Sanal Basın: Tüm Gazeteler, Son Dakika Haberleri APK

Version 3.0.4 - com.sanalbasin.android
sanalbasin,android,news,magazines,sanal,basın

APP Information

Download Version 3.0.4 (520)
Apk Size4.21 MB
App DeveloperProDESTEK Bilişim Ltd. Şti.
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.1.x and up
App Packagecom.sanalbasin.android.apk
MD58939ffed3204e1f30141c1cfd431e718
Rate5
Website http://www.sanalbasin.com

Download Sanal Basın: Tüm Gazeteler, Son Dakika Haberleri 3.0.4 APK

App Description

Sanal Basın: Tüm Gazeteler, Son Dakika Haberleri is sanalbasin,android,news,magazines,sanal,basın, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit ProDESTEK Bilişim Ltd. Şti. website who developed it. com.sanalbasin.android.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.1.x and higher Android devices. The Latest Version of 3.0.4 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 765+ times on store. You can also download com.sanalbasin.android APK and run it with the popular Android Emulators.

Sanal Basın son dakika haber uygulaması; web ve mobil ortamında faaliyet gösteren Türkiye'nin en kapsamlı ve tarafsız "Mashup Media" projesidir. Web üzerinde sanalbasin.com adresinde yayınlanmaktadır.

Sanal Basın; kullanıcıların tüm gazetelerin ve internet medyasının son dakika haberlerine, dergilere hızlı ve pratik biçimde göz atabilmesini sağlayan, temiz ara yüzü, haberleri ve gazeteleri sunumundaki performansı, kullanıcıyı vakit kaybetmeden son dakika haber kaynaklarına ulaştırma becerisi ile mutlaka elinizin altında olması gereken en önemli son dakika haber, gazeteler uygulamasıdır.

Ulusal ve yerel ülke genelinde 1.200'ün üzerinde gazete ve haber sitesini, dergileri gelişmiş bot yazılımları ile sürekli tarayarak kullanıcılarını son dakika haberleri ile buluşturan sistem, ayrıca ülke genelinde 8.000'in üzerinde yazarın takip edildiği, yazarların özelleştirilebildiği Türkiye'nin en kapsamlı makale tarama özelliğine sahiptir. Sanal Basın içerik portföyüne her gün gazeteler ve haber sitelerinden 10.000'in üzerinde haber ve makale bağlantısı kaydedilmektedir.

Sanal Basın son dakika haber, gazeteler ve dergiler uygulamasını öne çıkaran temel özellikleri şunlardır:

TARAFSIZLIK

Sanal Basın'da yayınlanan gazetelerin öncelikleri Alexa lokal verileri ile hesaplanmakta, uygulama içerisindeki tüm gazeteler, haber siteleri, dergiler fikir ve görüş farklılıkları kesinlikle dikkate alınmadan kendisine yer bulmakta ve yayınlanmaktadır. Sıralamalar her pazar günü otomatik olarak sistem tarafından güncellenmekte, gazeteler, haber siteleri, dergiler otomatik olarak sıralanmaktadır.

FAVORİ YÖNETİMİ

Gmail hesabınızı otomatik olarak favorilerinizle ilişkilendiren uygulamamız, son dakika haberleri için takip ettiğiniz gazeteleri, yazarları, gazete manşetlerini, dergileri haber sunucumuz ile senkronize ederek sürekli ve kesintisiz hizmet sağlamakta, kullanıcılarımız diledikleri taktirde uygulamayı favori gazeteler, haber siteleri ve dergiler ile açabilmekte, son dakika haberlerini takip edebilmektedir.

HABER AVCISI

Kullanıcılarımız Sanal Basın'ın veri havuzundaki milyonlarca haberi seçmiş oldukları anahtar kelimeleri kullanarak süzebilmekte, sadece ilgilendikleri son dakika haberlerini ve tüm gazetelerin haber akışını kontrol edebilmektedirler.

GAZETE MANŞETLERİ

Kullanıcılarımız ulusal ve yerel olmak üzere 500'ün üzerinde gazete birinci sayfasını uygulama üzerinde takip edebilmekte, favori listelerini oluşturabilmektedirler. Masaüstü ve mobil ortamda, böylesine geniş bir içerikle yerel gazetelerin birinci sayfalarına ve son dakika haberlerine ulaşabileceğiniz tek uygulama Sanal Basın haber uygulamasıdır.

ULUSAL GAZETELER

"Haber",Manşetler","Spor","Ekonomi" kategorilerinde tüm ulusal gazetelerin son dakika haberleri, yazarların en son makaleleri takip edilebilmekte, favori haber listeleri oluşturulabilmektedir.

YAZARLAR

Tüm yazarlar bağlı bulundukları gazete üzerinden takip edilebilmekte, sürekli okunan yazarlar favori listelerine dahil edilerek, tek bir ara yüzde günün makale akışı sağlanabilmektedir.

YEREL HABERLER

Her ilin en çok takip edilen popüler gazeteleri, dergileri "Yerel Gazeteler" menüsü altında yazarlar, gazete birinci sayfaları ile favoriler üzerinden takip edilebilmektedir.

DÜNYA

Dünyanın en popüler gazete, haber siteleri ve dergileri ülke filtresi kullanılarak uygulama üzerinde takip edilebilmekte, gazetelerin son dakika haberleri okunabilmektedir.

DERGİLER

Türkiye’nin en popüler dergileri Sanal Basın üzerinde farklı kategoriler altında yayınlanmakta ve takip edilebilmektedir. Dergilerin popülerlik sıralamaları Alexa verilerine göre düzenlenmektedir.

SOSYAL PAYLAŞIMLAR

Kullanıcılarımız son dakika haberlerini telefonlarında yüklü bulunan sosyal medya servisleri üzerinden herkesle kolayca paylaşabilmektedir. 

App ChangeLog

 • Çeşitli performans iyileştirmeleri yapıldı.

App Screens

Sanal Basın: Tüm Gazeteler, Son Dakika Haberleri App Screen 1Sanal Basın: Tüm Gazeteler, Son Dakika Haberleri App Screen 2Sanal Basın: Tüm Gazeteler, Son Dakika Haberleri App Screen 3Sanal Basın: Tüm Gazeteler, Son Dakika Haberleri App Screen 4Sanal Basın: Tüm Gazeteler, Son Dakika Haberleri App Screen 5Sanal Basın: Tüm Gazeteler, Son Dakika Haberleri App Screen 6Sanal Basın: Tüm Gazeteler, Son Dakika Haberleri App Screen 7

Y29tLXNhbmFsYmFzaW4tYW5kcm9pZC01MjAtMzM4OTA5MTUtODkzOWZmZWQzMjA0ZTFmMzAxNDFjMWNmZDQzMWU3MTg.apk
Name:1566331628008.apk
Name:com.sanalbasin.android.apk

Apk scan results


Apk Scaned By TotalVirus Antivirus,com.sanalbasin.android.apk Was Pure And Safe.

Scan Stats:failure:0|harmless:0|malicious:0|suspicious:0|timeout:0|type-unsupported:12|undetected:59|
Name:Y29tLXNhbmFsYmFzaW4tYW5kcm9pZC01MjAtMzM4OTA5MTUtODkzOWZmZWQzMjA0ZTFmMzAxNDFjMWNmZDQzMWU3MTg.apk
Name:1566331628008.apk
Name:com.sanalbasin.android.apk SHA-1:c7f6da43e5349ed82b018d2fc8c46f7e6613c977 SHA-256:364ba40db5052df2b8575bc5cae3cd6779f588452c0c54677abe0c7513a571df SSDEEP:98304:IgfbsQrQ4jzcNfo6Vf2KR3QCLPjYOoKn7FDNWqDFpZv77dz3dDHeN:IWQQrhzcNg6d2KR3QCLPQK7FDNWe7dzK File type:Android Magic:Zip archive data, at least v2.0 to extract File size:4418394 Uncompressed Size:8912016 Contained Files :739 Contained Files By Type:MF:1,RSA:1,SF:1,dex:1,jpg:2,png:404,ttf:1,xml:319,

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Sedat Arpa-avatar

  Sedat Arpa

  You can find everything about agenda

 2. Mustafa Kervancioglu-avatar

  Mustafa Kervancioglu

  Icerik cok iyi. Fakat Note8 ile bile açılış sorunları yasiyorum. S8de de açılmıyor.

 3. A Selâm Eren-avatar

  A Selâm Eren

  Manşetler 2 Mayıs. Bugün 5 Mayis 3 gun geriden mi takip ?

 4. Huseyin Debir-avatar

  Huseyin Debir

  Her kesime hitabeden ve haber veren bu uygulamayı hazırlayanlara teşekkür ediyorum.

 5. Caner Naykı-avatar

  Caner Naykı

  Uygulama arka plan alınıp tekrar açıldığında her seferinde çöküyor.

 6. Teoman Ertugrul Tulun-avatar

  Teoman Ertugrul Tulun

  Bazen yavaş çalışması dışında hiç bir sorunu bulunmuyor.

 7. Mehmet Kilinc-avatar

  Mehmet Kilinc

  tebrikler çok başarılısınız başarılar herdaim olur inşallah.

 8. Murtaza akdag-avatar

  Murtaza akdag

  takdire şayan teze haberleri okuyorum

 9. Ali Uzun-avatar

  Ali Uzun

  Daha ne olsun.!?

 10. Omer Yuksel-avatar

  Omer Yuksel

  Cok basarili