Galaxy Fırsatları APK

Version 1.3.10 - com.galaxyfirsatlari
Last updated: 2020-02-20
galaxyfirsatlari,shopping,galaxy,fırsatları

Samsung users with thousands of special opportunity in this application at the most affordable price!

Galaxy Fırsatları apk

APP Information

Download Version 1.3.10 (10310)
Apk Size14.92 MB
App DeveloperGalaxy Fırsatları
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.1.x and up
App Packagecom.galaxyfirsatlari.apk
MD5911d6c3f495e6cb3b3cc2d7b2ccef147
Rate0

Download Galaxy Fırsatları 1.3.10 APK

App Description

Galaxy Fırsatları is galaxyfirsatlari,shopping,galaxy,fırsatları, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 0 by 0 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Galaxy Fırsatları website who developed it. com.galaxyfirsatlari.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.1.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.3.10 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 36577+ times on store. You can also download com.galaxyfirsatlari APK and run it with the popular Android Emulators.

Galaxy Fırsatları kaliteli bir yaşam için tüm olmazsa olmazları sizler için en uygun fiyatlarla bir araya getiriyor. Leziz yemeklerden muhteşem yurt dışı turlarına, güzellikten eğitime kadar geniş bir alanda tüm ihtiyacınız olan hizmetlerden Galaxy Fırsatları aracılığıyla % 90’a varan indirimlerle faydalanabilirsiniz. Sadece İstanbul değil Türkiye’nin pek çok farklı bölgesinde yayınlanan özel fırsatlarla bütçenizi sarsmadan hizmet almanın mutluluğunu yaşayacaksınız. 

Yerden ve zamandan bağımsız olarak dilediğiniz kampanyayı satın alabileceğiniz Galaxy Fırsatları ile birlikte fazla harcamaların önüne geçecek ve hem zamandan hem de bütçenizden yapacağınız tasarrufun keyfini çıkaracaksınız. Tatiliniz için kendi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz bir otel ya da daha önce hiç duymadığınız tatları deneyeceğiniz mekanlar arıyorsanız doğru yerdesiniz! Binlerce seçenek arasından kendiniz için en uygun olan fırsatı saniyeler içinde bulabilir ve Samsung kullanıcılarına özel en uygun fiyat avantajıyla alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Yapılabilecek yeni şeyler keşfedeceğiniz harika bir yer olan Galaxy Fırsatları uygulamasını kullanarak, çok uygun fiyatlarla hayatınıza renk katacaksınız! Sadece bir tıkla farklı ülkelere seyahat etmek, baştan aşağı yenilenmek veya lüks restoranlarda unutamayacağınız tatları denemek hayal olmaktan çıkıyor. 

Neden Galaxy Fırsatları uygulamasını kullanmalıyım?

Uygulamayı yükleyerek;
Her nerede olursanız olun satın alma işlemini telefonunuz üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 
Saat kaç olursa olsun fırsatları inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bu işlem için herhangi bir yere gitmek zorunda kalmayacağınızdan gereksiz vakit harcaması yapmazsınız.
Bulunduğunuz konumun çevresinde bulunan tüm fırsatları tek bir ekranda inceleyebilirsiniz. 
Her gün eklenen en yeni hizmet ve ürünlerden haberdar olabilir, sadece Samsung kullanıcılarına özel fırsat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Galaxy Fırsatları’yla hangi hizmetlerden faydalanabilirim?

Uygulama ile birlikte; kahvaltı, brunch, öğle ya da akşam yemeği gibi pek çok farklı alternatifi bulunan yemek fırsatlarından ve tatiliniz için ihtiyacınız olan konaklama, tur, plaj, havuz gibi fırsatlardan yararlanabileceğiniz gibi yeni bir beden, yeni bir ruh için gerekli olan tüm güzellik ve sağlık hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz birçok farklı aktiviteyi de Galaxy Fırsatları’nda bulabilir, uzun süre hatırlayacağınız anılar biriktirebilirsiniz. Tüm bunlar için bir servet ödemenize de gerek yok! Oldukça uygun fiyatlı kampanyaların bulunduğu Galaxy Fırsatları sayesinde hem paranız cebinizde kalır, hem de hayalleriniz gerçek olur.
all essential for the Galaxy Opportunities quality of life brings together the most reasonable price for you. Delicious food from the magnificent overseas tour, in a wide range of beauty until you can benefit from training with the Galaxy up to 90% discounts through rates of all the services you need. Istanbul will not only experience the many different regions of Turkey, published in the service of getting special deals with happiness without breaking your budget.

Ground and will pass in front of the Galaxy along with spending rates that you can buy on the campaign you wish, regardless of the time and you will enjoy the savings you can make both your time and budget. You feel like you were in your own home for your vacation in a hotel or in the right place if you are looking for places to go try the flavors you've never heard before! You can find the most suitable deals in seconds from thousands of choices for yourself and you can enjoy shopping at affordable prices with special advantages for Samsung users.

Galaxy is a great place using the application rates will discover new things that can be done, will add color to your life at very reasonable prices! Just one click to travel to different countries, it turns out to be unforgettable taste of imagination to try to thoroughly updated or upscale restaurants.

Why should I use the Galaxy Opportunities practice?

By installing the application;
Wherever you can do if you purchase the quickly through your phone.
No matter how many hours you can explore opportunities and you can buy. At the same time you will not spend unnecessary time you will not have to go anywhere for this process.
You can review a single screen all the opportunities available around your location.
Every day can be informed of the new services added and the product, you can only benefit from the advantages of Samsung's specials.

Galaxy Fırsatları'yl which can benefit from the service?

with the application; breakfast, brunch, lunch or dinner as many different alternatives with the opportunity to dine in and the accommodation you need for your holiday, tour, beach, reincarnated as you can take advantage of opportunities such as pool, you can benefit from all the necessary health & beauty services for a new spirit . All of these many different activities you can have fun with your friends as well as Opportunities are also available on the Galaxy, you can save the memories that you will remember for a long time. All of them do not even have to pay for a fortune! With your money and found that the rates are quite affordable Galaxy campaign in your pocket, as well as your dreams come true.
 

App ChangeLog

  • Çeşitli geliştirmeler yapıldı.

App Screens

Galaxy Fırsatları App Screen 1Galaxy Fırsatları App Screen 2Galaxy Fırsatları App Screen 3Galaxy Fırsatları App Screen 4

911D6C3F495E6CB3B3CC2D7B2CCEF147

Apk scan results


Apk Scaned By TotalVirus Antivirus,com.galaxyfirsatlari.apk Was Pure And Safe.

Scan Stats:confirmed-timeout:0|failure:0|harmless:0|malicious:0|suspicious:0|timeout:0|type-unsupported:12|undetected:60|
Name:911D6C3F495E6CB3B3CC2D7B2CCEF147
SHA-1:e9ef7f41eae9b69cb014c17804d9efcb1e6c3966
SHA-256:f1d22943bbb5327df4b7d7524b70c4dadfb1bf68aff236d798dfceb8296df795
SSDEEP:393216:S+cx9Fz5asC923S3rxec8rZC57wS4y2pXLsGRd7IIVqeenZGsnZWnntat:5Uv59qsS31et9C5l4yiXYGRd7IGqeenn
File type:Android
Magic:Zip archive data
File size:15645914
Uncompressed Size:18511669
Contained Files	:1303
Contained Files By Type:MF:1,RSA:1,SF:1,dex:2,gz:1,jpg:15,png:762,so:12,ttf:1,xml:160,

Permissions

requires following permissions on your android device.

android.permission.ACCESS_COARSE_LOCATION
android.permission.ACCESS_FINE_LOCATION
android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.ACCESS_WIFI_STATE
android.permission.BLUETOOTH
android.permission.BLUETOOTH_ADMIN
android.permission.CHANGE_WIFI_STATE
android.permission.INTERNET
android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE
android.permission.READ_PHONE_STATE
android.permission.RECEIVE_BOOT_COMPLETED
android.permission.VIBRATE
android.permission.WAKE_LOCK
android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
android.hardware.bluetooth
android.hardware.faketouch
android.hardware.location
android.hardware.screen.portrait
android.hardware.wifi
approximate location (network-based)
Allows the app to get your approximate location. This location is derived by location services using network location sources such as cell towers and Wi-Fi. These location services must be turned on and available to your device for the app to use them. Apps may use this to determine approximately where you are.

precise location (GPS and network-based)
Allows the app to get your precise location using the Global Positioning System (GPS) or network location sources such as cell towers and Wi-Fi. These location services must be turned on and available to your device for the app to use them. Apps may use this to determine where you are, and may consume additional battery power.

view network connections
Allows the app to view information about network connections such as which networks exist and are connected.

view Wi-Fi connections
Allows the app to view information about Wi-Fi networking, such as whether Wi-Fi is enabled and name of connected Wi-Fi devices.

pair with Bluetooth devices
Allows the app to view the configuration of the Bluetooth on the phone, and to make and accept connections with paired devices.

access Bluetooth settings
Allows the app to configure the local Bluetooth phone, and to discover and pair with remote devices.

connect and disconnect from Wi-Fi
Allows the app to connect to and disconnect from Wi-Fi access points and to make changes to device configuration for Wi-Fi networks.

full network access
Allows the app to create network sockets and use custom network protocols. The browser and other applications provide means to send data to the internet, so this permission is not required to send data to the internet.

read the contents of your SD card
Allows the app to read the contents of your SD card.

read phone state
Allows read only access to phone state, including the phone number of the device, current cellular network information, the status of any ongoing calls, and a list of any PhoneAccounts registered on the device.

run at startup
Allows the app to have itself started as soon as the system has finished booting. This can make it take longer to start the phone and allow the app to slow down the overall phone by always running.

control vibration
Allows the app to control the vibrator.

prevent phone from sleeping
Allows the app to prevent the phone from going to sleep.

modify or delete the contents of your SD card
Allows the app to write to the SD card.

receive data from Internet
Allows apps to accept cloud to device messages sent by the app's service. Using this service will incur data usage. Malicious apps could cause excess data usage.

Certificate

Certificate Issuer:CN:Galaxy
Certificate Subject:CN:Galaxy

Activities

com.facebook.FacebookActivity
com.facebook.CustomTabActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.FullScreenImageActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.SplashActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.SignupActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.LoginTypeActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.DealBrowseActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.BaseActivityBottomBar
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.DealDetailActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.CategoryBrowseActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.SearchActivityV2
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.EditProfileActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.BuyDealActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.PdfViewerActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.WebViewActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.DealOrdersActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.DealOrderDetailActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.dialog.SearchOptionsActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.BusinessRequestActivity
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.DealHelpRequestActivity
com.galaxyfirsatlari.kpln.ui.address.AddressListActivity
com.galaxyfirsatlari.kpln.ui.address.NewAddressActivity
com.galaxyfirsatlari.ActivityUri2
com.galaxyfirsatlari.ui.activities.PushTestActivity
malliq.samsung.services.WebViewActivity
com.facebook.CustomTabMainActivity
com.google.android.gms.common.api.GoogleApiActivity

Providers

com.google.firebase.provider.FirebaseInitProvider
com.squareup.picasso.PicassoProvider
com.facebook.internal.FacebookInitProvider

Services

com.galaxyfirsatlari.fcm.MyFirebaseMessagingService
com.galaxyfirsatlari.fcm.FirebaseIDService
malliq.samsung.receiver.AlarmReceiverService
malliq.samsung.receiver.AlarmJobReceiver
malliq.samsung.bn.TransmitterService
malliq.samsung.bn.ScannerService
com.google.firebase.messaging.FirebaseMessagingService
com.google.android.gms.analytics.AnalyticsService
com.google.android.gms.analytics.AnalyticsJobService
com.google.firebase.components.ComponentDiscoveryService
com.google.firebase.iid.FirebaseInstanceIdService
com.google.android.gms.measurement.AppMeasurementService
com.google.android.gms.measurement.AppMeasurementJobService

Receivers

com.adjust.sdk.AdjustReferrerReceiver
malliq.samsung.receiver.AlarmReceiver
malliq.samsung.utils.Notifier
malliq.samsung.services.WifiService
malliq.samsung.services.NetworkChangeReceiver
malliq.samsung.services.LocationProviderChangeReceiver
malliq.samsung.services.BluetoothStateChangeReceiver
malliq.samsung.services.PowerSaveModeReceiver
malliq.samsung.receiver.BootUpReceiver
malliq.samsung.bn.RxReceiver
malliq.samsung.bn.TxReceiver
com.google.android.gms.analytics.AnalyticsReceiver
com.google.firebase.iid.FirebaseInstanceIdReceiver
com.google.android.gms.measurement.AppMeasurementReceiver
com.google.android.gms.measurement.AppMeasurementInstallReferrerReceiver
com.facebook.CurrentAccessTokenExpirationBroadcastReceiver
com.facebook.CampaignTrackingReceiver

Interesting Strings

http://
http://drive.google.com/viewerng/viewer?embedded=true&url=
http://hostname/?
http://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.orca
http://schemas.android.com/apk/res/android
http://www.android.com/
http://www.google-analytics.com
https://
https://.facebook.com
https://api.firsatbufirsat.com
https://app-measurement.com/a
https://app.adjust.com
https://docs.google.com/viewer?embedded=true&url=
https://facebook.com
https://facebook.com/device?user_code=%1$s&qr=1
https://graph-video.%s
https://graph.%s
https://m.firsatbufirsat.com/home/galaxy-popup?androidPushId=
https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/gen_204?id=gmob-apps
https://plus.google.com/
https://ssl.google-analytics.com
https://www.firsatbufirsat.com/page/galaxy-privacy-policy.html
https://www.firsatbufirsat.com/page/galaxy-terms-of-service.html
https://www.google.com
https://www.googleapis.com/auth/appstate
https://www.googleapis.com/auth/datastoremobile
https://www.googleapis.com/auth/drive
https://www.googleapis.com/auth/drive.appdata
https://www.googleapis.com/auth/drive.apps
https://www.googleapis.com/auth/drive.file
https://www.googleapis.com/auth/fitness.activity.read
https://www.googleapis.com/auth/fitness.activity.write
https://www.googleapis.com/auth/fitness.blood_glucose.read
https://www.googleapis.com/auth/fitness.blood_glucose.write
https://www.googleapis.com/auth/fitness.blood_pressure.read
https://www.googleapis.com/auth/fitness.blood_pressure.write
https://www.googleapis.com/auth/fitness.body.read
https://www.googleapis.com/auth/fitness.body.write
https://www.googleapis.com/auth/fitness.body_temperature.read
https://www.googleapis.com/auth/fitness.body_temperature.write
https://www.googleapis.com/auth/fitness.location.read
https://www.googleapis.com/auth/fitness.location.write
https://www.googleapis.com/auth/fitness.nutrition.read
https://www.googleapis.com/auth/fitness.nutrition.write
https://www.googleapis.com/auth/fitness.oxygen_saturation.read
https://www.googleapis.com/auth/fitness.oxygen_saturation.write
https://www.googleapis.com/auth/fitness.reproductive_health.read
https://www.googleapis.com/auth/fitness.reproductive_health.write
https://www.googleapis.com/auth/games
https://www.googleapis.com/auth/games.firstparty
https://www.googleapis.com/auth/games_lite
https://www.googleapis.com/auth/plus.login
https://www.googleapis.com/auth/plus.me
https://www.googletagmanager.com

Older Versions

More Android Apps to Consider