Türk Canlı TV APK

Version 2.3 - com.luxusmind.canlitv
Last updated: Tue, 30 Apr 2019 21:12:16 UTC
luxusmind,canlitv,entertainment,türk,canlı

APP Information

Download Version 2.3 (13)
Apk Size3.67 MB
App Developercpp bds-838b412215f681c793c07428ce1e1efe
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.0.x and up
App Packagecom.luxusmind.canlitv.apk
MD5bc4e4bbb8b46fef22628f884b5a2d9f6
Rate3

Download Türk Canlı TV 2.3 APK

App Description

Türk Canlı TV is luxusmind,canlitv,entertainment,türk,canlı, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 3 by 2 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit cpp bds-838b412215f681c793c07428ce1e1efe website who developed it. com.luxusmind.canlitv.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.0.x and higher Android devices. The Latest Version of 2.3 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 16990+ times on store. You can also download com.luxusmind.canlitv APK and run it with the popular Android Emulators.

Mobil Canlı TV uygulamasinin sayesinde Türkiyen'in, Arnavutlugun ve Alman kanallarının yayın akışını izleyebileceğiniz en hızlı canlı tv uygulaması. TV'de şuan ne olduğunu rahatça takip edebilirsiniz ve dilediğiniz kanala bağlana bilirsiniz.

250 Kanal'dan fazla bulunmaktadir.
Yeni kanallar surekli eklenecektir.

DIKKAT! : Bu uygulama tv yayını içermiyor. Günlük veriler televizyon kanallarından toplanır. Bu başvuruda gösterilen veya gösterilen tüm logolar, ilgili şirketlerin telif hakları ve / veya tescilli ticari markaları tarafından korunmaktadır. Bu uygulama veya onunla ilgili hiç kimse, kullanılan logoların mülkiyet haklarını (veya telif hakkını) talep etmemektedir. Logolar, telif hakları ve / veya tescilli ticari markalar tarafından korunmaktadır. Bu uygulamada düşük çözünürlüklü görüntülerin, logoların kullanımı için kullanılması, telif hakkı yasası uyarınca “adil kullanım” olarak nitelendirilir.

DMCA Bildirimi: Uygulamada kullanılan tüm veriler internette mevcut olan genel verilerdir. Herhangi bir verinin telif hakkına sahip olduğunu düşünüyorsanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin; bu verileri 24-48 saat içinde kaldıracağız. Diğer tüm detaylar için lütfen gizlilik politikamızı okuyun. 

App ChangeLog

 • Uygulamamiz artik Aptoide Magazasinda
  Yeni kanallar eklendi
  Calismayan kanallar yenilendi
  Bir kac hata ortadan kaldirildi.

App Screens

Türk Canlı TV App Screen 1Türk Canlı TV App Screen 2Türk Canlı TV App Screen 3Türk Canlı TV App Screen 4Türk Canlı TV App Screen 5Türk Canlı TV App Screen 6Türk Canlı TV App Screen 7

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Abdurrahman Cakolli-avatar

  Abdurrahman Cakolli

  Suan harika, umarim her zaman boyle kalir. Tebrik ederim, butun kanallar iyi calisiyor.

 2. Elhami Azizi-avatar

  Elhami Azizi

  Sahane bir uygulama bes yildizi hakketi.

 3. A Google user-avatar

  A Google user

  On numara bes yildiz, butun kanallarin calismasi ayrica bunu dahada guzel yapiyor.

 4. Ibrahim Hajdari-avatar

  Ibrahim Hajdari

  Mükkemel uygulama, tavsiye ederim.

 5. -avatar

 6. -avatar

 7. -avatar

 8. -avatar

 9. -avatar

 10. -avatar