Müzik Habercisi APK

Version 3.6 - com.listen2myapp.akusticfm
listen2myapp,akusticfm,music,audio,müzik,habercisi

www.muzikhabercisi.com

Müzik Habercisi apk

APP Information

Download Version 3.6 (36)
Apk Size17.56 MB
App DeveloperMediaHosting LTD
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.1.x and up
App Packagecom.listen2myapp.akusticfm.apk
MD50ef4eb45caee945ba9e4ddc1fda63224
Rate5
Website http://www.listen2myradio.com

Download Müzik Habercisi 3.6 APK

App Description

Müzik Habercisi is listen2myapp,akusticfm,music,audio,müzik,habercisi, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit MediaHosting LTD website who developed it. com.listen2myapp.akusticfm.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.1.x and higher Android devices. The Latest Version of 3.6 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 6+ times on store. You can also download com.listen2myapp.akusticfm APK and run it with the popular Android Emulators.

Türkiye’nin en eski ve en güncel dijital müzik haber platformu olan ve 2000 yılının Şubat ayında önce Michelshow.com adıyla açılan ve 2015 yılında www.muzikhabercisi.com adı ve yenilenen stratejisi ile çalışmalarına devam eden, müzik dünyasının en eski müzik haber portalının dijital mobil uygulaması.
Müzik Habercisi Uygulamasında Müzik Habercisi radyo ve televizyonlarının yanı sıra Türkiye ve Dünyadan editörün seçtiği özel radyo ve televizyon kanallarının canlı yayınlarını takip edebilir, podcastler dinleyebilirsiniz.
Michael Kuyucu tarafından hazırlanan müzik sektörü ile ilgili güncel eleştiriler ve müzik tarihini içeren videocast ve podcastlerin yanı sıra sevilen yorumcuların akustik performanslarını bu uygulamadan dinleyebilirsiniz.
“Radyo Müzik Habercisi” , “Radyo Müzik Habercisi Nostalji” , “Akustik Fm” ve “Akustik TV”nin canlı yayınlarının yanı sıra Türkiye ve Dünyadan müzik ve sanat içerikli radyo ve televizyon kanallarının canlı yayınları MüzikHabercisiApp’ta.
2000 Yılından bugüne kadar Türkiye müzik endüstrisinde olup biten her şey bu platformda.
www.muzikhabercisi.com 

App ChangeLog

App Screens

Müzik Habercisi App Screen 1Müzik Habercisi App Screen 2Müzik Habercisi App Screen 3Müzik Habercisi App Screen 4Müzik Habercisi App Screen 5

Older Versions

More Android Apps to Consider