Thodex – Global Kripto Para Alım Satımı APK

Version 1.0.3 - com.uho.thodex
Last updated: 2020-03-27
thodex,finance

Global trading platform for Bitcoin and other cryptocurrencies.

Thodex – Global Kripto Para Alım Satımı apk

APP Information

Download Version 1.0.3 (4)
Apk Size5.49 MB
App DeveloperThodex Inc
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.4.x and up
App Packagecom.uho.thodex.apk
MD509c09f0bf3cd13e9a0d7d1bea672693a
Rate0
Website https://www.thodex.com/tr

Download Thodex – Global Kripto Para Alım Satımı 1.0.3 APK

App Description

Thodex – Global Kripto Para Alım Satımı is thodex,finance, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 0 by 0 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Thodex Inc website who developed it. com.uho.thodex.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.4.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.0.3 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 0+ times on store. You can also download com.uho.thodex APK and run it with the popular Android Emulators.

Thodex, Bitcoin ve Ethereum, Tron, XRP, Monero ve bunlar gibi pek çok altcoin’in alım ve satımını yapmak için global çapta hizmet vermektedir. FinCen MSB lisansına sahip olan kripto para borsamızda grafikleri takip edip hızlı ve güvenilir bir şekilde alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile alım yapma imkanı sağlayan Thodex aynı zamanda para çeşitliliğiyle de üyelerin yatırımlarını çeşitlendirmesini hedeflemektedir. 

Kullanıcı odaklı arayüzü ve gelişmiş teknolojisiyle dikkat çeken Thodex, her bir özelliğiyle üyelerin güvenli ve kolay bir şekilde işlem yapmasını önemsemektedir. 

• DÜNYA ÇAPINDA HİZMET 
ABD’den FinCen MSB lisansını alan Thodex, Amerika, Asya ve Avrupa kıtalarındaki ülkelerde hizmet vermektedir. 

• KREDİ KARTI İLE ÖDEME 
Thodex’e üye olan kullanıcılar kredi kartları aracılığıyla listelenen tüm kripto paraları kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilir. 

• PARA ÇEŞİTLİLİĞİ 
Thodex tüm üyelerine çok sayıda kripto para çeşidi sunmaktadır. Böylelikle farklı para türleri arasında alım satım işlemleri yapabilir ve yatırımlarınızı çeşitlendirebilirsiniz.

• RAKİPSİZ KOMİSYON ORANLARI
Üyelerinin alım satım yaparken birçok avantaja sahip olma isteğini göz önünde bulunduran Thodex, rakipsiz komisyon oranlarıyla üyelerinin tasarruf etmesine yardımcı oluyor.

• GÜVENLİ SİSTEM
Son teknoloji güvenlik protokollerine önem veren Thodex, kullanıcıların güvenliği için 2FA ve mail onayı sistemini kullanmaktadır. Aynı zamanda kullanıcıların kripto para varlıklarını yüksek güvenlikli coldwallet’larda saklamaktadır.

• BITCOIN ATM’LERİ
Türkiye’deki ilk Bitcoin ATM’sini kurarak sektör adına son derece önemli olan büyük bir gelişmeye imza atan Thodex, şimdi de Türkiye’nin yanı sıra dünya çapında da ATM’lerini yaymak için çalışmalar yapmaktadır.

• CANLI DESTEK
Birçok dilde hizmet veren canlı destek ekibimiz 7/24 hizmet vermektedir. Herhangi bir sorun yaşadığınızda ekibimize yazabilir ve hızlıca sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

• ORTAKLIK FIRSATLARI
Affiliate (Satış Ortaklığı) Programı ile Thodex’e davet ettiğiniz üyenin yapacağı her bir işlem üzerinden komisyon alarak kazancınızı artırabilirsiniz.

• KRİPTO PARA ALIM SATIMININ EN GÜVENLİ HALİ
Thodex ile kripto paraların dünyasına kolayca adım atabilir, paralarınızın alım ve satım işlemlerini avantajlı bir şekilde gerçekleştirirken kazancınızı artıracak ortaklıklardan da yararlanabilirsiniz. 

Kullanıcı odaklı tasarlanan ve fırsatlarla dolu olan Thodex’in uygulamasını hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her türlü görüş ve sorunuz için dilediğiniz zaman bize destek@thodex.com adresinden ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.
Thodex provides global services to buy and sell many altcoins such as Bitcoin and Ethereum, Tron, XRP, Monero and many others. You can follow the charts in our crypto exchange which has the FinCen MSB license and perform your trading transactions quickly and reliably. Providing the opportunity to make purchases with a credit card, Thodex also aims to diversify its investments with the diversity of money.

Thodex, which draws attention with its user-oriented interface and advanced technology, cares about the safe and easy operation of the members with each feature.

• WORLDWIDE SERVICE
Thodex, which has obtained FinBen MSB license from the USA, provides services in countries in America, Asia and European continents.

• PAYMENT WITH CREDIT CARD
Members of Thodex can purchase all cryptocurrencies listed via credit cards easily and securely.

• MONEY DIVERSITY
Thodex offers all its members a large number of crypto currencies. Thus, you can trade between different types of money and diversify your investments.

• UNRIVALED COMMISSION RATES
 Considering its members' desire to have many advantages while trading, Thodex helps its members save money with unrivaled commission rates.

• SAFE SYSTEM
Attaching importance to the latest technology security protocols, Thodex uses the 2FA and mail approval system for the security of users. It also stores users' cryptocurrency assets in high-security coldwallets.

• BITCOIN ATMs
Bitcoin in Turkey first signed to a major development which is extremely important for the sector by establishing Thodex ATMs, as well as in Turkey is now the world is working to spread their ATMs.

• LIVE SUPPORT
Our live support team, which provides services in many languages, is available 24/7. If you have any problems, you can write to our team and quickly find a solution to your problem.

• PARTNERSHIP OPPORTUNITIES
With the Affiliate Program, you can increase your earnings by receiving commissions on each transaction that the member you invite to Thodex will do.

• THE MOST SAFE STATE OF CRYPTO MONEY TRADING
With Thodex, you can easily step into the world of cryptocurrencies and benefit from partnerships that will increase your earnings while advancing your buying and selling transactions in an advantageous way.

You can download and start using the application of Thodex, which is user-oriented and full of opportunities.

You can reach us at any time for any comments and questions via destek@thodex.com and our social media accounts.
 

App ChangeLog

App Screens

Thodex – Global Kripto Para Alım Satımı App Screen 1Thodex – Global Kripto Para Alım Satımı App Screen 2Thodex – Global Kripto Para Alım Satımı App Screen 3Thodex – Global Kripto Para Alım Satımı App Screen 4

Reviews From google play store

Favoriye basinca patliyor. Kullanicidan bagimsiz ilgili paritede islem gecmisi gosterilmiyor. Kullanici Emir degistirdiginde(fiyati) tahta guncellenmiyor. Pin'i bazen 2 kere istiyor. Neden iki kere istedigini soylemiyor. Parmak iziyle giris de olmali. Emir gerceklestiginde push bildirimi alma secenegi olmali.


Rootlu cihazlarda login ekranı açılmıyor. En azından bir hata mesajı ekleyebilirsiniz. MagiskHide ile erişebildim. Tasarım çok kalabalık gözüküyor ama uygulamanın olması gayet güzel olmuş.


Arayüzünün kolaylığı sayesinde kolay işlem yapabilmeme olanak sağlıyor. Desktopa alternatif gelmesi çok iyi oldu


Gayet başarılı. Tebrikler.


En sonunda geldi mobil. Beklediğimden iyi olmuş


Şahane olmuş, elinize sağlık. Birkaç ufak öneri: * Market sayfası favorilerim'de açılsa daha iyi olurmuş. Tabi favorilerim listesi boşsa yine şimdiki gibi TRY'de açılabilir. * Market sayfasındakı ufak grafikler biraz düşük çözünürlüklü gözüküyor. Daha yüksek çözünürlüklü grafikler kullanılabilir. * Varlıklar sayfasında yatırma geçmişi listesi iki kere gözüküyor. Biri kaydırılabilir halde, biri düz. Altalta duruyorlar. Tab değiştirince düzeliyor. * Referans sayfasındaki referans linkimde sadece kopyala değil, paylaş da olsa güzel olurdu. Arkadaşlarıma direk whatsapp üzerinden gönderebilirdim mesela. * Sıkça sorulan sorular beyaz ekranda kaldı bende. Bunlar ufak tefek şeyler tabi. Onun dışında çok hızlı ve güzel çalışıyor. Yanlız grafik göremedim. O biraz tatsız.


Uygulamayı yükledim, lakin giriş yapamıyorum. Hata veriyor reCAPTCHA doğrulaması başarısız oluyor :/


Permissions

requires following permissions on your android device.

android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.ACCESS_WIFI_STATE
android.permission.CAMERA
android.permission.INTERNET
android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE
android.permission.READ_PHONE_STATE
android.permission.WAKE_LOCK
android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
android.hardware.faketouch
android.hardware.screen.portrait
view network connections
Allows the app to view information about network connections such as which networks exist and are connected.

view Wi-Fi connections
Allows the app to view information about Wi-Fi networking, such as whether Wi-Fi is enabled and name of connected Wi-Fi devices.

take pictures and videos
Allows the app to take pictures and videos with the camera. This permission allows the app to use the camera at any time without your confirmation.

full network access
Allows the app to create network sockets and use custom network protocols. The browser and other applications provide means to send data to the internet, so this permission is not required to send data to the internet.

read the contents of your SD card
Allows the app to read the contents of your SD card.

read phone state
Allows read only access to phone state, including the phone number of the device, current cellular network information, the status of any ongoing calls, and a list of any PhoneAccounts registered on the device.

prevent phone from sleeping
Allows the app to prevent the phone from going to sleep.

modify or delete the contents of your SD card
Allows the app to write to the SD card.

receive data from Internet
Allows apps to accept cloud to device messages sent by the app's service. Using this service will incur data usage. Malicious apps could cause excess data usage.

Older Versions

More Android Apps to Consider