Erişilebilir Yaşam APK

Version 3.0.19 - tr.com.turktelekom.erisilebiliryasam
Last updated: Sat, 23 Oct 2021 8:09:46 UTC
turktelekom,erisilebiliryasam,lifestyle,erişilebilir,yaşam

Erişilebilir Yaşam apk

APP Information

Download Version 3.0.19 (123)
Apk Size78.85 MB
App DeveloperTurk Telekomunikasyon A. S.
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.4.x and up
App Packagetr.com.turktelekom.erisilebiliryasam.apk
MD5f59a4a5b90f7c69500400165d9439a25
Rate5
Website http://www.turktelekom.com.tr

Download Erişilebilir Yaşam 3.0.19 APK

App Description

Erişilebilir Yaşam is turktelekom,erisilebiliryasam,lifestyle,erişilebilir,yaşam, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Turk Telekomunikasyon A. S. website who developed it. tr.com.turktelekom.erisilebiliryasam.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.4.x and higher Android devices. The Latest Version of 3.0.19 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 130+ times on store. You can also download tr.com.turktelekom.erisilebiliryasam APK and run it with the popular Android Emulators.

Türk Telekom Erişilebilir Yaşam uygulaması ile engelleri kaldırıyoruz! Engellileri aktif hayata katacak mobil, evde internet, Tivibu özel teklifleri sunuyor ve Erişilebilir Hizmetler ile engellilerin müşteri deneyimlerini kolaylaştırıyoruz.
Uygulama kapsamında sunduğumuz temel özellikler ile engellilerin her an yanında olmayı hedefliyoruz. Türkiye’de ilk geliştirilen Para Tanıma özelliği ile internet bağlantısına ihtiyaç duyulmadan markette, mağazada, takside Türk Lirasını seslendirip tanıyabilirsiniz. Panik Butonu ile önceden belirlediğiniz kişilere acil durumlarda haber verip konumunuzu paylaşabilirsiniz. Metni Seslendir özelliği ile çevrelerinizdeki kâğıt, duvar ya da nesne üzerindeki metinleri sesli dinleyebilirsiniz. Takvim ve Vakitler, Pusula özellikleriyle namaz vakitlerini görebilir, kıble yönünüzü bulabilirsiniz. Yakınım Nerede özelliği ile harita üzerinde eş, çocuk ve arkadaşların gerçek zamanlı takibini yapabilirsiniz. E- Kitap ile eklediğiniz tüm dökümanları sesli dinleyebilirsiniz. Neredeyim harita özelliği ile bulunduğunuz konumu öğrenebilir, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom bünyesinde bulunan tüm Sosyal Sorumluluk Uygulamalarına erişebilirsiniz. 

App ChangeLog

 • Erişilebilir Yaşam’ı kullandığınız için teşekkürler.

App Screens

Erişilebilir Yaşam App Screen 1Erişilebilir Yaşam App Screen 2Erişilebilir Yaşam App Screen 3Erişilebilir Yaşam App Screen 4Erişilebilir Yaşam App Screen 5Erişilebilir Yaşam App Screen 6

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. A Google user-avatar

  A Google user

  Hayatı kolaylaştırıyor

 2. -avatar

 3. -avatar

 4. -avatar

 5. -avatar

 6. -avatar

 7. -avatar

 8. -avatar

 9. -avatar

 10. -avatar