Hızlı Not - Not Tutma Defteri APK

Version 1.4 - com.mobilatolye.hizlinot
Last updated: Thu, 21 May 2020 20:58:45 UTC
mobilatolye,hizlinot,productivity,hızlı

En hızlı ve basit not tutma uygulaması

APP Information

Download Version 1.4 (5)
Apk Size4.46 MB
App DeveloperBigScreen
Malware CheckTRUSTED
Install on Android2.3.x and up
App Packagecom.mobilatolye.hizlinot.apk
MD560cc31835086fcd0d1f185882a8bf0d1
Rate5
Website http://www.mobilatolye.com

Download Hızlı Not - Not Tutma Defteri 1.4 APK

App Description

Hızlı Not - Not Tutma Defteri is mobilatolye,hizlinot,productivity,hızlı, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit BigScreen website who developed it. com.mobilatolye.hizlinot.apk apps can be downloaded and installed on Android 2.3.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.4 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 87+ times on store. You can also download com.mobilatolye.hizlinot APK and run it with the popular Android Emulators.

Hızlı not, günlük yapacağınız işlerinizi veya anlık notlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde kaydetmenizi ve sonradan basit kullanımı sayesinde görüntülemenizi sağlayan bir not defteri uygulamasıdır. Notlarınıza resim, saat, tarih, konum bilgisi ekleyerek zengin içerikli notlar hazırlayabilirsiniz. Hızlı not Türkçe destekli ses tanıma sistemiyle birlikte, konuşmanızı yazıya çevirerek daha hızlı ve pratik not alma imkanına sahip olmanızı sağlar. Tutmuş olduğunuz notları arkadaşlarınızla da bir çok şekilde paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda notlarınızı şifreleyerek koruma altınada alabilirsiniz.
 
-Konuşarak not alabilme
Not almanız gerektiğinde yazabilecek durumda değilseniz sesli not alma özelliğimiz size yardımcı olacaktır. Türkçe destekli ses tanıma sistemimiz ağzınızdan çıkan tüm kelimeleri düzgün bir şekilde yazıya dönüştürecektir. Mikrofon ikonuna bastıktan sonra sadece konuşmanız not almanız için yeterlidir.
-Görüntülü not alabilme
Notunuza görüntü mü eklemek istiyorsunuz? Ozaman kamera ikonumuza tıklayarak anlık görüntüyü notunuza saniyeler içerisinde ekleyebilirsiniz. Bu sayede aldığınız notları daha rahat hatırlar ve önemli detayları kaçırmazsınız. Hızlı not otomatik olarak çektiğiniz görüntüyü notunuza ekleyecektir.
-Notunuza konum ekleme
Hızlı not oluşturacağınız notlara konum ekleme imkanını sağlıyor. İsterseniz o anki konumunuz isterseniz de bir başka adresi kolaylıkla notunuza ekleyebilirsiniz. 
-Notunuza tarih ekleme
Tarih butonuyla beraber artık gelecek günlerdeki notlarınızı daha kolay ve doğru bir biçimde tarih ekleyerek alabilirsiniz. Tarih ekleme butonunu kullanmazsanız not aldığınız tarih otomatik olarak kaydedilecektir. 
-Notunuza saat ekleme
Hızlı not, notunuza saat ekleme imkanını sağlıyor. Saat butonu sayesinde notunuza kolaylıkla yapacağınız işin saatini ekleyebilirsiniz. 
-Notunuzu Paylaşın
Hızlı Not ile kaydettiğiniz notlarınızı Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden paylaşabilir, sms ve mail ile arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. 

App ChangeLog

App Screens

Hızlı Not - Not Tutma Defteri App Screen 1Hızlı Not - Not Tutma Defteri App Screen 2Hızlı Not - Not Tutma Defteri App Screen 3Hızlı Not - Not Tutma Defteri App Screen 4Hızlı Not - Not Tutma Defteri App Screen 5Hızlı Not - Not Tutma Defteri App Screen 6Hızlı Not - Not Tutma Defteri App Screen 7Hızlı Not - Not Tutma Defteri App Screen 8

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Sanporenzin Tenzin-avatar

  Sanporenzin Tenzin

  Good

 2. A Google user-avatar

  A Google user

  Söylediklerimi yazıya geçirmeye çalışırken, Google voice diye bir şeyin yuklenmesi için markete bağlandı ve bulamadı. sözlü kısmı çalışmadı

 3. A Google user-avatar

  A Google user

  Harika ancak notlari goruntule derken full sayfa gostermiyo. Duzenleye basmaniz gerekio. Ama yinede Kolay ve guzel.

 4. A Google user-avatar

  A Google user

  Son derece başarılı bir uygulama.

 5. A Google user-avatar

  A Google user

  Muadillerinden kotu degil.

 6. A Google user-avatar

  A Google user

  gayet guzel ve kullanisli

 7. Atahan Kara-avatar

  Atahan Kara

  Ben uygulamayı sade ve başarılı buldum. Sadece ilk ekrana gerek var mı acar acmaz notlarımı gösterse ve ben istersem not eklemeyr bassam. Ama bu sadece yapıcı bir eleştiri gerçekten beğendim.

 8. Joseph Heidelberger-avatar

  Joseph Heidelberger

  Gotta American Trying have fun

 9. A Google user-avatar

  A Google user

  RRRRRAAAAAMMMMMIIIIILLLLL

 10. -avatar