Kastet & Rummy Online APK

Version 1.8.1 - net.gamyun.android.kastet
gamyun,android,kastet,board

Fast, free, no-ad, real players...

Kastet & Rummy Online apk

APP Information

Download Version 1.8.1 (5145)
Apk Size25.13 MB
App DeveloperGamyun
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.1.x and up
App Packagenet.gamyun.android.kastet.apk
MD54fa1fefbe9e32bf7421c732169d57d85
Rate5
Website https://www.gamyun.net

Download Kastet & Rummy Online 1.8.1 APK

App Description

Kastet & Rummy Online is gamyun,android,kastet,board, content rating is Low Maturity (PEGI-12). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Gamyun website who developed it. net.gamyun.android.kastet.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.1.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.8.1 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 20+ times on store. You can also download net.gamyun.android.kastet APK and run it with the popular Android Emulators.

Gamyun Kastet şimdi telefonunda, üstelik ÜCRETSİZ. Artık her yerde oyun oynayıp arkadaşlarınla sohbet edebilirsin.
ÜCRETSİZ PUANLI OYUNLAR
Hiç bir ücret ödemeden dilediğince puanlı oyun oynayabilirsin.
EN İYİ OYUN DENEYİMİ
Yılların tecrübesi ile hazırladığımız oyunlarda her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne eksik. Amacımız eğlenmen, en iyi Kastet deneyimini uygulamamızda yaşaman.
SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin.
OYUN DÜNYASI
Aldığın özellikler ya da fıstıklar, ister bilgisayardan istersen de telefon ya da tabletten oyna, tüm taşkağıt oyunlarımızda geçerlidir. Her oyun için ayrı ayrı özellik ve fıstık almazsın.
GİZLİLİK ÖNEMLİ
Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, facebook ile bağlansan dahi ismin ya da resmin görünmez.
Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp olumlu bir yorum yazarsan bizi mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler... Öneri, istek ve şikayetlerini [email protected] adresine yazabilirsin. 

App ChangeLog

  • En iyi oyun deneyimini gamyun'da yaşaman için oyunlarımızı itina ile geliştirip, güncelliyoruz. İyi oyunlar...

App Screens

Kastet & Rummy Online App Screen 1Kastet & Rummy Online App Screen 2Kastet & Rummy Online App Screen 3Kastet & Rummy Online App Screen 4Kastet & Rummy Online App Screen 5Kastet & Rummy Online App Screen 6Kastet & Rummy Online App Screen 7Kastet & Rummy Online App Screen 8

Older Versions

More Android Apps to Consider