Gjej emrin e kafshes APK

Version 8.6.4z - com.erald.gjejemrinekafshes
erald,gjejemrinekafshes,trivia,gjej,emrin,kafshes

A mund te gjeni emrin e te githe kafsheve qe shfaqen ketu???

Gjej emrin e kafshes apk

APP Information

Download Version 8.6.4z (6)
Apk Size19.68 MB
App DeveloperEGTK Studios
Malware CheckTRUSTED
Install on Android5.0 and up
App Packagecom.erald.gjejemrinekafshes.apk
MD5a43c5011695778ecbe436e987a45e14d
Rate5

Download Gjej emrin e kafshes 8.6.4z APK

App Description

Gjej emrin e kafshes is erald,gjejemrinekafshes,trivia,gjej,emrin,kafshes, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit EGTK Studios website who developed it. com.erald.gjejemrinekafshes.apk apps can be downloaded and installed on Android 5.0 and higher Android devices. The Latest Version of 8.6.4z Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 252+ times on store. You can also download com.erald.gjejemrinekafshes APK and run it with the popular Android Emulators.

Nje aplikacion ne gjuhen shqipe 
Ju do te kini te vendosur foton e nje kafshe dhe do te duhet te gjeni emrin e saj. Nese nuk e dini mund te perdorni monedha per tju ndihmuar ose per te kaluar ne nivelin tjeter. 
Loja ju jep monedha kur mbaroni nje nivel ose kur beni nje postim rreth lojes ne rrjetet tuaja te preferuara sociale ose duke plotesuar nje sondazh.
Instaloni aplikacionin dhe mos harroni te na jepni 5 yje. 

App ChangeLog

 • ___________
 • | 50 Levels |
 • ‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

App Screens

Gjej emrin e kafshes App Screen 1Gjej emrin e kafshes App Screen 2Gjej emrin e kafshes App Screen 3Gjej emrin e kafshes App Screen 4

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. emiljano carciu-avatar

  emiljano carciu

  Its a super

 2. Melsona Haxho-avatar

  Melsona Haxho

  Shum e mir

 3. 4SRI_YT-avatar

  4SRI_YT

  Superrrr

 4. Ilia Dufo-avatar

  Ilia Dufo

  Good

 5. Elida asani-avatar

  Elida asani

  shum e mir kjo loj

 6. Marsida Berxha-avatar

  Marsida Berxha

  Loj e mir kjo 😊😊😊

 7. Ida Nida-avatar

  Ida Nida

  It's cool

 8. Mentor Kuci-avatar

  Mentor Kuci

  Mendoj se eshte loje e bukur

 9. Vanesa Talo-avatar

  Vanesa Talo

  Seshte dhe aq mire

 10. Sibe Berberi-avatar

  Sibe Berberi

  Shum e bukur