Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli APK

Version 3.2 - com.Gthpro.arapcahafizaoyunu
gthpro,arapcahafizaoyunu,education,elif,oyna,öğren

APP Information

Download Version 3.2 (15)
Apk Size4.51 MB
App Developer6th Pro
Malware CheckTRUSTED
Install on Android2.3.x and up
App Packagecom.Gthpro.arapcahafizaoyunu.apk
MD57883724475a5fd2e29e5e5a2a3c99f34
Rate5
Website http://www.6thpro.com

Download Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli 3.2 APK

App Description

Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli is gthpro,arapcahafizaoyunu,education,elif,oyna,öğren, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit 6th Pro website who developed it. com.Gthpro.arapcahafizaoyunu.apk apps can be downloaded and installed on Android 2.3.x and higher Android devices. The Latest Version of 3.2 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 290+ times on store. You can also download com.Gthpro.arapcahafizaoyunu APK and run it with the popular Android Emulators.

Kuran-ı Kerim öğrenmek isteyenlerin yapması gereken ilk çalışma elifba okuma (Arap harflerini öğrenme) çalışması olacaktır. 

Bu uygulamamız ile Arap alfabesindeki harfleri duyarak ve görerek öğrenebilirsiniz. Alfabe öğrenme bölümünde dokunduğunuz harfin Latin harfleriyle yazımını görecek, aynı zamanda telaffuzunu işiteceksiniz.

Duyarak ve görerek öğrenme (oyun) bölümünde, okunuşunu duyacağınız harfi dokunarak göstermeniz gerekmektedir. Harfleri işiterek öğrenmeniz çok kolaylaşacak.

Değişik zorluk seviyeleri içeren hafıza oyunu bölümlerinde ise hem eğlenceli vakit geçirecek hem zihninizi geliştirecek hem de Arapça harfleri öğrenmiş olacaksınız. Bu yönüyle ileri yaştaki insanlar için de faydalıdır.

Hafıza oyunu oynamak isteyenler, sadece hafıza oyunu oynayarak geçirecekleri zamanda aynı anda Arap harflerini de iyice tanıyabilirler. Bu şekilde zihin gelişimi için faydalı oyun oynamış olurken, aynı zamanda Kur'an-ı Kerim öğrenmenin de temelini atmış olabilirsiniz.

Hafıza oyunu: Aynı olan 2 harfi bulmaya çalışın.

2 kişilik oyun bölümünde (2 kişilik TEST ekranı), iki kişi karşılıklı yarışacak ve söylenen harfi bulmaya çalışacaktır. Önce doğru cevap veren 1 puan alır, hatalı cevap verilirse -1 puan düşer. İlk önce 10 puana ulaşan yarışmayı kazanır. Arapça alfabesini öğrenmeyi eğlenceye dönüştürün.

Ve eğlenceli bir oyun bölümü daha! Okunuşunu duyacağınız 4 harfi, duyduğunuz sıra ile tekrarlamaya çalışın. Uygulamamız bu bölümde, ekrana gelecek harflerden rastgele 4 tanesini okuyacaktır. Harfleri dikkatli takip edin. İşiteceğiniz bu harfleri, aynen işittiğiniz sıra ile bulmaya çalışacaksınız. Hem işitsel hem de görsel hafıza gelişimi ile Arap alfabesini öğrenmeyi sağlayın.

Açıklama: Uygulamamız Arap alfabesini ve harekeleri çeşitli oyunlarla tanıtmak ve eğlenerek temel düzeyde öğretmek amacıyla hazırlanmıştır. Mahreçleri öğreten ileri düzey dersler içermemektedir.

Anahtar kelimeler: Elif be te, Alif ba ta 

App ChangeLog

 • 3.2
  Yeni bir eğlenceli bölüm (Duyacağınız 5 harfi sırasıyla yakalayın. Hareket eden harfler...)
  Küçük görsel düzenlemeler.
  3.1.2
  Harf Şeridi bölümünde harekeli telaffuzlar.
  3.1
  Harf Şeridi bölümü eklendi.
  Performans iyileştirmesi içerir.

App Screens

Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli App Screen 1Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli App Screen 2Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli App Screen 3Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli App Screen 4Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli App Screen 5Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli App Screen 6Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli App Screen 7Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli App Screen 8Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli App Screen 9

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. ozoglu cimkent-avatar

  ozoglu cimkent

  No sound

 2. Akın Damdere-avatar

  Akın Damdere

  This is the best app I have ever used.Halals a lot to whoever has made it.

 3. -avatar

 4. -avatar

 5. -avatar

 6. -avatar

 7. -avatar

 8. -avatar

 9. -avatar

 10. -avatar