İPApp Bayi APK

Version 1.1.1 - com.felece.ipragazb2b
felece,ipragazb2b,shopping,ipapp,bayi

İPApp Bayi apk

APP Information

Download Version 1.1.1 (5)
Apk Size5.43 MB
App Developerİpragaz AŞ
Malware CheckTRUSTED
Install on Android5.0 and up
App Packagecom.felece.ipragazb2b.apk
MD51c1ff3ba7fd4752dd101cb052692f202
Rate5
Website https://www.ipragaz.com.tr

Download İPApp Bayi 1.1.1 APK

App Description

İPApp Bayi is felece,ipragazb2b,shopping,ipapp,bayi, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit İpragaz AŞ website who developed it. com.felece.ipragazb2b.apk apps can be downloaded and installed on Android 5.0 and higher Android devices. The Latest Version of 1.1.1 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 11+ times on store. You can also download com.felece.ipragazb2b APK and run it with the popular Android Emulators.

Hesaplı ve hızlı aplikasyon İPApp sayesinde isteyen herkes akıllı telefonunundan kolayca, İpragaz marka 12 kg’lık şişman ya da uzun ev tüpü siparişi verebiliyor. Tüpünü hesaplı fiyata alabiliyor ve siparişlerinden puan kazanabiliyor. İPApp sağladığı avantajlarla, İpragaz’ın daha çok tercih edilen bir marka olmasını sağlıyor.

Ayrıca İPApp; “tam vaktini belirterek sipariş”, “tek tuşla sipariş” gibi rahatlıklar sunarak fark yaratıyor. Sipariş vermeyi de almayı da kolaylaştırıyor. İpragaz bayilerinin iş yükünü hafifletiyor. 

İPApp avantajlarının yanı sıra, İpragaz’ın ne kadar yenilikçi ve güvenilir bir marka olduğunu bir kez daha vurguluyor. Bayilere yepyeni kolaylıklar ve fırsatlar sunuyor. İpragaz bayi ve servis elemanları, İPApp’ı indirir indirmez, anında özel avantajlardan yararlanmaya başlıyor.
Affordable and fast application Thanks to IPApp, anyone can easily order a 12 kg fat or long household tube from Ipragaz. He can buy his tube at an affordable price and earn points from his orders. With its advantages, IPApp makes Ipragaz a more preferred brand.
 
In addition, IPApp; Sipariş order by specifying the exact time ”, sipariş one-button order” makes a difference by offering convenience. It makes ordering and receiving easier. It eases the workload of İpragaz dealers.
 
In addition to its advantages, IPApp emphasizes once again how innovative and reliable Ipragaz is. It offers brand new amenities and opportunities to dealers. İpragaz dealers and service personnel immediately take advantage of special advantages as soon as they download IPApp.
 

App ChangeLog

  • Performans iyileştirmesi yapıldı

App Screens

İPApp Bayi App Screen 1İPApp Bayi App Screen 2İPApp Bayi App Screen 3

Older Versions

More Android Apps to Consider