Poketka APK

Version 1.3.1 - cz.csas.app.poketka
Last updated: 2019-07-12 06:23:05
csas,poketka,finance

Mobile wallet of Česká spořitelna

Poketka apk

APP Information

Download Version 1.3.1 (1003001)
Apk Size27.54 MB
App DeveloperČeská spořitelna, a.s.
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.4.x and up
App Packagecz.csas.app.poketka.apk
MD5cca02f05c782c8e6c28ad7d0335b9fc1
Rate0
Website http://www.csas.cz

Download Poketka 1.3.1 APK

App Description

Poketka is csas,poketka,finance, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 0 by 0 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Česká spořitelna, a.s. website who developed it. cz.csas.app.poketka.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.4.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.3.1 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than Poketka APK Mirror. This app APK has been downloaded 1+ times on store. You can also download cz.csas.app.poketka APK and run it with the popular Android Emulators.

Pamatujete si, jaké to bylo poprvé “pípnout” kartou? Doba pokročila a dnes už nepotřebujete ani tu plastovou kartu. Na vše vám stačí chytrý telefon, který nosíte pořád s sebou. Co vše vám už dnes mobilní peněženka přinese?

KARTA V MOBILU
Svoji debetní kartu VISA od České spořitelny si můžete přidat do mobilu a platit s ní všude tam, kde dnes platíte svou bezkontaktní kartou. Navíc můžete při platbách nad 500 korun používat místo PINu bezpečnější otisk prstu.

HLADINA ZŮSTATKU
Abyste hned viděli, kolik ještě můžete utratit, ukazuje vám hladina na obrazovce vždy váš aktuální zůstatek. A aby to “akvárko” nebylo tak prázdné, přidali jsme do něj i rybičku. Vždyť co taky jiného nosit v mobilní peněžence než celou rybu, když v té opravdové nosíme často alespoň šupinu pro štěstí?

KARTA NA INTERNET
Máte obavu zadávat číslo karty při nákupech na Internetu? Nyní máte unikátní možnost vytvořit si jednorázovou kartu pro nákupy na eshopech. Zaplatíte s ní přesnou částku a nikdo nyní vaši kartu už nemůže zneužít. 

SLEVY NA NÁKUPY
V Poketce na vás čekají slevy u desítek obchodníků, kde možná už dnes běžně nakupujete. Je škoda je nevyužít.

Teď už zbývá jen vyzkoušet nové placení v obchodě, lepší jednou zkusit než stokrát slyšet. Za chvíli budete na plastovou kartu vzpomínat stejně jako třeba na gramofonové desky.
Do you remember what it was like to beep for the first time with a card? Time has progressed and today you no longer need a plastic card. All you need is a smart phone that you always carry with you. What will your mobile wallet bring to you today?

CARD IN MOBILE
You can add your VISA debit card from Česká spořitelna to your mobile phone and pay with it wherever you pay today with your contactless card. In addition, you can use a safer fingerprint instead of a PIN when paying over CZK 500.

BALANCE LEVEL
To see how much you can spend now, the level on the screen always shows your current balance. And to make the aquarium so empty, we added a fish to it. After all, what else to wear in a mobile wallet than a whole fish, when we often carry at least the scales for luck in the real one?

INTERNET CARD
Are you concerned about entering the card number when shopping on the Internet? Now you have a unique opportunity to create a one-time card for shopping at eshop. You pay the exact amount with it and no one can now abuse your card.

SHOPPING DISCOUNTS
In Poketka you can expect discounts at dozens of traders, where you can usually shop today. It is a pity not to use them.

Now all we have to do is to try a new payment in the store, try one more time than hear a hundred times. In a moment you will remember the plastic card as well as the records.
 

App ChangeLog

App Screens

Poketka Screenshot 1Poketka Screenshot 2Poketka Screenshot 3Poketka Screenshot 4Poketka Screenshot 5Poketka Screenshot 6Poketka Screenshot 7Poketka Screenshot 8

Reviews From google play store

I have edited this. Unfortunately recently due to the new laws regarding payments, this app no longer works for nfc payments. The deals are still nice, but otherwise it's become quite useless for me.


For some reasons, I can not pay by NFC anymore??? Can some one help me to solve that problem? I had tried to reinstall the app but after that, I could not add my card.


Can u add more language? Like to change it by our own, not relate with the language of the phone?


Super! Diky moc.


Přestalo fungovat placení, neustále otravuje s "bezpečností" na zařízeních s rootem, anglický překlad je polovičatý a jazyk se volí automaticky podle jazyku telefonu bez možnosti změny. Chválím virtuální karty, ať už platební nebo věrnostní.


Potřebuji si aplikaci přeinstalovat na nový telefon, ale aplikace opakované hlásí, že ji na novém telefonu nainstalovat nelze.. Zkoušel jsem vymazat mezipaměť, ale nepomohlo to. Prosím co s tím? Rád bych ji používal nadále..


Aplikace funguje perfektně a zákaznická podpora je perfektní 👌


Proč převymýšlet něco, co už je dávno vymyšlené (Google Pay)...


De to pozivat ale ma svoje mouchy.


Skvělá aplikace za 5*, ale protože ji prý chcete během chvíle nahradit GPay, kdy člověk přijde o nejužitečnější funkci i v rámci bezpečnosti - vytvářet virtuální karty, tak v mých očích klesla na 1*. Edit: Pokud virtuální karty zůstanou, super. Bohužel člověk stále ztratí možnost rozdělit platbu a dlouhou historii plateb. GPay historie je jen pár posledních plateb :( Proto zatím za 4*


Nefunguje vubec, hazí to jenom samé errory....


Aplikace funguje výborně.


NFC platby přes aplikaci Poketka fungují bez problému (Huawei P10 s Android 8.0.0). Před nějakou dobou se ale přestala zobrazovat transakční historie. Poslední kterou vidím je ze dne 29.3.2019. Pokud by se to podařilo opravit, tak by to bylo super ;)


I have been logged out multiple times, when I needed to pay, and I could not. So main use case for poketka was not working properly. Reply: Na George Klic jsem presel tak pred mesicem mozna dvema, takze uz jsme si prosel necim podobnym, s klicem, dnes jsem byl 2x kompletne odhlasen z poketky beze zmeny, pricemz do ted fungovala krasne. Smazal jsem data aplikace a vse znovu prihlasil a nastavil a uvidime. Dnes jsem chtel vytvorit docasnou platebni kartu a po dvou uspesnych overenich v George Klici mi Poketka oznamila 'authentication failed', takze jsem byl nucen zaplatit svou stavajici kartou.


Slabá náhrada Google Pay. Aplikace mi i přestala fungovat a píše jen Poketka activation failed.


Super aplikace pro placení. Po aktualizaci s rychlou platbou je vše opravdu rychlé - na úrovni Google Pay - a pohodlné.


velmi spatne funguje vratim se ke KB a google pay


Od dubnoveho updatu se mi ukazuje notifikace rychlé platby, ale přijde mi že jsou paradoxně pomalejší nez předtím. Možná se vloudila nejaka chybka? Bylo by super, kdyby šlo nastavit jazyk aplikace ručně, tak jako v George. Jinak jsem moc spokojený, mobilní platby s Poketkou fungují suprově.


Placení mobilem přestalo fungovat 26.3. možná po security updatu Androidu (Huawei P20 s Android 9.0). Google pay stale funguje


Placení telefonem fungovalo do 8.3. bez problémů. Když se ale kdykoliv a kdekoliv pokusím telefonem zaplatit od 10.3., tak dojde k zamítnutí platby. Daná transakce je potom vidět i v aplikaci jako zamítnutá. Placení běžnou kartou ke stejnému bankovnímu účtu funguje vždy bez potíží. Telefon je Samsung Galaxy S9 s OS Android 9.0. Update: Ani po zvolení "Upřednostnit běžící aplikaci" placení nefunguje. Aplikaci Poketka jsem měl otevřenou, telefon odemknutý, ale platby jsou i nadále zamítány.


To nejdůležitější, tedy bezkontaktní platby, aplikace zvládá výborně, a to je hlavní. Je to návykové, nemuset s sebou do obchodů nosit nic než mobil :-). Chtěl bych se ale zeptat, jak to prosím vypadá s podporou karet MasterCard? V Apple pay to ČS už umí, kdy dojde na Android? K účtu jsem místo Visy dostal nově MC, a teď přemýšlím, jestli ji vyměnit, nebo pár týdnů počkat - jak jsem psal, platby mobilem jsou návykové ;-).


Dobrý den, je možné, pokud mám studentský účet, použít kartu na internet? Pokud ano, tak stále dostávám chybu "You don't have correct account." Pokud ne, tak je vše ostatní v pořádku, jen bych tuto informaci uvítal někde na internetu. Samsung Galaxy S7 edge, Android 8.0, aplikace Poketka: nejnovější verze


zdravím, aplikace funguje bezproblémově. Uživatelské rozhraní bych trošku upravil.. alespoň teda to s tou rybou.. 😀 Myslím si, že by hlavní rozhraní mělo být více přehledné a od toho, abych viděl stav mého konta nepotřebuji rybičky, když mám George:) (samozřejmě rybička je animačně povedená). Tato aplikace splňuje očekávání.. nechápu proč má tahle špatně hodnocení.. koukám na recenze a 70% špatných recenzí je kvůli neznalosti funkce NFC a platby. Za mě spokojenost. (Galaxy S10+; Andr. 9 Pie).


Nefunguje na Honor 10 View :-( NFC zapnuté, karta Visa zavedená, Poketka nastavená jako aktuální aplikace, ale telefon nereaguje na žádném terminálu - ani platebním v obchodech, ani v bankomatu ČS. Google Pay nepodporuje ani MasterCard, ani Visu od ČS, takže není jak vyzkoušet alternativu :-( NFC na tomto telefonu vyzkoušeno úspěšně na různých verzích tagů a čte i zapisuje.


Aplikace fungovala pěkně, ale z nějakého důvodu přestala a nejde ani po restartu telefonu a přeinstalování. Bude to asi stejný problém jako v komentářích níže. Už jsem si myslel, že budu nosit jen telefon ale s touto aplikací to nepůjde... Co takhle podpora Google Pay místo vlastního vývoje, která nefunguje??? Nokia 7 Plus Android 9


2x stejna platba - zvlastni, 1 prilozeni (1 pipnuti terminalu) a platba byla provedena 2x. Obchodnik to videl, divil se a 2.platbu vratil. Ma nekdo podobnou zkusenost? Samsung Galaxy S7. Diky


Appka fungovala, pak přestala ( pořád nefunguje). Restart nepomohl. Software mám aktuální. Nokia7 plus.


Pouzivam hlavne Google pay, ale chtel jsem platit I přes poketku. Google pay mam jako výchozi app na placeni mobilem, ale myslel jsem, že poketku můžu použit, když ji otevru. To ale nejde - otevrel jsem aplikaci a platba stejne probehla pres Google pay. Takže se nedá použit, pokud ji nenastavim jako výchozi.


Funguje. Ale proč jen s Visa a ne Master Card? Přitom je to od spořitelny, která dává debetní karty Master Card a kreditky Visa. Tak teď budu vše platit kreditkou!?


pár kliknutí a mám zaplaceno... žádný problém z mojí strany. díky


Stále po reinstalaci aplikace selhává čtečka otisku prstu. Nastavil jsem si proto zabezpečení pomocí gesta a to funguje jak má. U aplikace George nemám žádné problémy se čtečkou otisku prstu.


Pomerne vydarena aplikace. Uvital bych jen moznost docasne placeni pres NFC vypnout aniz bych vypinal NFC. Mam jeste v jiné aplikaci GastroCard a defaultně placeni probíhá pres Poketku. Hrat si pokaždé s defaultni kartou pro placeni pres NFC bych dost nerad.


Poketka je naprosto parádní aplikace, kterou od momentu instalace doma používáme na všechny internetové platby (vytvoření jednorázové karty). Bezpečnost plateb na internetu je díky chytrým hlavám v ČS zase o kus výš. Oceňuji, že stačí jedna SMS (kterou doufám časem nahradí otisk prstu) a pak už není potřeba zadávat SMS na stránkách, kde platím. Jen 2x se mi stalo, že platba neprošla, jednou české stránky, jednou Kickstarter. Těžko říct, čím to bylo.


Už neplatím jinak


Nepodporuje MasterCard


Nefunguje, pokud chci nahrát kartu, aplikace mi napíše: "You have no security method available for authorization"


Konečně můžu platit mobilem a nenosit pořád peněženku. Čekám na možnost změny jazyka (mobil s AJ). Hladina akvária je stejná nehledě na míru zadlužení kreditní karty. Mám na tuto kreditní kartu nahraný platný roční kupon lítačky a chtěl bych se zeptat vyvojáře, zda by se dala Poketka použít i k prokázání jízdného v pražské dopravě? Myslím si, že by to spousta lidí ocenila.


Dobra prace - funguje jak ma. Velke plus - jednoduche pridani karty (oproti treba Na nakupy od CSOB). Velke plus - ODA for online. Male minus - lokalni historie transakci (EMV tagy 9F4E/9F4F). Vetsi minus - jenom VISA Reakce na odpoved: ODA for Online je 'terminus technicus' zavedeny ve VCPS 2.1 (TTQ B1b1) a slouzici prave pro moznost realize transportnich transakci ala London, Ostrava, Plzen :-)


Funguje bez problémů. Zbývá jen integrovat do George... Nechci mít appku na každou ptákovinu 😀


Chce to přidat možnost volby jazyka. Mám telefon v EN, ale nevidím důvod mít appku napůl česky a anglicky.


Funguje, když skryjete rybu, tak ani nevypadá infantilně.


Aplikace nefunguje, po přihlášení se a po zvolení karty mi aplikace píše "You have no security method available for authorization"


Beru to jako špatný vtip. Nové karty od Spořitelny jsou pouze MasterCard a aplikace podporuje jen Visa. Co dodat...


S firemni Visou zatim nefunguje.


Apk scan results


Apk Scaned By TotalVirus Antivirus,cz.csas.app.poketka.apk Was Pure And Safe.

Scan Stats:failure:0|harmless:0|malicious:0|suspicious:0|timeout:0|type-unsupported:12|undetected:60|
Name:HZHJe4xo7S_WSU_zhBtE20190702-114583-1dsrza7
SHA-1:e7a41ea8d961489b85059b0d7fb60f4662575392
SHA-256:25d4d6b8f7209f5875591ca50a24bfdf32e1281f9236d13c99c49935044e7d01
SSDEEP:786432:o6K+JeIIgwi+0e2YwBQxIKMCUXngkM8+J:3LW2nXnQ
File type:Android
Magic:Zip archive data, at least v2.0 to extract
File size:28873649
Uncompressed Size:41237172
Contained Files	:1327
Contained Files By Type:MF:1,RSA:1,SF:1,cer:1,crt:1,dex:1,gif:6,gz:1,png:307,so:8,ttf:8,txt:1,xml:597,

Permissions

requires following permissions on your android device.

android.permission.ACCESS_COARSE_LOCATION
android.permission.ACCESS_FINE_LOCATION
android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.CAMERA
android.permission.FOREGROUND_SERVICE
android.permission.INTERNET
android.permission.NFC
android.permission.READ_CONTACTS
android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE
android.permission.READ_PHONE_STATE
android.permission.RECEIVE_BOOT_COMPLETED
android.permission.USE_FINGERPRINT
android.permission.VIBRATE
android.permission.WAKE_LOCK
android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
android.hardware.camera
android.hardware.faketouch
android.hardware.location
android.hardware.screen.portrait
approximate location (network-based)
Allows the app to get your approximate location. This location is derived by location services using network location sources such as cell towers and Wi-Fi. These location services must be turned on and available to your device for the app to use them. Apps may use this to determine approximately where you are.

precise location (GPS and network-based)
Allows the app to get your precise location using the Global Positioning System (GPS) or network location sources such as cell towers and Wi-Fi. These location services must be turned on and available to your device for the app to use them. Apps may use this to determine where you are, and may consume additional battery power.

view network connections
Allows the app to view information about network connections such as which networks exist and are connected.

take pictures and videos
Allows the app to take pictures and videos with the camera. This permission allows the app to use the camera at any time without your confirmation.

GET ACCOUNTS
Allows access to the list of accounts in the Accounts Service.

full network access
Allows the app to create network sockets and use custom network protocols. The browser and other applications provide means to send data to the internet, so this permission is not required to send data to the internet.

control Near Field Communication
Allows the app to communicate with Near Field Communication (NFC) tags, cards, and readers.

read your contacts
Allows the app to read data about your contacts stored on your phone, including the frequency with which you've called, emailed, or communicated in other ways with specific individuals. This permission allows apps to save your contact data, and malicious apps may share contact data without your knowledge.

read the contents of your SD card
Allows the app to read the contents of your SD card.

read phone state
Allows read only access to phone state, including the phone number of the device, current cellular network information, the status of any ongoing calls, and a list of any PhoneAccounts registered on the device.

run at startup
Allows the app to have itself started as soon as the system has finished booting. This can make it take longer to start the phone and allow the app to slow down the overall phone by always running.

control vibration
Allows the app to control the vibrator.

prevent phone from sleeping
Allows the app to prevent the phone from going to sleep.

modify or delete the contents of your SD card
Allows the app to write to the SD card.

receive data from Internet
Allows apps to accept cloud to device messages sent by the app's service. Using this service will incur data usage. Malicious apps could cause excess data usage.

Certificate

Certificate Issuer:C:CZ, CN:Ceska sporitelna, a.s., L:Prague, O:Ceska sporitelna, a.s., ST:Czech Republic, OU:IT
Certificate Subject:C:CZ, CN:Ceska sporitelna, a.s., L:Prague, O:Ceska sporitelna, a.s., ST:Czech Republic, OU:IT

Activities

cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.support.SettingsFaqCategoriesActivity
cz.csas.app.wallet.ui.feedback.FeedbackDialogActivity
cz.csas.app.wallet.ui.dashboard.DashboardActivity
cz.csas.app.wallet.ui.onboarding.OnboardingActivity
cz.csas.app.wallet.ui.intro.IntroActivity
cz.csas.app.wallet.ui.setup.SetupActivity
cz.csas.app.wallet.ui.terms.overview.TermsOverviewActivity
cz.csas.app.wallet.ui.terms.detail.TermsDetailActivity
cz.csas.app.wallet.ui.card.otc.create.OneTimeCardCreateActivity
cz.csas.app.wallet.ui.card.plastic.detail.PlasticCardDetailActivity
cz.csas.app.wallet.ui.offer.detail.OfferDetailActivity
cz.csas.app.wallet.ui.offermega.detail.MOfferDetailActivity
cz.csas.app.wallet.ui.offermega.list.MOfferListActivity
cz.csas.app.wallet.ui.offer.transaction.list.OfferTransactionListActivity
cz.csas.app.wallet.ui.offer.transaction.detail.OfferTransactionDetailActivity
cz.csas.app.wallet.ui.transaction.TransactionDetailActivity
cz.csas.app.wallet.ui.payment.manual.PaymentActivity
cz.csas.app.wallet.ui.payment.result.PaymentResultActivity
cz.csas.app.wallet.ui.card.plastic.NoMoreCardsActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.status.StatusDetailActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.dashboard.balance.SettingsBalanceActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.dashboard.SettingsCashTankActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.security.SettingsSecurityActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.notification.SettingsNotificationActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.discount.SettingsDiscountsActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.support.SettingsSupportActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.SettingsAboutActivity
cz.csas.app.wallet.ui.thxscreen.ThxScreenActivity
cz.csas.app.wallet.ui.authorization.tac.TACAuthorizationActivity
cz.csas.app.wallet.ui.authorization.casemobile.CaseMobileAuthorizationActivity
cz.csas.app.wallet.ui.help.HelpActivity
cz.csas.app.wallet.ui.howtopay.HowToPayActivity
cz.csas.app.wallet.ui.permission.IMEIPermissionActivity
cz.csas.app.wallet.ui.card.otc.history.OneTimeCardHistoryActivity
cz.csas.app.wallet.ui.transaction.history.TransactionHistoryActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.support.SettingsSupportContactActivity
cz.csas.app.wallet.ui.terms.list.TermsListActivity
cz.csas.app.wallet.ui.misc.WalletTerminatedActivity
cz.csas.app.wallet.ui.authorization.error.ErrorAuthorizationActivity
cz.csas.app.wallet.ui.misc.RootcheckActivity
cz.csas.app.wallet.ui.misc.ScaActivity
cz.csas.app.wallet.ui.misc.OutdatedActivity
cz.csas.app.wallet.ui.card.defaultcard.DefaultCardActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.support.SettingsFaqActivity
cz.csas.app.wallet.ui.splashscreen.SplashScreenActivity
cz.csas.app.wallet.ui.misc.UnregisterActivity
cz.csas.app.wallet.ui.misc.CrashActivity
cz.csas.app.wallet.ui.micropayment.MicroPaymentActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.dashboard.SettingsFishActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.SettingsContactlessPaymentActivity
cz.csas.app.wallet.util.EmptyActivity
cz.csas.app.wallet.ui.card.loyalty.create.LoyaltyCardCreateActivity
cz.csas.app.wallet.ui.card.loyalty.scanner.LoyaltyCardScannerActivity
cz.csas.app.wallet.ui.card.loyalty.detail.LoyaltyCardDetailActivity
cz.csas.app.wallet.ui.card.loyalty.provider.LoyaltyCardProviderActivity
cz.csas.app.wallet.ui.card.loyalty.newprovider.LoyaltyCardNewProviderActivity
cz.csas.app.wallet.ui.splitting.create.SplittingCreateActivity
cz.csas.app.wallet.ui.splitting.contacts.SplittingContactsActivity
cz.csas.app.wallet.ui.splitting.pay.SplittingPayActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.splitting.SettingsSplittingActivity
cz.csas.app.wallet.ui.splitting.history.SplittingHistoryActivity
cz.csas.app.wallet.ui.splitting.edit.SplittingEditActivity
cz.csas.app.wallet.ui.splitting.detail.SplittingDetailActivity
cz.csas.app.wallet.ui.splitting.manuallist.SplittingManualListActivity
cz.csas.app.wallet.ui.splitting.manualdetail.SplittingManualDetailActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.AboutLibrariesActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.feedback.SettingsSupportFeedbackActivity
cz.csas.app.wallet.ui.news.NewsListActivity
cz.csas.app.wallet.ui.wallet.WalletActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.SettingsActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.status.StatusActivity
cz.csas.app.wallet.ui.payments.send.detail.PaymentsSendDetailActivity
cz.csas.app.wallet.ui.payments.send.create.PaymentsSendCreateActivity
cz.csas.app.wallet.ui.otherfeatures.settings.dashboard.SettingsDashboardActivity
cz.erste.ui.LockerActivity
cz.erste.ui.BancaComercialaRomanaLoginApiActivity
cz.erste.ui.CeskaSporitelnaLoginApiActivity
cz.erste.ui.ErsteBankOsterreichLoginApiActivity
cz.erste.ui.SlovenskaSporitelnaLoginApiActivity
cz.erste.ui.TestActivity
com.google.android.gms.common.api.GoogleApiActivity
net.hockeyapp.android.UpdateActivity
net.hockeyapp.android.FeedbackActivity
net.hockeyapp.android.PaintActivity
net.hockeyapp.android.LoginActivity
net.hockeyapp.android.ExpiryInfoActivity

Providers

com.google.firebase.provider.FirebaseInitProvider

Services

cz.csas.app.wallet.service.notification.WalletFirebaseMessagingService
cz.csas.app.wallet.payment.ApduService
cz.csas.app.wallet.payment.CpClientService
cz.csas.app.wallet.service.logging.LogSendJobService
cz.csas.app.wallet.service.unregister.UnregisterJobService
cz.csas.app.wallet.service.unregister.UnregisterPlainService
cz.csas.app.wallet.payment.KeepAliveService
com.google.firebase.messaging.FirebaseMessagingService
com.google.android.gms.analytics.AnalyticsService
com.google.android.gms.analytics.AnalyticsJobService
com.google.firebase.components.ComponentDiscoveryService
com.google.android.gms.measurement.AppMeasurementService
com.google.android.gms.measurement.AppMeasurementJobService
com.google.firebase.iid.FirebaseInstanceIdService
com.firebase.jobdispatcher.GooglePlayReceiver

Receivers

cz.csas.app.wallet.service.logging.LogService
cz.csas.app.wallet.service.notification.NotificationRouter
cz.csas.app.wallet.payment.KeepAliveService$Receiver
com.google.android.gms.analytics.AnalyticsReceiver
com.google.android.gms.measurement.AppMeasurementReceiver
com.google.android.gms.measurement.AppMeasurementInstallReferrerReceiver
com.google.firebase.iid.FirebaseInstanceIdReceiver

Interesting Strings

http://
http://hostname/?
http://play.google.com/store/apps/details?id=
http://schemas.android.com/apk/res/android
http://www.google-analytics.com
https://
https://app-measurement.com/a
https://bezpecnost.csas.cz/mep/fs/fl/oauth2/auth
https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/gen_204?id=gmob-apps
https://play.google.com/store/apps/details?id=
https://plus.google.com/
https://sdk.hockeyapp.net/
https://ssl.google-analytics.com
https://www.csas.cz/applications/spa/poketka-splitting/#/
https://www.csas.cz/webapi
https://www.csas.cz/webapi/
https://www.csas.cz/webapi/v1/saifu-ack/mobile/image-contents/
https://www.csas.cz/webapi/v1/saifu-card-art/cards/art?relativePath=
https://www.csas.cz/webapi/v1/saifu-loyalty/providers/%s/logo
https://www.csas.cz/webapi/v1/saifu-loyalty/providers/%s/merchantLogo
https://www.csas.cz/webapi/v1/saifu-megadiscounts-client/
https://www.csas.cz/webapi/v1/saifu-news/%s/image
https://www.csas.cz/{0}/zasady-zpracovani-osobnich-udaju
https://www.google.com
https://www.googleapis.com/auth/games
https://www.googleapis.com/auth/games_lite

Older Versions

More Android Apps to Consider