Shiko dhe Shfleto APK

Version 1.2.4 - app.shfleto.browser
Last updated: 2020-05-23
shfleto,browser,entertainment,shiko

Watch and Browse videos from the internet

Shiko dhe Shfleto apk

APP Information

Download Version 1.2.4 (212)
Apk Size9.99 MB
App DeveloperShiko dhe Shfleto
Malware CheckTRUSTED
Install on Android5.0 and up
App Packageapp.shfleto.browser.apk
MD573bae102d4f483d513ffd43adabeba19
Rate5

Download Shiko dhe Shfleto 1.2.4 APK

App Description

Shiko dhe Shfleto is shfleto,browser,entertainment,shiko, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Shiko dhe Shfleto website who developed it. app.shfleto.browser.apk apps can be downloaded and installed on Android 5.0 and higher Android devices. The Latest Version of 1.2.4 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 62+ times on store. You can also download app.shfleto.browser APK and run it with the popular Android Emulators.

Shiko dhe Shfleto është një web browser që ju mundëson me lehtësi të shikoni dhe shkarkoni video nga shumë faqe të ndryshme, vjen me karakteristika speciale që përfshijnë:

• Heqjen e reklamave të mërzitshme
• Qasje të lehtë te faqet tuaja të preferuara duke i shtuar ato në faqen kryesore
• Të gjitha shkarkimet mund të shikohen dhe qasen shumë lehtë dhe nga një vend
• Shpejtësi më e mirë

Videot mund te shikohen në aplikacion. Nëse preferoni tjetër video player, ne rekomandojmë VLC apo MX Player.

Për çdo pyetje apo vlerësim, na kontaktoni në shfletoapp@gmail.com

Nësë ju pëlqen aplikacioni mos harroni ta vlerësoni me 5 ⭐ dhe ta shpërndani me shokët.
Watch and Browse is a web browser that allows you to easily view and download videos from many different sites, comes with special features that include:

 • Removing boring ads
 • Easy access to your favorite pages by adding them to the main page
 • All downloads can be viewed and accessed very easily and from one place
 • Best speed

Videos can be viewed on the app. If you prefer another video player, we recommend VLC or MX Player.

For any questions or ratings, contact us at browsingapp@gmail.com

If you like the app, don't forget to rate it at 5. And share it with friends.
 

App ChangeLog

 • Mundësi të zgjidhni player dhe shkarkues te preferencat

App Screens

Shiko dhe Shfleto App Screen 1Shiko dhe Shfleto App Screen 2Shiko dhe Shfleto App Screen 3Shiko dhe Shfleto App Screen 4Shiko dhe Shfleto App Screen 5Shiko dhe Shfleto App Screen 6

Permissions

requires following permissions on your android device.

android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.ACCESS_WIFI_STATE
android.permission.INTERNET
android.permission.VIBRATE
android.permission.WAKE_LOCK
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
android.hardware.wifi
view network connections
Allows the app to view information about network connections such as which networks exist and are connected.

view Wi-Fi connections
Allows the app to view information about Wi-Fi networking, such as whether Wi-Fi is enabled and name of connected Wi-Fi devices.

full network access
Allows the app to create network sockets and use custom network protocols. The browser and other applications provide means to send data to the internet, so this permission is not required to send data to the internet.

control vibration
Allows the app to control the vibrator.

prevent phone from sleeping
Allows the app to prevent the phone from going to sleep.

receive data from Internet
Allows apps to accept cloud to device messages sent by the app's service. Using this service will incur data usage. Malicious apps could cause excess data usage.

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. guest-avatar

  Shum flm per update keep it up the good work..

 2. guest-avatar

  The best film app

 3. guest-avatar

  A bon me dit pse kin hek mister me titra nshqip

 4. guest-avatar

  Shum mir pergezime ...vertet i shpejt .. Shpresoj te mos ndryshoni me vone vertet app shum shum i mire ..pa probleme mesa shoh

 5. guest-avatar

  Shume aplikacion i bukur por a mund te ju shtoni titra faqes moviespro sepse i ka filmat me te mire e nuk kan titra gjithashtu te shkelqyeshem jeni👍

 6. guest-avatar

  Ishte shum here me i mir si program vtm shfleto. Me ket update e ri nuk ja vlen ta mbash ket program nuk shkarkon asnjigje

 7. guest-avatar

  Jeni shumë të mirë, nëse keni mundësi rregullone sa ma shpejt edhe për smart tv 🙏 Suksese

 8. guest-avatar

  Jeni te papare...Flm per sherbimin tuaj Tani e kemi nevoje per shkak te karantines👏

 9. guest-avatar

  Vetem se nuk punon kerko desha te bej picarton por nuk ben

 10. guest-avatar

  Shum filma nuk shkarkohen...pak me thjesht hapat per te shkarkuar filmin

 11. guest-avatar

  Shum program i mire, shpresoj qe keni me i nejt gati me mirmbajtje.

 12. guest-avatar

  Kristian Kullolli

  2020-05-19T13:24:09.262Z

  Nxirrini pak me shpejt filmat

 13. guest-avatar

  Jeni boba

 14. guest-avatar

  Suksese 👍💪💪

 15. guest-avatar

  Super

 16. guest-avatar

  Five stars .

 17. guest-avatar

  Lorenc Wrestling

  2020-05-19T12:24:27.282Z

  The best...

 18. guest-avatar

  Good

 19. guest-avatar

  Good

 20. guest-avatar

  🤝👍👌

 21. guest-avatar

  o gjiganda e paskeni prish fare me ket programin e ri. 1. ishte me i shpejt dhe i sakt tek i vjetri se sa ky me url. 2.shkarkimet ishin m mir me ADM se sa browser Shifini mundohuni ta beni sic e kishit do na beshit nder. respekte

 22. guest-avatar

  Pse disa faqe nuk hapen ne app, por te ri-drejtojne ne browser te tel., çka ta pamundeson me i shiku pa reklama. 📌 Ne pergjithesi app i mire, vetem nese e rregulloni edhe kete qe çdo faqe qe permban video te hapet ne app.

 23. guest-avatar

  Vertet na keni kenaqur me faqen por kjo e reja spo shikoj asnje film

 24. guest-avatar

  Aplikacioni shume i mire ! Respekte !

 25. guest-avatar

  Mirela Memeti Xhani

  2020-05-16T18:38:28.514Z

  Eshte nga me te miret per filma me titra shqip

 26. guest-avatar

  Channel of E.Hodaj

  2020-05-16T11:10:40.851Z

  Me i mire app i vjeter

 27. guest-avatar

  Ma te miret jeni veq vazhdoni qeshtu 👍👍👍👍👍👍

 28. guest-avatar

  Super program

 29. guest-avatar

  Ta shikojm

 30. guest-avatar

  Super

 31. guest-avatar

  Super

 32. guest-avatar

  shtepia celollari

  2020-05-16T16:10:27.469Z

  ok

 33. guest-avatar

  🙂🙂🙂🙂🙂

 34. guest-avatar

  Frederik Cuperjani

  2020-05-13T19:47:31.554Z

  Best!

 35. guest-avatar

  😍😍

 36. guest-avatar

  🌟

 37. guest-avatar

  Aleksander Kalia

  2020-05-16T07:25:25.290Z

 38. guest-avatar

  Perfect

 39. guest-avatar

  Rafael Përlika

  2020-05-12T17:35:41.264Z

  E keni prish fare me ket uptaden e ri spo shofim as po shkarkojm asni film

 40. guest-avatar

  Super aplikacion. E perdor qe 3 vjet sme ka len kurre ne balte 😍🥇

 41. guest-avatar

  Super faqe jeni ju vlersoj shume jam kenaq me filmat tuaj edhe perseri kenaqem shume

 42. guest-avatar

  Nje version I ri dhe i pelqyeshem. Do te shte mire qe ky version te instalohesh vjetrin duke ruajtur automatikisht adresat e versionit te pare dhe useri mund te shtonte te reja apo te hiqte nga ezistueset. Megjithate me I mire se I pari pasi duket qe shfaqen adds ...

 43. guest-avatar

  AppsGame softlojra

  2020-05-10T16:46:02.839Z

  Ska as1 dobi ky app,njësoj sikur kam hy me browser.

 44. guest-avatar

  si mund te shof filmat ne ket aplk

 45. guest-avatar

  Amazing Albania

  2020-05-10T19:11:53.379Z

  ishte me mire versioni i vjeter

 46. guest-avatar

  App shume i mire. Flm.

 47. guest-avatar

  Dhe kur e ben favorite duhet ta klikosh mbi linkun sa here qe hap app qe te hapet faqja, Beninqe te hapet direkt ne faqe te flima24.to psh nese une zgjedh kete, se perdryshe une shkoje ne browser normal dhe fyje me filma24.to.

 48. guest-avatar

  Fantastik si app.... shume i shpejt... e sugjeroj. Faleminderit adm per kete mundesi qe po na e jepni....jo 5* po 50* meritoni.

 49. guest-avatar

  filmat qe behen download nuk dalin tek gallery, rregullojeni kete problem.

 50. guest-avatar

  Shfleto qe ka qen me heret ma i mir sespe i ke te gjith faqet qe jep film . Ndersa ky shfleto qe esgt ma i dobet. Filmat hapen mir nuk.po ngecshin . Po jemi mesuar me ket tjtrin apaet tjtri ma i mir . Beni qe te jen aty te regjstruar su te shfleto vjeter beni ashtu nuk besoj qe ka prb beni ashtu ma mir

 51. guest-avatar

  Nje app fantastik....ju falenderoj gjith stafin per punen qe beni, qe na jepni ne shqiptarve kete mundesi te mrekullueshme per tu kenaqur. Te gjitha te mirat dhe shpresoj qe nukd do ndaloni kurre.❤

 52. guest-avatar

  Jeni shumë të mirë, punë të suksesshme.

 53. guest-avatar

  Aplikacioni ma i mir bravo per punen 👍🇦🇱🇽🇰

 54. guest-avatar

  Albanian' Assassin

  2020-04-26T20:10:48.609Z

  Më në fund diqka e shkëlqyer... Ju përgëzoj!

 55. guest-avatar

  Si mund ti shkarkoj filmat ju lutem?

 56. guest-avatar

  App i mrekullueshem🤗

 57. guest-avatar

  Albion Çerkezi

  2020-04-22T18:03:29.935Z

  Kemi prit gjate me ne fund doli ne playstore

 58. guest-avatar

  Si mund te kaloj filmin e shkarkuar ne pc?sepse nuk me del

 59. guest-avatar

  Bejeni qe te lundrojme cdo faqe, si browser fiks.

 60. guest-avatar

  A mund te futni edhe faqe qe kane anime?

 61. guest-avatar

  App shum I shpejt suksese

 62. guest-avatar

  Lele Pons big fan

  2020-05-18T21:30:56.510Z

  So nice