Emulators.

YKS sınavına hazırlanan öğrenciler için tüm yardımcı araçlar Ücretsiz olarak Üniversite Rehberi'nde. Ücretsiz olarak indirip ücretsiz kayıt olabilir ve tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz. Gelin uygulama içerisinde neler bulunuyor öğrenelim.

Uygulamanın içeriğinde bulabilecekleriniz:

★ Konu Takibi Özelliği

★ Puan ve Sıralama Hesaplama

★ Soru Takibi Özelliği

★ Geri Sayım Aracı

★ Taban Puanları

Konu Takibi Özelliği
Konu takibi özelliği ile birlikte YKS - TYT - AYT Konularını görebilirsiniz. Bitirdiğiniz konuları işaretleyerek ne kadar ilerlediğinizi görebilirsiniz. Sadece ders ders değil puan türlerine göre de ilerlemenizi rahatlıkla görebilirsiniz.

Puan ve Sıralama Hesaplama
Uygulamamızın en iyi özelliği puan ve sıralama hesaplama diyebiliriz. Yaptığınız doğru ve yanlışları girerek net sayılarınızı görebilir, YKS - TYT puan ve sıralama hesaplama yapabilirsiniz.  Ayrıca sonuçlarınızı kolaylıkla kayıt edebilir ve gelişiminizi bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Soru Takibi Özelliği
Çözdüğümüz soruları her gün takip etmek zor olabiliyor. Artık teker teker uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Uygulamamız ile birlikte ders ders çözdüğünüz soruları kayıt edebilir ve günlük, haftalık, aylık takibini yapabilirsiniz.

Geri Sayım Aracı
Geri sayım aracı ile birlikte YKS - TYT - AYT sınavlarına kaç gün kaldı öğrenebilirsiniz.

Taban Puanları
Üniversite taban puanları, 2 - 4 yıllık bölümler ve taban puanları listesine ulaşabilirsiniz.
 
All auxiliary tools for students preparing for the YKS exam are available free of charge in the University Guide. You can download it for free and register for free and enjoy all the features. Let's find out what's in the app.

In the content of the application you can find:
★ Subject Tracking Feature
★ Score and Ranking Calculator
★ Question Tracking Feature
★ Countdown Tool
★ Base Points

Subject Tracking Feature
You can see YKS - TYT - AYT Topics with subject tracking feature. You can see how far you've progressed by marking the topics you have finished. You can easily see your progress not only by lesson, but also by type of points.

Score and Rank Calculation
We can say the best feature of our application is score and ranking calculation. You can see your net numbers by entering the right and wrongs you have made, and you can calculate YKS - TYT points and ranking. You can also easily record your results and learn your progress this way.

Question Tracking Feature
It can be difficult to follow the questions we solve every day. You will no longer have to deal with one by one. With our application, you can record the questions you have solved in lessons and follow up daily, weekly, and monthly.

Countdown Tool
You can find out how many days are left for YKS - TYT - AYT exams with the countdown tool.

Base Points
You can reach the list of university base scores, 2 - 4 year departments and base scores.
 

App ChangeLog

 • Teknik Sorunlar Giderildi

App Screens

ÜniRehberi App Screen 1ÜniRehberi App Screen 2ÜniRehberi App Screen 3ÜniRehberi App Screen 4ÜniRehberi App Screen 5ÜniRehberi App Screen 6

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Zahide Durna-avatar

  Zahide Durna

  Very good app

 2. Emre Döğer-avatar

  Emre Döğer

  Uygulamayı denemek için bana bir fırsat sunulmadı tek yaptığı üye olmanız gerekmektedir mesajı göstermesiydi. Açıkça konuşalım kim amacı sınav rehberliği yapmak olan bir uygulamayı mezun olduktan sonra devamlı kullanır hiç kimse. Gizlilik politikalarında belirttikleri mail adresine verilerimin ve hesabımın silinmesiyle ilgili bir soru sordum 2 gün önce, beyfendiler/hanımefendiler dönüş yapmaya zahmet bile etmediler. Kısaca, olumlu bir dönütte deneyeceğim ona göre de eleştiri yaparız. Şimdilik 1!

 3. Мирач-avatar

  Мирач

  Uygulama arayüzü göze hitap ediyor ancak en basit bir işlev için bile üyelik istemekte. Bunun veri tabanı oluşturmak dışında hiçbir manasının olmadığını düşünüyorum, ister reklam olsun ister "geliştirmek" adı altında yararlı bir amaç... Bu işi uğraştırmadan, anonim olarak yapan tonla uygulama varken mail adresimdeki çöplüğe bir yenisini daha eklemek gereksiz. Umarım dikkate alırsınız.

 4. lil gumball lil darwin-avatar

  lil gumball lil darwin

  2021 YKS için güncelleme ne zaman gelir?

 5. Recep Mert-avatar

  Recep Mert

  Obeb okek çıkacak evet

 6. Mr. Veys-avatar

  Mr. Veys

  Uygulama gayet güzel kimse çamur atmasın yalnız lütfen deneme ve soru da koyun içine

 7. Hilal Yildiz-avatar

  Hilal Yildiz

  açılmıyor kardesim el atın kandırmayın artik bıktık be

 8. aslı-avatar

  aslı

  uygulama gerçekten güzel ama keşke sırasıyla hangi ay kaç soru çözdüğümüzü de görebilseydik..

 9. Kağan Tokgöz-avatar

  Kağan Tokgöz

  Çok iyi yararlı bir uygulama konu ve soru takiplerini buradan yapıyorum teşekkürler

 10. Buğra Tektepe-avatar

  Buğra Tektepe

  Uygulamayı yeni indirdim. Daha tam kullanmış sayılmam ama bir göz gezdirdiğimde olayının basit ve arayüzünün sade olduğunu gördüm. Arayüz sadeliğini biraz bozmak pahasına daha fazla işlev eklenebilir. Mesela tyt ayt konularının gösterildiği bölümde konuları görüp işaretlemeye ek konuların alt kısmına 6-7 satırlık kabaca o konunun özetleri konulabilir. Konuyla ilgili gelebilecek soru tarzlarından birer tane konulabilir. Benim için bu iyi olurdu.