Meso Anglisht Offline APK

Version 7.0.4 - com.tloshi.fjalori
tloshi,fjalori,education,mëso,anglisht

Meso Anglisht Offline apk

APP Information

Download Version 7.0.4 (29)
Apk Size20.89 MB
App DeveloperT. Loshi
Malware CheckTRUSTED
Install on Android5.0 and up
App Packagecom.tloshi.fjalori.apk
MD5aec215417df0c7fcf19117920519718b
Rate5
Website http://www.taulantloshi.com

Download Meso Anglisht Offline 7.0.4 APK

App Description

Meso Anglisht Offline is tloshi,fjalori,education,mëso,anglisht, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit T. Loshi website who developed it. com.tloshi.fjalori.apk apps can be downloaded and installed on Android 5.0 and higher Android devices. The Latest Version of 7.0.4 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 1354+ times on store. You can also download com.tloshi.fjalori APK and run it with the popular Android Emulators.

Mëso gjuhën angleze në mënyrën më të shpejtë dhe më të lehtë.

"Mëso Anglisht Offline" është aplikacion i cili ju mundëson të mësoni gjuhën më të folur ne botë nga pajisja juaj mobile. Gjatë leximit ju mund të krijoni fjalitë apo edhe grupet tuaja favorite dhe t'i qaseni atyre sa herë të ju nevojiten. Poashtu me kapacitetin e fjalëve që posedon (prej 22 000 sosh) ju do të jeni të aftë të komunikoni lehtë dhe në të shumtën e situatave që kan të bëjnë me jetën e përditshme. 

App ChangeLog

App Screens

Meso Anglisht Offline App Screen 1Meso Anglisht Offline App Screen 2Meso Anglisht Offline App Screen 3Meso Anglisht Offline App Screen 4Meso Anglisht Offline App Screen 5

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Vatan Beqrama-avatar

  Vatan Beqrama

  This is an incredible opportunity to learn English. Programi punon perfekt dhe shume i thjesht ne perdorim per te gjitha llojet e moshave. Sidomos kur udhton jasht e nuk e din gjuhen angleze, opcioni per te shkruar tekstin tuaj e per ta perkthy ne Anglisht eshte superlative.

 2. LEK GJOKA-avatar

  LEK GJOKA

  Good app to learn english . App e mirë të mesosh anglisht.

 3. Estelina Qose-avatar

  Estelina Qose

  Very good

 4. Muja Mentor-avatar

  Muja Mentor

  Ok

 5. Valbon Kizolli-avatar

  Valbon Kizolli

  Nice app

 6. Eranda Rexha-avatar

  Eranda Rexha

  Ky app eshte shum i mire, kam mesuar shum prej ti. Ua rekomandoj!

 7. kristian alliu-avatar

  kristian alliu

  ky program nuk punon

 8. AKIL GEGOLLAJ-avatar

  AKIL GEGOLLAJ

  It is very useful for me thank you.

 9. Duo Yboe-avatar

  Duo Yboe

  5 stars!

 10. xhoesa myftaraj-avatar

  xhoesa myftaraj

  Shm cilsor si app por duhet gramatika se ajo esht e rendesishme se fjalet mesohen kollaj