Raunt APK

Version 1.13.2 - com.raunt.sebit
raunt,sebit,education

yks'y Turkey's personalized college prep solution in a single preparation.

Raunt apk

APP Information

Download Version 1.13.2 (3000323)
Apk Size76.29 MB
App DeveloperSebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ
Malware CheckTRUSTED
Install on Android5.0 and up
App Packagecom.raunt.sebit.apk
MD58f1879514afd562220a33de71815385d
Rate5
Website http://www.raunt.com/

Download Raunt 1.13.2 APK

App Description

Raunt is raunt,sebit,education, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ website who developed it. com.raunt.sebit.apk apps can be downloaded and installed on Android 5.0 and higher Android devices. The Latest Version of 1.13.2 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 415+ times on store. You can also download com.raunt.sebit APK and run it with the popular Android Emulators.

ÖNEMLİ! 
Raunt'u tüm özellikleriyle kullanabilmek için sana uygun paketi satın almalısın.
Raunt Cep Uygulaması’nın “YKS Puan Hesaplama” fonksiyonu, üyelik gerektirmeksizin herkesin ücretsiz kullanımına açıktır.
Raunt Cep Uygulaması, istediğin her an her yerde çalışabilmen için tamamen yenilendi!
RAUNT CEP UYGULAMASI
YKS’ye hazırlanan herkese, istediği üniversite ve bölümü kazandırmak için tasarlanan Türkiye’nin ilk ve tek kişiye özel üniversiteye hazırlık çözümü Raunt, üniversiteye hazırlığı cebine getiriyor. 
Raunt, üniversiteye hazırlık sürecinin başından sonuna kadar sunduğu kişiselleştirilmiş rehberlik hizmeti, çalışma planlaması, farklı tipte on binlerce soru ve çözüm videolarıyla kullanıcılarını adım adım hedeflerine ulaştırıyor. 
Üniversiteye Hazırlık “Cep”te!
Uygulama, kolay kullanım olanağı sunan yepyeni tasarımı, eklenen yeni özellikleriyle üniversiteye hazırlıkta cebini çok güçlendiriyor. 
Raunt Cep Uygulaması, Raunt’taki sınav performanslarını detaylarıyla ve kesintisiz takip etmeni, sana özel tekrar listelerine, eksiklerini hızla tamamlayacağın konu anlatım ve soru çözüm videolarına doğrudan ulaşarak zaman kazanmanı sağlar. 
Bu uygulama aracılığıyla sana iletilen akıllı geri bildirimlerle ne zaman hangi konuyu çalışman, ne zaman hangi testi çözmen gerektiğini bilerek ilerleyecek, süreci eksiksiz tamamladığında, kazanan sen olacaksın!
“Soru Çözüm, Soru Çözüm”
Raunt’la herhangi bir testi çözerken iki seçeneğin var. İstersen testin tamamını çözüp, cevaplarını ve çözüm videolarını izleyebilir, istersen de çözdüğün her sorudan sonra anında cevabını görebilir, çözüm videosunu izleyerek ilerlersin. Seçim senin!
Haftalık Programını Yap, Raunt da Planlamanı Yapsın!
Hangi gün hangi derse çalışacağını belirlersen, Raunt, ona uygun bir çalışma planı hazırlayacak, en uygun konuları ve testleri en uygun zamanda karşına çıkaracaktır. “Profil” alanından haftalık programını istediğin zaman değiştirebilirsin.
Soruları Çöz, Zirveye Çık!
Haftada, ayda, yılda kaç soru çözdüğünü ve diğer Raunt kullanıcılarının soru performanslarını bilmek istemez misin? Raunt, sana çözdüğün soru sayısını vermekle kalmıyor, “Raunt Soru Sıralaması”nda nerede olduğunu da gösteriyor. Soru yarışında üst sıraları zorlamak senin elinde! 

App ChangeLog

 • Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler uygulandı.

App Screens

Raunt App Screen 1Raunt App Screen 2Raunt App Screen 3Raunt App Screen 4Raunt App Screen 5Raunt App Screen 6Raunt App Screen 7

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. İsmail Pektaş-avatar

  İsmail Pektaş

  2021 - 2022 sezonu için uygulama ve website üzerinde arayüz anlamında güzel değişiklikler yapılmış. Konu anlatımları ve testleri zaten güzel. Parasını hak ediyor.

 2. Senpai H-avatar

  Senpai H

  Allah belanızı versin.

 3. Batu Doruk Deniz-avatar

  Batu Doruk Deniz

  Oldukça başarılı bir uygulama. Profesyonel ders anlatımlarına, rapolarla ve analizlere vb. birçok şeye sahip. Uygulama arayüzü oldukça başarılı, gördüğüm en başarılı ders platformu diyebilirim.

 4. Bljmf Pxfs-avatar

  Bljmf Pxfs

  Gerçekten çalışacaksanız alın. Eğer ben çalışamıyorum, işte raunt bana özel program yapıyormuş beni çalıştırıyormuş diyorsanız almayın. Siz o programa uymadığınız sürece hiç bir anlamı yok! Bence özellikle şu dönemde evden çalışmak için çok iyi. Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve yorumlarda yazan sorunlarla hiç karşılaşmadım. Konu anlatım fasiküllerindeki soruların cevapları da dersler kısmında bulabilirsiniz. Ha kendiniz bulamadınız mı? Gidin, yazın Google'a. Bu kadar mı zor?

 5. phantom agony-avatar

  phantom agony

  Deneme raporuna bakmak istediğim zaman hata verip kapanıyor lütfen düzeltin...

 6. cool boi dio-avatar

  cool boi dio

  Ew cringe

 7. Akif Dur-avatar

  Akif Dur

  Arayüz anlaşılmıyor aradigin şeyi bulmak zor ama anlatımları ve testleri güzel. Bide bugları çözerlerse güzel bir uygulama olur

 8. adem berat aslan-avatar

  adem berat aslan

  Rauntu çok beğendim harika bir uygulama ve derslerimin gelişmesinede yardımcı oldu.

 9. Xw-avatar

  Xw

  Ücretsiz olarak aynısı ebada da var dolandirici bunlar

 10. Charlotte Sonya-avatar

  Charlotte Sonya

  Sürekli kontrol et butonuna basınca testte bir hata meydana geldi diyip duruyor beni çıldırtıyor bir de o kadar para verdim ayıp yani dershane gibiymiş diyorlar boşa buna para vereceğinize ebada zaten aynı hocalar anlatıyor ordan dinleyin hiçbir fark yok testleri de Palmenin zaten Palme alsanız daha ucuza gelir 2000TL vermeye değecek bir algoritması yok 👎