Megane Hatchback Simülatörü – Harika 3D Efekler APK

Version 1.0.271216 - com.oxoplay.citycartourist
Last updated: 2019-08-13
oxoplay,citycartourist,simulation,megane,hatchback,simülatörü,harika,efekler

APP Information

Download Version 1.0.271216 (1)
Apk Size54.46 MB
App DeveloperOxoPlay
Malware CheckTRUSTED
Install on Android2.3.x and up
App Packagecom.oxoplay.citycartourist.apk
MD55d6cc3e49f2cb6f8f5ec5dde9b52d74a
Rate5
Website http://www.oxoplay.com

Download Megane Hatchback Simülatörü – Harika 3D Efekler 1.0.271216 APK

App Description

Megane Hatchback Simülatörü – Harika 3D Efekler is oxoplay,citycartourist,simulation,megane,hatchback,simülatörü,harika,efekler, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit OxoPlay website who developed it. com.oxoplay.citycartourist.apk apps can be downloaded and installed on Android 2.3.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.0.271216 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 295+ times on store. You can also download com.oxoplay.citycartourist APK and run it with the popular Android Emulators.

Her yıl büyük bir heyecanla beklenen Megane hatchback yarışları şehrin dışında bir pistte yapılıyor. Buraya tüm şehirlerden birçok Megane hatchback yarışcı bu Megane hatchback yarışlarana katılmak için gelmiş. Şimdi sıra sende bu Megane hatchback sürme oyununu hemen indir sende Megane hatchback sürmelarına katıl.

Heyecanın dorukta olduğu bu Megane hatchback sürme oyunun 3d görsel efektleri sizi büyülryrcrktir. Ayrıca oyuna kar, yağmur, gece, gündüz, trafik ve benzeri bir çok özellik harika bir atmosfer katmaktadır. 

Bu cok eğlenceli olan Megane hatchback sürme oyunu zaman karşı yarıştığınız bir yolcu taşıma oyunudur. Bu oyunda amaç yolcuları alarak haritayı katip edip, yolcuları gidecekleri lokasyona götürmektir. 

Megane hatchback sürme oyununda zamana karşı yarıştığınız için oyunda hızlı ve dikkatli olmalısınız. 

Megane hatchback sürme oyunu her yaştan kişiler için çok eğlenceli bir oyundur. Bu oyunu heryerde çok kolay bir şekilde oynayabilirsiniz. 

Heyecan dolu bu oyun aynı zamanda bir araba yarış oyunudur. Megane hatchback sürme oyunu ücretsiz oynanabilen bir online oyundur. 

Oyunun başında bir başlangıç sayfası göreceksiniz. Her başarılı görevin ardından oyunda daha üst seviyeye ulaşacaksınız.

Oyunda 40 seviye ve 5 farklı şehir haritası vardır.

- eğlenceli görsel ve ses efektleri

- gerçekçi fiziği olan araçlar

- 40 seviye

- 5 farklı şehir ortamı

- dişli kutusunu kullanma

- sağ ve sol sinyal lambaları arasında değiştirme

- açma / kapama farları

- eğlenceli sesleri

- gerçekçi hareketli yolcular

- akıllı trafik sistemleri 

App ChangeLog

  • Yeni Oyun

App Screens

Megane Hatchback Simülatörü – Harika 3D Efekler App Screen 1Megane Hatchback Simülatörü – Harika 3D Efekler App Screen 2Megane Hatchback Simülatörü – Harika 3D Efekler App Screen 3Megane Hatchback Simülatörü – Harika 3D Efekler App Screen 4Megane Hatchback Simülatörü – Harika 3D Efekler App Screen 5Megane Hatchback Simülatörü – Harika 3D Efekler App Screen 6Megane Hatchback Simülatörü – Harika 3D Efekler App Screen 7Megane Hatchback Simülatörü – Harika 3D Efekler App Screen 8

Permissions

requires following permissions on your android device.

android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.INTERNET
android.permission.RECEIVE_BOOT_COMPLETED
android.hardware.screen.landscape
view network connections
Allows the app to view information about network connections such as which networks exist and are connected.

full network access
Allows the app to create network sockets and use custom network protocols. The browser and other applications provide means to send data to the internet, so this permission is not required to send data to the internet.

run at startup
Allows the app to have itself started as soon as the system has finished booting. This can make it take longer to start the phone and allow the app to slow down the overall phone by always running.

Older Versions

More Android Apps to Consider