AutoShkolla RKS APK

Version 1.12 - co.tenton.admin.autoshkolla
Last updated: 2019-12-04 14:23:07
tenton,admin,autoshkolla,education

Autoshkolla për përgaditje në pjesën teorike për marrjen e Patent Shoferit.

APP Information

Download Version 1.12 (14)
Apk Size10.51 MB
App DeveloperTenton L.L.C.
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.0.x and up
App Packageco.tenton.admin.autoshkolla.apk
MD56f35c4c6551307e3cc74d38106a0489f
Rate5
Website http://www.autoshkolla-ks.com

Download AutoShkolla RKS 1.12 APK

App Description

AutoShkolla RKS is tenton,admin,autoshkolla,education, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 2 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Tenton L.L.C. website who developed it. co.tenton.admin.autoshkolla.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.0.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.12 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than AutoShkolla RKS APK Mirror. This app APK has been downloaded 18139+ times on store. You can also download co.tenton.admin.autoshkolla APK and run it with the popular Android Emulators.

Autoshkolla ju mundëson që përmes testeve me pyetje me figura dhe alternativa, si dhe shenjat dhe rregullat e trafikut në mënyrë shumë të lehtë dhe të shpejtë të përgaditeni për pjesën teorike për marrjen e patent shoferit.

Përmes 70 testeve me pyetje të ndryshme si situatat në trafik, rregulat e trafikut dhe sigurisë, shenjat e trafikut, semaforit dhe personave të autorizuar do të keni shumë të lehtë përgaditjen e Testit Final.

Në Autoshkolla mund të mësoni komplet literaturën e nevojshme e cila ju duhet për të arritur rezultate maksimale. Në literaturë janë të përfshira Nocionet, Shenjat e trafikut (Sinjalizimi vertikal dhe Sinjalizimi horizontal), Shenjat e personave të autorizuar, Rregullat e trafikut, siguria dhe mjetet motorike etj.

Përmes Ilustrimeve me video do te keni të lehtë të mësoni mënyrën se si të veprojmë në shumë raste.

Disa prej veçorive të Autoshkollës janë:

• 70 Teste me pyetje dhe figura
• Nocionet
• Sinjalizimi vertikal
• Sinjalizimi horizontal
• Shenjat e personave të autorizuar
• Shenjat e tabelës së instrumenteve
• Rregullat e trafikut, siguria dhe mjetet motorike

Autoshkolla ju mundëson që përmes testeve me pyetje me figura dhe alternativa, si dhe shenjat dhe rregullat e trafikut në mënyrë shumë të lehtë dhe të shpejtë të përgaditeni për pjesën teorike për marrjen e patent shoferit.

Përmes 70 testeve me pyetje të ndryshme si situatat në trafik, rregulat e trafikut dhe sigurisë, shenjat e trafikut, semaforit dhe personave të autorizuar do të keni shumë të lehtë përgaditjen e Testit Final.

Në Autoshkolla mund të mësoni komplet literaturën e nevojshme e cila ju duhet për të arritur rezultate maksimale. Në literaturë janë të përfshira Nocionet, Shenjat e trafikut (Sinjalizimi vertikal dhe Sinjalizimi horizontal), Shenjat e personave të autorizuar, Rregullat e trafikut, siguria dhe mjetet motorike etj.

Përmes Ilustrimeve me video do te keni të lehtë të mësoni mënyrën se si të veprojmë në shumë raste.

Disa prej veçorive të Autoshkollës janë:

• 70 Teste me pyetje dhe figura
• Nocionet
• Sinjalizimi vertikal
• Sinjalizimi horizontal
• Shenjat e personave të autorizuar
• Shenjat e tabelës së instrumenteve
• Rregullat e trafikut, siguria dhe mjetet motorike 

App ChangeLog

  • Përmirësime dhe rregullime të ndryshme në përvojën e përdoruesit.
    Për ne janë shumë të rëndësishme sygjerimet e juaja andaj na shkruani në info@autoshkolla-ks.com

App Screens

AutoShkolla RKS Screenshot 1AutoShkolla RKS Screenshot 2AutoShkolla RKS Screenshot 3AutoShkolla RKS Screenshot 4AutoShkolla RKS Screenshot 5AutoShkolla RKS Screenshot 6

Reviews From google play store

Thank you , for helping me to pass the test! 💜


Excellent app


Hapsir reklamuse veq tu perserit


Good


Per ma p9 se ju hala ska dal naj developer jeni kinga 💪


GOODShumm app I mir Duke msu ne ta e kam kalu testin per patent shofer Ja vlen veq vazhdoni perpara :-) :-)


E kalova testin me ket aplikacion, po hala pom qon notifications qe se kom kalu. 😭


ju vlla po ta teshshi me qato thirrje 😂😂


Aplikacion shum i mir 😂😂


nuk jon tu mu hap fotot nApp veq pytjet po ki qet qa me bo bre a kshtu shum App i mir dhe i nevojshem


shum i mir veq tkish pas edhe offline mode


👌👌


Aplikacioni me praktik qe egziston, me ka ndihmuar shume te mesoj rreth patent shoferit. Falemnderit per punen e palodhshme!


Super aplikacion, per nje jave i kam mesuar testet, ua rekomandoj t gjitheve.


Aplikacion teper i mire😁


nr. 1


Mut e kini ddejt tskata 80 e dishta perqind keni deshtu a krejt tsakta rop ja qifsha


Shume aplikacion i dobishem!


shum mir veq next


it's very very good app


It is a great app


☆☆☆☆☆...


Shumë aplikacion i mirë, e rekomandoj te gjdo person që është i interesuar për të kaluar testin e lejes me sukses. Great application, I recommend it to everyone who is interested in passing the driving test with success.


Gjithkush mun me thon qkamos veq qeky program mka kry shum pun mu personalisht!Faleminderit shum veq vazhdoni!!❤


Aplikacion që duhet ta keni në telefon


Me ka ndihmuar shumë. Aplikacion i qelluar.


Shum i mir me pelqeu , suksese


Shumë jeni balosha


Jo shum i mire


shum i mir


Amazing


PERFEKT.......


Perfect


Interesant, por per shqiptaret e Kosoves , sepse termat dhe shprehite e perdorura jane te ndryshme nga ato te Shqiperise


Mir eshte per mua q e kam marr patenten me lek 😂😂


Bravo Granit edhe krejt ekipes qe keni punu


Shume applikacion palidhje


Kom has n'pytje qe nuk pershtaten me fotografi.


Aplikacion I ngadalshem


Perfekt ish ky.


Good job


Suksese


Bukur


Exelent


app ma i miri deri me tani per autoshkoll i lumt atij qe e ka bere kete app jau sygjeroj te gjithve


Shume aplikacion i mire, me informata te sakta, aplikacioni ma i mire per Autoshkollë✌👍


Shume aplikacion i mire. E rekomandoj per te gjithe.


App ma tmire spasna pa . Brao


Ja vlen me instalu ketë aplikacion


Ky app um ka ndihmu shum me pergadit provimin me shkrim te autoshkolles ku e kam kalu me her te par, ja vlen te shkarkohet.


shpjegomani mu qeto "ne nje rrug te gjat dhe te drejt cilat jane rreziqet e mundshme" pergjigje e sakt eshte: 1) shoferi nxitet per shpejtesi✔ 2) lodhja dhe monotonia✔ 3) humbet ndjenja e shpejtsis✔ pergjigja 1 dhe 3 jon tkunderta qysh munden me u kon te dyat tsakta skeni lidhje. me pas mujt ja u kisha bo -5 yje.


spi qel do teste veq bardh po rrin rregullone pls


Wow qfar appi Brw krijusit te ketij app


Meritoni 5 Stars..por rregullojeni se nuk i ruan përqindjet në Android.


Testet e vjetra shume gabime jom ra prej provimit sherri ktij app


Une prej qesaj e kom dhan testin me 95 pik 🙏


Shum aplikacion i mir


I like it


Cool thing...


Nice !!


Praktik


aotoshkolla


Likea


Keq


keq


Goood


Apk scan results


Apk Scaned By TotalVirus Antivirus,co.tenton.admin.autoshkolla.apk Was Risky.Detected 1 From 55 Scan.
Scan Stats:confirmed-timeout:0|failure:0|harmless:0|malicious:1|suspicious:0|timeout:0|type-unsupported:11|undetected:59|
Name:1570613888990.apk
Name:1564270438983.apk
Name:191fc5738bb3ed8bceb1e722baa889b1e6aea69ae7d0ef06d2dcbac2303fdd1e SHA-1:99ed5c8b995feeb86e7e5d93917d24ecf9d16b89 SHA-256:191fc5738bb3ed8bceb1e722baa889b1e6aea69ae7d0ef06d2dcbac2303fdd1e SSDEEP:196608:UeG+tI2ajuPQI/ANGrCGRH+E1bKFOAIFv5hOpfIONnbZbYBPIrsWheFsCBe5G6T/:UeG+tI2a/uGGr5ReEsFOAmxUIONnbOgJ File type:Android Magic:Zip archive data File size:11025576 Uncompressed Size:24998044 Contained Files :1529 Contained Files By Type:MF:1,RSA:1,SF:1,dex:1,jpg:2,png:860,so:20,xml:85,

Permissions

requires following permissions on your android device.

android.permission.ACCESS_FINE_LOCATION
android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.CALL_PHONE
android.permission.com.viber.voip.phone.PhoneActivity
android.permission.INTERNET
android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE
android.permission.WAKE_LOCK
android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
co.tenton.admin.autoshkolla.permission.C2D_MESSAGE
android.hardware.location
android.hardware.location.gps
android.hardware.screen.portrait
android.hardware.telephony
android.hardware.touchscreen
precise location (GPS and network-based)
Allows the app to get your precise location using the Global Positioning System (GPS) or network location sources such as cell towers and Wi-Fi. These location services must be turned on and available to your device for the app to use them. Apps may use this to determine where you are, and may consume additional battery power.

view network connections
Allows the app to view information about network connections such as which networks exist and are connected.

directly call phone numbers
Allows the app to call phone numbers without your intervention. This may result in unexpected charges or calls. Note that this doesn't allow the app to call emergency numbers. Malicious apps may cost you money by making calls without your confirmation.

full network access
Allows the app to create network sockets and use custom network protocols. The browser and other applications provide means to send data to the internet, so this permission is not required to send data to the internet.

read the contents of your SD card
Allows the app to read the contents of your SD card.

prevent phone from sleeping
Allows the app to prevent the phone from going to sleep.

modify or delete the contents of your SD card
Allows the app to write to the SD card.

receive data from Internet
Allows apps to accept cloud to device messages sent by the app's service. Using this service will incur data usage. Malicious apps could cause excess data usage.

Certificate

Certificate Issuer:C:10000, OU:TENTON LLC, L:Prishtina, O:TENTON LLC, ST:Kosova
Certificate Subject:C:10000, OU:TENTON LLC, L:Prishtina, O:TENTON LLC, ST:Kosova

Activities

co.tenton.admin.autoshkolla.MainActivitiy.AutoshkollaMainActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.SplashScreen_Activity.WelcomeActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.SplashScreen_Activity.SplashScreenActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.Testet.TestetActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.Testet.TestFormActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.Testet.TestResultsFormActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.SinjalizimiHorizontal.SinjalizimiHorizontalActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.ShenjatPolicit.Shenjat_Policit_Activity
co.tenton.admin.autoshkolla.Nocionet.NocionetActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.Ligjeratat.LigjeratatActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.SinjalizimiVertikal.SinjalizimiVertikalActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.BlurryBackgroundsActivities.InfoActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.BlurryBackgroundsActivities.BlurRecyclerViewActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.BlurryBackgroundsActivities.SinjalizimiVertikalGridActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.AutoshkollaProfile.AutoshkollaListGridActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.BlurryBackgroundsActivities.TestUdhezimeActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.BlurryBackgroundsActivities.AlertWindowActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.LaunchActivities.LaunchActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.Ilustrimet.IlustrimetActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.Ilustrimet.IlustrimetWebview
co.tenton.admin.autoshkolla.AutoshkollaProfile.AutoshkollaProfile
co.tenton.admin.autoshkolla.ShenjatTabelesIlustrimeve.ShenjatTabelesIlustrimeveActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.Procedurat.ProceduratActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.Rregullat_Komunikacionit_Siguria_MjetetMotorike.SiguriaDheMjetetActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.Testet.TestQuestionResultActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.MainActivitiy.PreferencatActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.MainActivitiy.RaportoActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.AutoshkollaProfile.ReklamoActivity
co.tenton.admin.autoshkolla.AutoshkollaProfile.AutoshkollatListActivity
com.google.android.gms.tagmanager.TagManagerPreviewActivity
com.google.android.gms.ads.AdActivity
com.google.android.gms.appinvite.PreviewActivity
com.google.android.gms.auth.api.signin.internal.SignInHubActivity
com.google.android.gms.common.api.GoogleApiActivity

Providers

com.google.firebase.provider.FirebaseInitProvider
com.crashlytics.android.CrashlyticsInitProvider

Services

com.google.android.gms.cast.framework.media.MediaNotificationService
com.google.android.gms.cast.framework.ReconnectionService
com.google.android.gms.analytics.AnalyticsService
com.google.android.gms.analytics.AnalyticsJobService
com.google.android.gms.tagmanager.TagManagerService
com.google.android.gms.measurement.AppMeasurementService
com.google.android.gms.measurement.AppMeasurementJobService
com.google.android.gms.auth.api.signin.RevocationBoundService
com.google.firebase.messaging.FirebaseMessagingService
com.google.firebase.iid.FirebaseInstanceIdService

Receivers

co.tenton.admin.autoshkolla.LocalNotification.AlarmReceiver
com.google.android.gms.cast.framework.media.MediaIntentReceiver
com.google.android.gms.analytics.AnalyticsReceiver
com.google.android.gms.measurement.AppMeasurementReceiver
com.google.android.gms.measurement.AppMeasurementInstallReferrerReceiver
com.google.firebase.iid.FirebaseInstanceIdReceiver
com.google.firebase.iid.FirebaseInstanceIdInternalReceiver

Interesting Strings

http://
http://autoshkolla-ks.com/
http://autoshkolla-ks.com/api/as/v6/public/images/v6/
http://autoshkolla-ks.com/api/as/v6/public/mobile/
http://hostname/?
http://play.google.com/store/apps/details
http://schemas.android.com/apk/res/android
http://static.realm.io/downloads/java/latest
http://static.realm.io/update/java?
http://static.realm.io/update/java?0.84.1
http://www.autoshkolla-ks.com/ads.html
http://www.example.com
http://www.facebook.com/autoshkollaapp
http://www.google-analytics.com
http://www.google.com
https://
https://api.mixpanel.com/track/?data=
https://app-measurement.com/a
https://csi.gstatic.com/csi
https://e.crashlytics.com/spi/v2/events
https://googleads.g.doubleclick.net/mads/static/mad/sdk/native/mraid/v2/mraid_app_banner.js
https://googleads.g.doubleclick.net/mads/static/mad/sdk/native/mraid/v2/mraid_app_expanded_banner.js
https://googleads.g.doubleclick.net/mads/static/mad/sdk/native/mraid/v2/mraid_app_interstitial.js
https://googleads.g.doubleclick.net/mads/static/mad/sdk/native/native_ads.html
https://googleads.g.doubleclick.net/mads/static/mad/sdk/native/sdk-core-v40.html
https://imasdk.googleapis.com/admob/sdkloader/native_video.html
https://mobilecrashreporting.googleapis.com/v1/crashes:batchCreate?key=
https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/gen_204
https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/gen_204?id=gmob-apps
https://play.google.com/store/apps/details?id=
https://plus.google.com/
https://settings.crashlytics.com/spi/v2/platforms/android/apps/%s/settings
https://ssl.google-analytics.com
https://support.google.com/dfp_premium/answer/7160685#push
https://www.google-analytics.com
https://www.google.com
https://www.google.com/dfp/debugSignals
https://www.google.com/dfp/inAppPreview
https://www.google.com/dfp/linkDevice
https://www.google.com/dfp/sendDebugData
https://www.googleapis.com/auth/games
https://youtu.be/

Older Versions

More Android Apps to Consider