Shiko dhe Shfleto APK

Version 1.5.3 - app.shfleto.browser
Last updated: Mon, 16 Nov 2020 7:12:43 UTC
shfleto,browser,entertainment,shiko:

Shiko dhe Shfleto apk

APP Information

Download Version 1.5.3 (282)
Apk Size9.73 MB
App DeveloperShiko dhe Shfleto
Malware CheckTRUSTED
Install on Android5.0 and up
App Packageapp.shfleto.browser.apk
MD508072858492d3333745c9121dcf0eb6f
Rate5

Download Shiko dhe Shfleto 1.5.3 APK

App Description

Shiko dhe Shfleto is shfleto,browser,entertainment,shiko, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Shiko dhe Shfleto website who developed it. app.shfleto.browser.apk apps can be downloaded and installed on Android 5.0 and higher Android devices. The Latest Version of 1.5.3 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 1313+ times on store. You can also download app.shfleto.browser APK and run it with the popular Android Emulators.

Shiko dhe Shfleto është një web browser që ju mundëson me lehtësi të shikoni dhe shkarkoni video nga shumë faqe të ndryshme, vjen me karakteristika speciale që përfshijnë:

• Heqjen e reklamave të mërzitshme
• Qasje të lehtë te faqet tuaja të preferuara duke i shtuar ato në faqen kryesore
• Të gjitha shkarkimet mund të shikohen dhe qasen shumë lehtë dhe nga një vend
• Shpejtësi më e mirë

Videot mund te shikohen në aplikacion. Nëse preferoni tjetër video player, ne rekomandojmë VLC apo MX Player.

Për çdo pyetje apo vlerësim, na kontaktoni në [email protected]

Nësë ju pëlqen aplikacioni mos harroni ta vlerësoni me 5 ⭐ dhe ta shpërndani me shokët.
Watch and Browse is a web browser that allows you to easily view and download videos from many different sites, comes with special features that include:

 • Removing boring ads
 • Easy access to your favorite pages by adding them to the main page
 • All downloads can be viewed and accessed very easily and from one place
 • Best speed

Videos can be viewed on the app. If you prefer another video player, we recommend VLC or MX Player.

For any questions or ratings, contact us at [email protected]

If you like the app, don't forget to rate it at 5. And share it with friends.
 

App ChangeLog

 • Rregullohet një problem që shkakton crash

App Screens

Shiko dhe Shfleto App Screen 1Shiko dhe Shfleto App Screen 2Shiko dhe Shfleto App Screen 3Shiko dhe Shfleto App Screen 4Shiko dhe Shfleto App Screen 5Shiko dhe Shfleto App Screen 6

Permissions

requires following permissions on your android device.

android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.ACCESS_WIFI_STATE
android.permission.INTERNET
android.permission.VIBRATE
android.permission.WAKE_LOCK
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
android.hardware.wifi
view network connections
Allows the app to view information about network connections such as which networks exist and are connected.

view Wi-Fi connections
Allows the app to view information about Wi-Fi networking, such as whether Wi-Fi is enabled and name of connected Wi-Fi devices.

full network access
Allows the app to create network sockets and use custom network protocols. The browser and other applications provide means to send data to the internet, so this permission is not required to send data to the internet.

control vibration
Allows the app to control the vibrator.

prevent phone from sleeping
Allows the app to prevent the phone from going to sleep.

receive data from Internet
Allows apps to accept cloud to device messages sent by the app's service. Using this service will incur data usage. Malicious apps could cause excess data usage.

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. KIÀ HT-avatar

  KIÀ HT

  2020-06-23T09:50:31.786Z

  It's a good app well done to the creator ,it used to have bugs in the old versions but now it's absolutely fine ,i hope the app doesn't get removed otherwise it's all okay this new version is faster

 2. Alban Saoli-avatar

  Alban Saoli

  2020-06-07T06:55:22.214Z

  This app is very very good i love it,it has a lot of movies good quality and a lot of tv series jts a great app

 3. Edlira Balla-avatar

  Edlira Balla

  2020-10-25T19:45:28.681Z

  great app .the best in this job

 4. Mentor Musliu-avatar

  Mentor Musliu

  2020-09-28T07:23:21.159Z

  Nice and easy to use, thanks

 5. Nikolin Zhuri-avatar

  Nikolin Zhuri

  2020-09-26T15:03:44.914Z

  I have been using this app for years and it's the best app ever,5stars

 6. Xhei Kolldani-avatar

  Xhei Kolldani

  2020-08-30T20:30:00.800Z

  is a very good application enables us many movies, series and various news. It has made it much easier for us to find the movies we want and helps us to spend our free time.

 7. Roden Pajaj-avatar

  Roden Pajaj

  2020-06-23T20:15:15.506Z

  Easy and plenty of choices

 8. Shasivari Alejna-avatar

  Shasivari Alejna

  2020-06-18T10:57:18.349Z

  i really like this app,its amazing you better try it!

 9. flamur shala-avatar

  flamur shala

  2020-06-22T08:54:36.153Z

  Perfect app, well done 👌👊

 10. Jetmir Mazreku-avatar

  Jetmir Mazreku

  2020-10-30T19:03:03.538Z

  It's working very good 👍

 11. lori laurent-avatar

  lori laurent

  2020-10-12T15:36:14.620Z

  It's very good aplication

 12. Aldo Meco-avatar

  Aldo Meco

  2020-10-06T10:41:22.524Z

  The best app 👌👍💪

 13. Anel Emini-avatar

  Anel Emini

  2020-08-13T21:23:10.415Z

  Amazing app.... Brilliant work people👍

 14. Agron Gashi-avatar

  Agron Gashi

  2020-09-19T04:53:50.725Z

  The best app

 15. arber halili-avatar

  arber halili

  2020-10-01T12:13:30.130Z

  Shum program I fort

 16. R hoxha-avatar

  R hoxha

  2020-09-13T14:34:13.590Z

  Very good application I lovet

 17. kastriot balla-avatar

  kastriot balla

  2020-06-02T13:45:56.908Z

  Very good job

 18. Bledar Ruda-avatar

  Bledar Ruda

  2020-05-15T23:05:28.150Z

  The best film app

 19. Xhelal Shehu-avatar

  Xhelal Shehu

  2020-08-26T13:36:20.720Z

  You are the best!!!!!

 20. Zehra qaili-avatar

  Zehra qaili

  2020-08-30T16:09:24.619Z

  THIS IS THE BEST APP PER SHIQPETTT 💘

 21. Artan Buci-avatar

  Artan Buci

  2020-08-10T16:40:51.154Z

  U r the best

 22. Astrit1337 ヅ-avatar

  Astrit1337 ヅ

  2020-06-07T10:42:20.376Z

  The best movies app love it

 23. Daniela Ndina-avatar

  Daniela Ndina

  2020-08-02T13:32:46.900Z

  No every movie can see

 24. Argjend Bytyqi-avatar

  Argjend Bytyqi

  2020-08-21T18:39:58.441Z

  App ma t mir veq lodhi valla😉

 25. Driloni bytyqi-avatar

  Driloni bytyqi

  2020-08-04T02:27:49.100Z

  APP shum i mir

 26. Jeton Syla-avatar

  Jeton Syla

  2020-04-30T15:25:40.118Z

  A bon me dit pse kin hek mister me titra nshqip

 27. Don-avatar

  Don

  2020-09-17T21:51:52.324Z

  Shum flm per update keep it up the good work.. Shum palidhje ekeni bo update mu sme del duhet me fshi me instalu 🤦🏻‍♂️ Edhe faqet nuk po ndrrohen 1 2 3 4

 28. Berat Tevide-avatar

  Berat Tevide

  2020-10-16T23:15:17.467Z

  disa filma thjesht nuk hapen si psh. rambo 2 dhe 3 ... rregullojeni ket problem sepse ju vlersova me 5 *...perndryshe gjithqka është e perkryme

 29. bio Mechatronics-avatar

  bio Mechatronics

  2020-09-18T17:55:53.491Z

  Ky versioni qenka ber nga ndonje amator me mire i hap linqet nga mozilla .Versioni meparshem apk ishte shume fluid ky duket fiks si ato faqet click the link below.

 30. Bruno Btbll-avatar

  Bruno Btbll

  2020-09-26T19:40:29.487Z

  Video playersnuk punojn ne shumicen e anime black clover shumicen e episodeve nuk hapen as nga serverat alt..sa per iniciativen per te patur nje faqe me anime bravo..

 31. Gerando Kociu-avatar

  Gerando Kociu

  2020-10-01T03:05:44.319Z

  Shumë probleme. Back option nuk punon, kur klikon diku të çon në fillim të faqes, disa nga klikimet nuk i hap fare. Nuk reagon.

 32. renato haka-avatar

  renato haka

  2020-09-16T05:08:41.819Z

  Sh app i mir por filmat qe kan shum qe jan postu duhet mi gjet prap sepse nk hapen

 33. Fjord Yze-avatar

  Fjord Yze

  2020-10-20T19:45:24.188Z

  Filmat e shkarkuar nuk shfaqen asnjer te Gallery apo shkarkimet e aplk, ju lutem rregullojeni

 34. Altin Kouteli-avatar

  Altin Kouteli

  2020-09-27T00:24:38.808Z

  Versioni i vjeter ishte me I thjeshte dhe me I shpejte

 35. Kujtim Rexhepi-avatar

  Kujtim Rexhepi

  2020-09-16T17:13:47.410Z

  Nuk hapen faqet 1 2 3 4 5

 36. Dibra Dibra-avatar

  Dibra Dibra

  2020-10-08T16:32:56.381Z

  Nuk me kalon faqia nga1 ne 2 ok

 37. Andrea Corbaxhi-avatar

  Andrea Corbaxhi

  2020-09-19T09:59:34.279Z

  Pjeska qe ska reklama eshte mrekulli.

 38. Dragan Trendafili-avatar

  Dragan Trendafili

  2020-09-17T16:13:49.806Z

  bukur te pakten slejon reklamat

 39. Ilir Nurce-avatar

  Ilir Nurce

  2020-10-02T16:39:21.831Z

  Jeni me te miret

 40. Shkelqim Ishmi-avatar

  Shkelqim Ishmi

  2020-10-20T15:30:42.797Z

  Ju lumte,jeni perfekt

 41. caci likaj-avatar

  caci likaj

  2020-09-25T21:09:26.325Z

  deri tani super

 42. Mergim Delija-avatar

  Mergim Delija

  2020-10-23T23:32:18.926Z

  Rrnofshit se na keni pshtu 😍😍😍😍😍

 43. Veton Sopa-avatar

  Veton Sopa

  2020-09-17T11:51:53.820Z

  Po behet crash 😤😤 😤😤

 44. Xhevdet Avdullahu-avatar

  Xhevdet Avdullahu

  2020-10-31T21:57:29.457Z

  Fenomenal!!!!

 45. geni celaj-avatar

  geni celaj

  2020-09-26T21:21:34.893Z

  Sehr gut

 46. Marjel Rapo-avatar

  Marjel Rapo

  2020-09-29T18:35:32.776Z

  Super apk

 47. gersi gersi-avatar

  gersi gersi

  2020-09-30T06:15:00.243Z

  alles perfekt

 48. Erald Selamaj-avatar

  Erald Selamaj

  2020-10-14T14:00:26.542Z

  Aplikacion super

 49. Betim Shala-avatar

  Betim Shala

  2020-10-25T22:34:58.764Z

  Very well

 50. Naser Berisha-avatar

  Naser Berisha

  2020-09-16T16:13:39.657Z

  Loqk! 👌👏

 51. Besnik Reka-avatar

  Besnik Reka

  2020-10-02T10:49:52.165Z

  Super 😊

 52. Safet-avatar

  Safet

  2020-10-07T08:30:35.590Z

  Exellent app👌👊

 53. Gesian Cekrezi-avatar

  Gesian Cekrezi

  2020-10-15T22:16:20.694Z

  Super

 54. Dani Rizanaj-avatar

  Dani Rizanaj

  2020-10-16T11:59:28.335Z

  super

 55. Alban Dyrmishi-avatar

  Alban Dyrmishi

  2020-10-31T10:20:54.815Z

  Ok

 56. Dritan Gjeta-avatar

  Dritan Gjeta

  2020-11-02T16:43:59.145Z

  Super

 57. Mehmet Velijaa-avatar

  Mehmet Velijaa

  2020-09-22T19:56:04.767Z

  ⭐⭐⭐⭐⭐

 58. Loni Hoda-avatar

  Loni Hoda

  2020-09-21T19:27:57.666Z

  ❤️❤️❤️❤️

 59. Edon Demiri-avatar

  Edon Demiri

  2020-09-16T18:19:29.430Z

  😉

 60. Florjan Veizaj-avatar

  Florjan Veizaj

  2020-09-17T20:02:32.472Z

  The best

 61. Robert Sukthi-avatar

  Robert Sukthi

  2020-10-13T08:06:16.624Z

  The best

 62. Rilind Beka-avatar

  Rilind Beka

  2020-10-30T21:25:43.999Z

  Very good

 63. Bledar Jonuzaj-avatar

  Bledar Jonuzaj

  2020-11-02T17:55:52.240Z

  best one

 64. fatjon hatija-avatar

  fatjon hatija

  2020-09-21T21:13:36.188Z

  Perfect

 65. Ali Lushtaku-avatar

  Ali Lushtaku

  2020-09-26T22:24:35.900Z

  Good

 66. Bekk Beka-avatar

  Bekk Beka

  2020-09-30T23:00:22.520Z

  Beauty

 67. Ida Nushi-avatar

  Ida Nushi

  2020-10-02T20:31:06.293Z

  Amaizing

 68. Diar Fazliu-avatar

  Diar Fazliu

  2020-10-09T13:49:00.458Z

  Nice

 69. Edmond Vokshi-avatar

  Edmond Vokshi

  2020-11-02T20:06:53.307Z

  Nice

 70. Arber Mahilaj-avatar

  Arber Mahilaj

  2020-07-25T21:11:44.654Z

  Pse nuk mund ti shkarkoj filmat direkt ne telefon ose ti bej stream ne tv direkt nga telefoni?

 71. Art avdiu-avatar

  Art avdiu

  2020-07-19T17:38:47.242Z

  Ktu 90% e filmave nuk hapen 🤮

 72. ermal llanaj-avatar

  ermal llanaj

  2020-07-27T18:29:11.316Z

  kuller fare

 73. frea island-avatar

  frea island

  2020-07-22T13:35:52.462Z

  ok

 74. erdal price-avatar

  erdal price

  2020-07-24T20:13:35.747Z

  Great app

 75. Edison Januzi-avatar

  Edison Januzi

  2020-07-23T15:23:08.306Z

  Best

 76. Genti Haziri-avatar

  Genti Haziri

  2020-07-09T20:40:14.912Z

  Aplikacioni më i mirë sa i përket filmave dhe serialeve (streaming), faleminderit për shërbimin që ofroni! Ju lumtë 🙏

 77. elvis alb-avatar

  elvis alb

  2020-07-11T10:27:27.771Z

  shumë i vlefshem flm !

 78. Said Said-avatar

  Said Said

  2020-07-13T13:14:23.146Z

  Super👌

 79. Gentjan canaj-avatar

  Gentjan canaj

  2020-07-07T12:52:07.134Z

  Super

 80. Ks Gjendi-avatar

  Ks Gjendi

  2020-07-17T11:59:42.572Z

  👍👍👍👍👍👍

 81. Olsa Shkembi-avatar

  Olsa Shkembi

  2020-07-14T15:02:36.530Z

  Exellent

 82. Za Mira-avatar

  Za Mira

  2020-06-15T15:08:26.403Z

  Pershendetje, Sapo e bera update, ku eshte dwatch?! Si mund t'i shtoj favorite?? S'po arrij t'i gjej perseri. Ju lutem me ndihmoni. Jeni ☝️☝️☝️☝️!! Super app!

 83. Aliu Bejtullah-avatar

  Aliu Bejtullah

  2020-06-27T08:20:05.640Z

  Kur klikoj per ta hapur ndonje video/film nuk shfaqet fare dritarja Shiko apo Shfleto sikurse siç ishte te versionet e vjetra (qe ishte vetem Shfleto me filma). Ju lutem, a mund ta rregulloni kete gje?

 84. Haris Grabanica-avatar

  Haris Grabanica

  2020-06-16T00:39:42.233Z

  app eshte i mrekullueshm por dizajni irenditjes se web faqev eshte pa lidhje

 85. Argjend Bytyqi-avatar

  Argjend Bytyqi

  2020-06-18T09:52:02.780Z

  Shum ap i mir

 86. Dritan Hyka-avatar

  Dritan Hyka

  2020-06-16T12:23:42.484Z

  Shume mire

 87. STERJO GOLLOSHI-avatar

  STERJO GOLLOSHI

  2020-06-26T13:12:15.130Z

  Ok

 88. Flori Muhametaj-avatar

  Flori Muhametaj

  2020-06-26T12:32:01.695Z

  Super

 89. Endrit Lleshi-avatar

  Endrit Lleshi

  2020-06-30T19:03:23.156Z

  🤩🤩🤩

 90. Adnan Veseli-avatar

  Adnan Veseli

  2020-06-27T00:28:17.370Z

  Very good

 91. cracer-avatar

  cracer

  2020-06-15T02:46:40.777Z

  Good

 92. Rinor Hetemi-avatar

  Rinor Hetemi

  2020-06-19T20:19:46.951Z

  Great

 93. Parid Demiri-avatar

  Parid Demiri

  2020-06-08T17:18:43.875Z

  SHUM app i bukur dhe pa reklama keep it up!❤💪

 94. Mirsad Asllani-avatar

  Mirsad Asllani

  2020-06-12T22:55:25.930Z

  Aplikacioni vjeter 100 her me i mir se ky tash.

 95. Pur3 Albanian-avatar

  Pur3 Albanian

  2020-06-06T20:42:09.305Z

  Jeni fantastik,më të mirët në qarkullim!

 96. NoName.-avatar

  NoName.

  2020-06-13T02:02:58.535Z

  Bravo ju qifte per kte app😍

 97. Orik Mahmuti-avatar

  Orik Mahmuti

  2020-06-07T10:05:34.685Z

  Ka po don ma mire

 98. gezim cikalleshi-avatar

  gezim cikalleshi

  2020-06-11T11:18:54.220Z

  super app

 99. Edmond Lushtaku-avatar

  Edmond Lushtaku

  2020-06-12T02:40:50.927Z

  App perfekt

 100. pajtim Sina-avatar

  pajtim Sina

  2020-06-10T21:48:05.927Z

  god apps

 101. Murat Tr-avatar

  Murat Tr

  2020-06-10T21:46:20.118Z

  Super

 102. Magic Crochet Emily-avatar

  Magic Crochet Emily

  2020-06-08T12:04:22.488Z

  👏👏👏👏

 103. Geri Tarellari-avatar

  Geri Tarellari

  2020-06-11T17:38:10.966Z

  🔥🔥🔥🔥

 104. Valon TAHIRI-avatar

  Valon TAHIRI

  2020-06-04T22:39:53.492Z

  😁

 105. Armela Mela-avatar

  Armela Mela

  2020-06-08T14:13:47.565Z

  👌

 106. Timi Pajtim-avatar

  Timi Pajtim

  2020-06-13T16:57:17.806Z

  😇

 107. Arjona Saliaj-avatar

  Arjona Saliaj

  2020-06-09T13:31:13.310Z

  Very good

 108. Miti Braho-avatar

  Miti Braho

  2020-06-08T19:28:55.289Z

  Great

 109. Albi_ H-avatar

  Albi_ H

  2020-06-13T00:17:24.421Z

  Fine

 110. fre fire-avatar

  fre fire

  2020-06-08T20:08:54.327Z

  Good

 111. arbnor thaqi-avatar

  arbnor thaqi

  2020-06-20T19:05:12.746Z

  good

 112. Gentjan Reci-avatar

  Gentjan Reci

  2020-06-14T11:35:58.380Z

  exellent

 113. Kamila Sena-avatar

  Kamila Sena

  2020-06-14T18:14:56.815Z

  Good

 114. leo Rexha-avatar

  leo Rexha

  2020-05-28T15:08:36.518Z

  Me pelqen qe filmat hapen pa problem jo si tek google

 115. Parim Buzi-avatar

  Parim Buzi

  2020-05-19T15:28:42.710Z

  Shum mir pergezime ...vertet i shpejt .. Shpresoj te mos ndryshoni me vone vertet app shum shum i mire ..pa probleme mesa shoh

 116. Fahrije Lajqi-avatar

  Fahrije Lajqi

  2020-05-21T19:09:37.638Z

  Shume aplikacion i bukur por a mund te ju shtoni titra faqes moviespro sepse i ka filmat me te mire e nuk kan titra gjithashtu te shkelqyeshem jeni👍

 117. Xhenis Zela-avatar

  Xhenis Zela

  2020-05-21T17:40:27.873Z

  Ishte shum here me i mir si program vtm shfleto. Me ket update e ri nuk ja vlen ta mbash ket program nuk shkarkon asnjigje

 118. Zani Vrapi-avatar

  Zani Vrapi

  2020-05-18T17:46:51.307Z

  Jeni te papare...Flm per sherbimin tuaj Tani e kemi nevoje per shkak te karantines👏

 119. KadoO AL-avatar

  KadoO AL

  2020-05-18T05:25:30.389Z

  Vetem se nuk punon kerko desha te bej picarton por nuk ben

 120. O.R ol-avatar

  O.R ol

  2020-05-20T04:13:38.764Z

  Shum filma nuk shkarkohen...pak me thjesht hapat per te shkarkuar filmin

 121. Elton Sejranaj-avatar

  Elton Sejranaj

  2020-05-26T10:09:42.700Z

  Aplikacion shum i mire. Por kisha nje pyetje si mund të shkarkoj filma🤔🤔🤔

 122. Mahir Ramadani-avatar

  Mahir Ramadani

  2020-05-18T08:25:45.273Z

  Shum program i mire, shpresoj qe keni me i nejt gati me mirmbajtje.

 123. Hisen Ceka-avatar

  Hisen Ceka

  2020-05-19T13:31:51.342Z

  Jeni shumë të mirë, nëse keni mundësi rregullone sa ma shpejt edhe për smart tv 🙏 Suksese

 124. Kristian Kullolli-avatar

  Kristian Kullolli

  2020-05-19T13:24:09.262Z

  Nxirrini pak me shpejt filmat

 125. erion kote-avatar

  erion kote

  2020-05-28T10:54:06.430Z

  Super,!

 126. CarLover-avatar

  CarLover

  2020-05-19T00:44:48.289Z

  Jeni boba

 127. lirim morina-avatar

  lirim morina

  2020-05-22T11:17:39.398Z

  Suksese 👍💪💪

 128. Ela Xhani-avatar

  Ela Xhani

  2020-05-20T22:01:26.170Z

  Super

 129. Jeti Shabani-avatar

  Jeti Shabani

  2020-05-31T16:57:33.812Z

  super

 130. Naim Bexheti-avatar

  Naim Bexheti

  2020-05-20T21:14:24.617Z

  Five stars .

 131. aroma rbor-avatar

  aroma rbor

  2020-05-31T17:35:36.209Z

  😙

 132. Lorenc Toni-avatar

  Lorenc Toni

  2020-05-31T19:21:26.980Z

  The best...

 133. Lorenc Wrestling-avatar

  Lorenc Wrestling

  2020-05-19T12:24:27.282Z

  The best...

 134. Arben Bajrami-avatar

  Arben Bajrami

  2020-05-21T18:27:00.510Z

  Good

 135. Etnik Dreshaj-avatar

  Etnik Dreshaj

  2020-06-07T12:01:33.177Z

  Perfect

 136. RoSu MeNtoR-avatar

  RoSu MeNtoR

  2020-05-19T04:53:18.860Z

  Good

 137. 300 Spartans-avatar

  300 Spartans

  2020-05-19T02:45:18.480Z

  🤝👍👌

 138. Dirtyy Sprite-avatar

  Dirtyy Sprite

  2020-05-13T21:14:22.238Z

  o gjiganda e paskeni prish fare me ket programin e ri. 1. ishte me i shpejt dhe i sakt tek i vjetri se sa ky me url. 2.shkarkimet ishin m mir me ADM se sa browser Shifini mundohuni ta beni sic e kishit do na beshit nder. respekte

 139. Arben Shabiu-avatar

  Arben Shabiu

  2020-05-16T00:10:20.943Z

  Pse disa faqe nuk hapen ne app, por te ri-drejtojne ne browser te tel., çka ta pamundeson me i shiku pa reklama. 📌 Ne pergjithesi app i mire, vetem nese e rregulloni edhe kete qe çdo faqe qe permban video te hapet ne app.

 140. Bernard Cela-avatar

  Bernard Cela

  2020-05-15T18:31:36.479Z

  Vertet na keni kenaqur me faqen por kjo e reja spo shikoj asnje film

 141. Miguel Fiku-avatar

  Miguel Fiku

  2020-05-14T21:05:05.542Z

  Aplikacioni shume i mire ! Respekte !

 142. Mirela Xhani-avatar

  Mirela Xhani

  2020-05-16T18:38:28.514Z

  Eshte nga me te miret per filma me titra shqip

 143. Channel of E.Hodaj-avatar

  Channel of E.Hodaj

  2020-05-16T11:10:40.851Z

  Me i mire app i vjeter

 144. B. Bytyqi-avatar

  B. Bytyqi

  2020-05-18T11:12:49.223Z

  Ma te miret jeni veq vazhdoni qeshtu 👍👍👍👍👍👍

 145. Enkeledi Muhaj-avatar

  Enkeledi Muhaj

  2020-05-12T20:42:43.250Z

  Super program

 146. Flamur Mullai-avatar

  Flamur Mullai

  2020-05-16T13:22:45.353Z

  Ta shikojm

 147. Eno 7-avatar

  Eno 7

  2020-05-15T12:52:31.878Z

  super

 148. shtepia celollari-avatar

  shtepia celollari

  2020-05-16T16:10:27.469Z

  ok

 149. Emin Prekadini-avatar

  Emin Prekadini

  2020-05-16T01:50:07.388Z

  Super

 150. Ervin Mene-avatar

  Ervin Mene

  2020-05-16T23:41:58.748Z

  Super