ekşi sözlük APK

Version 1.1 - com.eksiteknoloji.eksisozluk
Last updated: 2020-05-19
eksiteknoloji,eksisozluk,social,ekşi,sözlük:

Turkish containing the most comprehensive reference source

ekşi sözlük apk

APP Information

Download Version 1.1 (37)
Apk Size37.30 MB
App Developereksi inc.
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.1.x and up
App Packagecom.eksiteknoloji.eksisozluk.apk
MD5144d53b840ad40c4444aea0ae8de2ced
Rate5
Website https://eksisozluk.com

Download ekşi sözlük 1.1 APK

App Description

ekşi sözlük is eksiteknoloji,eksisozluk,social,ekşi,sözlük, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit eksi inc. website who developed it. com.eksiteknoloji.eksisozluk.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.1.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.1 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 47+ times on store. You can also download com.eksiteknoloji.eksisozluk APK and run it with the popular Android Emulators.

1999 yılında kurulan, tamamen özgün bir formatta kullanıcılar tarafından oluşturulmuş türkçe içerikli en kapsamlı referans kaynağı ekşi sözlük’ün resmi uygulaması.

ekşi sözlük uygulamasında gündemi ve başlıkları takip etme, entry girme, merak ettiğiniz konularla ilgili arama yapma ve mesajlaşma gibi sözlük fasilitelerini kullanabilirsiniz. 

uygulama ile birlikte yeni gelen özellikler:
- anlık mesajlaşma,
- profil fotoğrafı ekleme,
- facebook entegrasyonu,
- takip ve takipçi sayılarını görme.

ekşisözlük’ü tüm platformlarda (uygulama, masaüstü, mobil, tablet) reklamsız görüntülemek için aylık ve yıllık aboneliklerimizden birini tercih edebilirsiniz.

abonelik süresi boyunca banner alanlarında ve videolarda bulunan reklamlar gösterilmez.

aboneliğiniz, siz iptal etmediğiniz müddetçe dönem sonu otomatik olarak yenilenir. aboneliğinizin başlamasının ardından hesap ayarlarına giderek otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz.
Founded in 1999, completely user-generated content in a unique format, the most comprehensive reference source Sour Dictionary Turkish official application.
 
sour agenda and topics to follow in the dictionary application, entry into, to search related questions you may have and can use the dictionary Facilities such as messaging.
 
new features that come with the application:
- instant messaging,
- Adding a profile photo,
- Facebook integration,
- follow up and see the number of followers.

ekşisözlük on all platforms (applications, desktop, mobile, tablet) you can choose one of our monthly and annual subscriptions to view ads.

Ads are not shown in the banner area located throughout the subscription period and video.

Your subscription to the end of the first period will automatically renew, unless you cancel. You can turn off auto-renewal by going to your account settings after the start of your subscription.
 

App ChangeLog

App Screens

ekşi sözlük App Screen 1ekşi sözlük App Screen 2ekşi sözlük App Screen 3ekşi sözlük App Screen 4ekşi sözlük App Screen 5

Permissions

requires following permissions on your android device.

android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.ACCESS_WIFI_STATE
android.permission.CAMERA
android.permission.INTERNET
android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE
android.permission.REQUEST_INSTALL_PACKAGES
android.permission.WAKE_LOCK
android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE
com.android.vending.BILLING
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
android.hardware.camera
android.hardware.faketouch
android.hardware.screen.portrait
android.hardware.wifi
view network connections
Allows the app to view information about network connections such as which networks exist and are connected.

view Wi-Fi connections
Allows the app to view information about Wi-Fi networking, such as whether Wi-Fi is enabled and name of connected Wi-Fi devices.

take pictures and videos
Allows the app to take pictures and videos with the camera. This permission allows the app to use the camera at any time without your confirmation.

full network access
Allows the app to create network sockets and use custom network protocols. The browser and other applications provide means to send data to the internet, so this permission is not required to send data to the internet.

read the contents of your SD card
Allows the app to read the contents of your SD card.

prevent phone from sleeping
Allows the app to prevent the phone from going to sleep.

modify or delete the contents of your SD card
Allows the app to write to the SD card.

In-App billing
In-app Billing on Google Play provides a straightforward, simple interface for sending In-app Billing requests and managing In-app Billing transactions using Google Play.

receive data from Internet
Allows apps to accept cloud to device messages sent by the app's service. Using this service will incur data usage. Malicious apps could cause excess data usage.

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. OfSe-avatar

  OfSe

  2019-06-11T23:14:04.880Z

  taşınmış başlıklara tıklayınca crash yiyor. başlıkta gezinirken seri olarak aşağı yukarı yaptığımda gecikmeler yaşanıyor bazen çöküyor. keşke birazcık olsa geliştirilse. ekşi şeyler de dahil edilse mesela

 2. Üzeyir Bilada-avatar

  Üzeyir Bilada

  2019-07-25T16:05:49.508Z

  Uygulamanın okurlar için en önemli fonksiyonu olan reklamlar hiç bir problem olmaksızın gayet güzel çalışmakta. Uygulamayı açtıktan 5 dakika sonra farklı bir başlığa geçerken yükleme işareti çıkıyor ve uygulama donuyor. Bu sorun uygulama tamamen kapatılıp açılmadan düzelmiyor. Ayrıca arama özelliği kullanılırken başlığa tıklandığında veya okuduğunuz bir başlıktaki bakınızlara tıkladığınızda uygulama kapanıyor. Çözüm: Dürüm azaltılmalı ve uygulama acilen düzgün bir yazılımcıya emanet edilmeli.

 3. Yaman Yamaner-avatar

  Yaman Yamaner

  2019-12-13T21:59:11.666Z

  Web sifremle mobilden hesap girisi yapamiyorum. Sagolsunlar, sozluk ekibi de hic mail bakmadigi/cevap yazmadigi icin soeun nedir, anlayamiyorum. Mobil kullanmayacagim artik. Beceremiyorsaniz, yapiyormus gibi yapmayin bari!

 4. Black Skull-avatar

  Black Skull

  2019-05-15T01:42:11.104Z

  Berbat , başlık adı yazıp girerken ve başlıklar arasında gezerken uygulama sürekli kendini sonlandırıyor . Bu kadar büyük bir oluşum için yapılan uygulamanın bu kadar özensiz ve tutarsız olması çok üzücü bir durum ve bütün Ekşi Sözlük yazarlarına karşı bir hakarettir .

 5. Murat Aracı-avatar

  Murat Aracı

  2019-10-21T16:58:38.507Z

  Kaç ay oldu uygulamaya hala debe gelmedi. Ayrıca uygulamada sözlüğe getirilen kişilerin yazdıklarını da okuyamıyoruz. Ama reklam koymayı iyi biliyorlar.

 6. Sırrı Bilge Hasekioğlu-avatar

  Sırrı Bilge Hasekioğlu

  2019-04-02T19:20:55.977Z

  telefonumda tuttuğum en kötü uygulama. böyle kötü bi kullanım deneyimi görmedim ben. neden 3rd party uygulamalar daha iyi diye düşünmeleri lazım. daha fazla dayanamayıp sildim artık. soru cevap etkinliğinde cevapları göremiyorsunuz yıllar önce diğer uygulamalar bunu yapsa bile burda hala bir gelişme yok. rezalet

 7. Ufuk K. Ergin-avatar

  Ufuk K. Ergin

  2020-02-06T08:08:45.623Z

  Halen uygulamanın mesajlaşma kısmını nasıl böyle kötü bırakabiliyorsunuz anlaşılır gibi değil. Bildirimler yanlış, örneğin bilgisayardan falan okunsa bile halen duruyor bildirim panelinde. mesajlaşma ana ekranı yanlış ve eski mesajlarda takılıyor refresh etmedikçe falan. Türkiye'nin en önemli sitelerinden birinin uygulamasına hiç yakışmıyor.

 8. Mehlika Pişkin-avatar

  Mehlika Pişkin

  2019-09-29T09:14:49.390Z

  Yönlendirme olan başlıklara denk gelirseniz uygulama kapanıyor. Başlık içi aramada boşluk bırakmadan aratmak gerekiyor yoksa hata veriyor. Bir de yeni birini badilere ekleyince takip kısmı çalışmayı bıraktı. Bunlar dışında iş görür bir uygulama, zaten uzun süredir de kullanıyorum.

 9. Boray Eris-avatar

  Boray Eris

  2018-12-15T15:07:15.852Z

  Sık sık kilitlenme ve çökme sorunu yaşıyor. Buna bir türlü çözüm getiremediler. Web sayfasından bakmak daha kolay.

 10. Alaattin Gungor-avatar

  Alaattin Gungor

  2020-01-08T04:23:33.397Z

  1 yıldız bile değil berbat uygulama sildim telefondan o kadar büyük platform şu teknoloji çağında adam gibi verin parayı düzgün bir app yaptırın

 11. Kerim Büyükabaci-avatar

  Kerim Büyükabaci

  2019-04-22T17:40:35.684Z

  bir sürü bug'ı olan ve bir türlü düzeltilmediği için kullanmaktan artık bıktıran telefon uygulaması. lütfen artık şu sorunları tespit edip, çözüp, optime edin.

 12. Aras Uludağ-avatar

  Aras Uludağ

  2019-05-25T12:40:10.817Z

  Birkaç aydır karanlık modu sıkıntılı. Yarısı beyaz, yarısı koyu gri. Bugün ve Gündemin bazen birbirine girdiği de oluyor.

 13. Mert Özgür Akdeniz-avatar

  Mert Özgür Akdeniz

  2018-09-17T13:16:10.233Z

  Ne yaptıysanız uygulamaya asla başlıkları çekmiyor sunucudan, üstüne de her girişte hata bildirimi istiyor. Emulatorden sonra gerçek cihazlar ile test ortamınız yok mu, şaka mı bu?

 14. siluettho-avatar

  siluettho

  2019-07-11T19:19:28.500Z

  baya kotu ya. nightmode bile duzgun olmamis bazi entyler acik tema bazilari koyu temada gozukuyor. kör oldum

 15. Kübra Akıllı-avatar

  Kübra Akıllı

  2019-10-16T14:20:26.680Z

  Bu uygulamayi gece moduna alinca play store ve Instagram da gece moduna geçiyor. Gece modunda kullandigim baska uygulamalar boyle bir etki yapmadı, en yakın sürede düzelir umarim.

 16. Engin Kodal-avatar

  Engin Kodal

  2019-09-02T20:05:49.483Z

  Uygulama açıkken telefonu kitlerseniz geri açtığınızda kitleniyor hata veriyor. Arayuzu kullanışsız. DEBE yi geri getirdiniz ama uygulamada yok.

 17. Mare Nostrum-avatar

  Mare Nostrum

  2019-05-15T16:54:02.323Z

  Entry aralarındaki videolu reklamlar yüzünden kasıyir uygulama sonrasında donuyor. Ayıptıt sööolemesi 4gilot ram'im var

 18. Aurus-avatar

  Aurus

  2019-02-14T04:28:07.923Z

  Bune olum 50 saat kayıt olamadım sonro pc üzerinden hallettim uygulanmaya giriyorm 10 dk sonra çöküyor

 19. Sertan Isen-avatar

  Sertan Isen

  2019-07-29T18:34:31.317Z

  Gece modunu seçiyorum ancak sadece alt ve üst çubuklar koyu renk alıyor. Ortası beyaz kalıyor.

 20. A Google user-avatar

  A Google user

  2019-09-06T03:46:13.720Z

  dark mode'da sıkıntı var çözün şunu, uygulama çok çok kullanışsız iOS uygulamasına göre.

 21. Omer Ozgur Bozkurt-avatar

  Omer Ozgur Bozkurt

  2019-12-17T00:16:30.524Z

  Şuan websitesine girebiliyorum ama uygulamada hesabıma giremiyorum. Sorunu çözmeniz dileğiyle. Huawei P30 Pro telefonum

 22. Rufat Saidov-avatar

  Rufat Saidov

  2018-09-18T08:07:12.298Z

  az ye de şu app'e biraz masraf yap dürümcü

 23. Koray Küpe-avatar

  Koray Küpe

  2018-10-24T18:43:42.167Z

  Bir süre sonra taak diye kendiliğinden kapanıyor. Çıktığından beri stabil bir sürüm pek göremedik.

 24. Hüseyin But-avatar

  Hüseyin But

  2020-01-05T07:02:02.333Z

  Oppo telefonlarda uygulama acilmiyor. Isletim sistemi color os lutfen dizeltin artik!!

 25. A Google user-avatar

  A Google user

  2019-03-18T14:09:04.490Z

  gece modu açıkken, uygulamayı kapatıp açınca bazı yerlerde gece mode deaktive oluyor

 26. Siyah Beyaz-avatar

  Siyah Beyaz

  2019-11-04T21:43:41.861Z

  Bir ekşici olduğum için hiçbir şeyi beğenmemek benim düsturumdur.

 27. Görkem Özgür Genç-avatar

  Görkem Özgür Genç

  2019-09-15T20:00:29.883Z

  Güncelleme gelsin artık. Sürekli çöküyo delirtiyo artık beni. Debe de yok zaten

 28. Yusuf Talha-avatar

  Yusuf Talha

  2019-10-16T19:27:07.122Z

  debe'yi uygulamaya da getirsenize bir şey deniyip hemen çıkıcam.

 29. elif çeviker-avatar

  elif çeviker

  2019-08-08T18:39:26.700Z

  gece modu aktifken bazi yerler beyaz bazi yerler siyah kaliyor.

 30. Can Kocaman-avatar

  Can Kocaman

  2019-06-22T16:23:08.503Z

  Bu kadar kullanışlı bir uygulamanın 2,5 puan alması cidden çok ayıp

 31. Çağan Şatana-avatar

  Çağan Şatana

  2019-05-30T18:38:12.993Z

  Sürekli hata veriyor, kapanıyor, donuyor. Reklamlar gayret güzel çalışıyor ama!

 32. Atakan-avatar

  Atakan

  2019-11-14T16:38:24.281Z

  Kullanımı kolay ve konforlu.

 33. Sevban Öztürk-avatar

  Sevban Öztürk

  2019-08-16T20:12:25.795Z

  arama sonucuna tiklayinca uygulama cokuyor. android 9.0

 34. ehlullah albayrak-avatar

  ehlullah albayrak

  2019-11-06T17:22:15.434Z

  amk uygulamasını arada sırada güncelleyin.

 35. İsa Atakay-avatar

  İsa Atakay

  2018-10-14T06:53:34.302Z

  güzel tasarlanmış ama eksikleri var hala.

 36. Juunn Key-avatar

  Juunn Key

  2019-05-20T10:58:00.717Z

  yorumum ustte goruksun diye 1 yildiz

 37. İrem Ç-avatar

  İrem Ç

  2019-12-24T17:32:58.555Z

  Sürekli kapanıyordu artık hiç açılmıyor

 38. Ayşegül ÖZYOLDAŞ-avatar

  Ayşegül ÖZYOLDAŞ

  2019-10-09T18:19:25.697Z

  Entry giremiyorum, düzeltin şunu

 39. Paldroy-avatar

  Paldroy

  2019-12-24T17:57:11.344Z

  Giremiyorum hesaba. Diğer yerlerden giriliyor.

 40. A Google user-avatar

  A Google user

  2019-03-12T22:00:16.523Z

  Gece modunda sürekli kapanıyor.

 41. Burak Çelik-avatar

  Burak Çelik

  2019-05-16T14:23:18.345Z

  entryler arasındaki reklamlar yavaşlatıyor

 42. Serkan-avatar

  Serkan

  2019-12-28T16:59:11.601Z

  Yurtdışında girmeyen uygulama yapmışlar

 43. S H-avatar

  S H

  2019-04-30T19:21:02.443Z

  Geliştirmeye devam

 44. Nyderrath-avatar

  Nyderrath

  2019-07-03T17:04:54.393Z

  Soru cevap yok

 45. Atakan Yıldız-avatar

  Atakan Yıldız

  2019-06-22T07:19:38.333Z

  uygulama çöküyor.

 46. Yiğitcan Sümbelli-avatar

  Yiğitcan Sümbelli

  2020-02-22T06:20:55.159Z

  Sürekli çöküyor.

 47. Çağdaş Bilgiç-avatar

  Çağdaş Bilgiç

  2020-01-01T20:33:40.695Z

  Debe yok

 48. A Google user-avatar

  A Google user

  2019-06-10T22:28:55.325Z

  güncellenmiyor.

 49. Yayla Çorbası-avatar

  Yayla Çorbası

  2020-02-09T00:22:13.132Z

  Müq

 50. A Google user-avatar

  A Google user

  2020-01-10T21:39:04.405Z

  Baslikta sayfalar arasinda gecis yaptikca yeni entryler yuklenmiyor. Basliktan cikip tekrar girmek gerekiyor. Kullanışsız.

 51. A Google user-avatar

  A Google user

  2018-08-10T06:17:55.839Z

  Giriş yapamıyorum

 52. Arda Turgut-avatar

  Arda Turgut

  2018-06-10T02:18:42.445Z

  Her giriş yaptigimda hesabimdan cikmis oluyor. Hadi eyvallah kullaniyorum bir kere mecbur giris yapacam. Ama bir de kitleniyor ve crash ile sonuclaniyor. Cozum getirilmesi gerek.

 53. doğuş türkan-avatar

  doğuş türkan

  2018-03-25T17:18:26.303Z

  Uygulama tasarımı güzel ve kullanışlı. Ancak giriş yaparken çok uzun yüklenme süresi gerektiriyor. Son güncellemeden sonra da uygulamayı her açtığımda tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum. Fakat en kötüsü, uygulama için geri bildirim seçeneği yok.

 54. Baran Oğuz-avatar

  Baran Oğuz

  2018-04-02T09:48:24.834Z

  Önceden kullanırken crash olup kapanıyordu, artık her açılışta login ekranı geliyor

 55. ragist-avatar

  ragist

  2018-07-02T12:45:29.554Z

  her açılışta giriş yapma sorununu geçtim şimdi artık hiç girilmiyor (facebook loginde sürekli crash yiyor, veriyi temizlesem de)

 56. Şükrü Daşdemir-avatar

  Şükrü Daşdemir

  2018-05-22T22:24:51.455Z

  Giris bile yapilamayan sacma salak uygulama. Indirdigim zamana yazik. Sozde turkiye'nin en cok girilen sitelerinden. Bi boku becerememisler

 57. Denis Cuijpers-avatar

  Denis Cuijpers

  2018-06-07T17:17:27.476Z

  Bune daha onceden giris yapip hesabimdan cikmama ragmen cikis yapip, dogru olan şifreyi girince de sorun olustu diyor

 58. Teksen Cansizoglu-avatar

  Teksen Cansizoglu

  2018-07-10T16:14:03.435Z

  Sürekli takılıyor ve yavaş. Çok fazla problem var nereden tutsan elde kalıyor.

 59. ismail kuyu-avatar

  ismail kuyu

  2018-06-11T13:26:19.507Z

  Aşağıda da yazıldığı gibi uygulamayi açınca login ekranı çıkıyor. Ama uygulamayı kapatıp tekrar girince hatırlıyor. Yapacağınız işi.

 60. Raşit Arslan-avatar

  Raşit Arslan

  2018-05-22T22:56:02.370Z

  Hem sürekli kafasına göre çıkış yapıyor, hem de sonrasında giriş yapılamıyor. Çıldırcam

 61. bedir durak-avatar

  bedir durak

  2018-06-30T09:09:40.560Z

  surekli girdigimde hesaba cikis yapmis oluyor. muzik dinlerken girerseniz muziginizi de durduruyor

 62. F.I.C. 0DUSSFER-avatar

  F.I.C. 0DUSSFER

  2018-06-07T15:47:14.370Z

  Keske 0 puan verilse. Birakin merakli ve yetenekli genc programcilar yapsin su isi.

 63. Fuad-avatar

  Fuad

  2018-06-28T01:12:11.970Z

  Kayıt olmadan uygulama kullanılmıyor istemiyorum ulan kayıt olmak okumaya geldim sadece amiklar

 64. A Google user-avatar

  A Google user

  2018-07-31T10:37:51.143Z

  Çok yol kat etmesi gereken bir uygulama. Yarım saat bir entry hazırlıyorsun. Şaak! O da ne? Uygulama beklenmedik şekilde durdu. Hani benim yazdıklarım, otomatik kaydetmedi mi? Hayır. Bir de sıkça giriş yapmış olduğun hesaba, sanki giriş yapmamışsın gibi muamele ediyor. Yani email vs baştan istiyor. Çok kaptırmış "sil baştan başlamak gerek bazen.." şarkısına kendini. E tabi ama emeğe saygı.

 65. RR998 --avatar

  RR998 -

  2018-06-08T22:20:09.229Z

  Lütfen düzeltin şu giriş-çıkış sorununu, hiçbir şey okuyamaz olduk.

 66. Fatih Güngör-avatar

  Fatih Güngör

  2018-06-24T20:54:27.330Z

  Stabil değil uygulama. Öylesine yapılmış bırakılmış gibi bir hali var.

 67. Okan Askar-avatar

  Okan Askar

  2018-05-01T22:20:35.809Z

  Yapacağınız uygulamanın .... sürekli giriş mi yapacağım şu lanet uygulamada

 68. Enes Akbulut-avatar

  Enes Akbulut

  2018-05-01T20:53:05.100Z

  Teması çok güzel fakat stabil değil

 69. Kübranur Öztürk-avatar

  Kübranur Öztürk

  2020-01-29T15:45:41.933Z

  Uygulamaya login olamıyorum, neden olabilir?

 70. Efe Günal-avatar

  Efe Günal

  2018-05-23T06:18:42.130Z

  Giriş bile yapılamıyor artık.

 71. Baran kızılkaya-avatar

  Baran kızılkaya

  2018-06-19T21:24:48.779Z

  kötü

 72. Umut Korkmaz-avatar

  Umut Korkmaz

  2018-06-10T07:52:03.311Z

  Rezil

 73. Oromeds Quersoundhek-avatar

  Oromeds Quersoundhek

  2018-03-12T17:12:05.703Z

  amatör ekşi uygulamaları ve browserdan ekşiye girmekten daha kötü olan bir uygulama yapmayı nasıl başardınız?

 74. Salih Küpeli-avatar

  Salih Küpeli

  2018-03-12T18:00:52.570Z

  İstatistik bölümü yetersiz. Ana sayfadaki rastgele özelliği yok. Aklıma gelirse daha yazarım.

 75. Berkant İpek-avatar

  Berkant İpek

  2018-03-14T05:06:08.381Z

  Yeni versiyon çöküp duruyo her harekette.

 76. mahmut acar-avatar

  mahmut acar

  2018-03-09T14:24:54.799Z

  Program sürekli kendisini kapatıyor.

 77. Dante XE-avatar

  Dante XE

  2018-02-25T16:59:05.799Z

  Çok yavaş yükleniyor daha hızlanması lazım, siteye girsem daha hızlı.

 78. Emre Cosar-avatar

  Emre Cosar

  2018-02-12T21:13:34.383Z

  Android 8.1 Google Pixel 2 kullanıcısıyım, her arka plana attığımda hala crash olmaya devam ediyor 3 aydır. Kaç güncelle geldi ancak hala her uygulamaya girdiğimde bi adet crash cepte!

 79. A Google user-avatar

  A Google user

  2018-03-03T22:01:29.971Z

  Her açılışta çöken (fragment nullpoint exception), fazlasıyla yavaş geçişleri olan, offline hiçbir şekilde kullanılamayan bir uygulama yapmışsınız.

 80. Özgür Ünal-avatar

  Özgür Ünal

  2018-02-21T17:56:03.408Z

  Sürekli çöküyor. Koskoca ekşi sözlük şu uygulama işini beceremedi. Tam bir beceriksizlik örneği, Türkiye'nin aynası adeta.

 81. Sinan Orhan-avatar

  Sinan Orhan

  2018-01-04T10:12:05.855Z

  Arayüz güzel ama bazı durumlarda pat diye çöküyor. Son zamanlar sık sık çöküyoruz. Edit: baya boktan bir hal aldı, webview modunda bile çöküyor arkadaş.

 82. Adil but with a B-avatar

  Adil but with a B

  2018-02-06T09:21:18.194Z

  uygulama zaten bombos bir sey. eksi sozlugun kitlesi de artik her konuya subjektif olarak bakan salak doldu, tavsiye etmiyorum boyle bir ortamda bulunmanizi.

 83. Kerim Sarı-avatar

  Kerim Sarı

  2017-11-08T17:27:13.790Z

  Reklam olayı hiç hoş olmamış, ayrıca uygulama kapatılsın mı diye sorması opsiyonel olmalı

 84. Hakan Turan-avatar

  Hakan Turan

  2017-11-06T21:27:18.916Z

  Reklamlardan sonra görüşürüz! #Eksin molası bitti. İyiki varsın reklamsiz ve dayatmasız Eksin!

 85. Övül Özlük-avatar

  Övül Özlük

  2017-12-14T15:41:01.820Z

  Login zorunlulugu, cikilsinmi diye sorma ile vs sacma sapan hale gelmis bi uygulama. Geciniz.

 86. Ali Buğra ÇETİN-avatar

  Ali Buğra ÇETİN

  2017-12-01T15:56:15.927Z

  Sayfalar arasında geçişlerde sağa yada sola kaydırarak geçiş olsa daha keyifli olabilir. Son olmasada olur

 87. Cem Sarikaya-avatar

  Cem Sarikaya

  2017-12-27T12:53:29.994Z

  bu kadar bug'lı bir uygulama daha görmedim. neredeyse düzgün yaptığı bir şey yok.

 88. Onur Kaplan-avatar

  Onur Kaplan

  2018-01-30T11:57:12.449Z

  Android 8.1'de aylardır sorunlu. İletişim sayfasından bildirmeme rağmen ilgilenen olmadı. (Google Pixel 2)

 89. emre can-avatar

  emre can

  2017-11-06T18:18:18.820Z

  guzel gorunumlu, fonksiyon ozurlu uygulama. eksin'i tercih edin.

 90. Citizen Erased-avatar

  Citizen Erased

  2018-01-19T02:31:51.170Z

  iyice kötüye gitmeye başladı. bi düzeltin allah için ya.

 91. strayon-avatar

  strayon

  2018-02-24T20:34:29.710Z

  Reklam görmek istemeyen önce rootlayıp sonra adaway yüklesin.uygulama gayet güzel

 92. Y.Öner CERİT-avatar

  Y.Öner CERİT

  2017-11-01T16:27:37.345Z

  Masaustunde oldugu gibi rastgele baslik okuma ozelliginin gelmesi gerekiyor.

 93. Bahadır Kaygusuz-avatar

  Bahadır Kaygusuz

  2017-11-22T12:23:22.478Z

  Beni derin üzüntülere gark eden uygulama

 94. Osmancan Sarıyurt-avatar

  Osmancan Sarıyurt

  2018-03-12T08:25:09.211Z

  Çöküp duruyor, şaka gibisiniz, bir ekşicep kadar olamadınız.

 95. coldpllay-avatar

  coldpllay

  2017-12-14T10:27:16.628Z

  Giriş yapılamıyor. Çok ağır çalışıyor.

 96. A Google user-avatar

  A Google user

  2017-11-02T01:25:34.727Z

  Reklaminiz batsin

 97. Erdinc Zaman-avatar

  Erdinc Zaman

  2017-11-27T17:33:19.783Z

  Kötü

 98. Damir Asanov-avatar

  Damir Asanov

  2017-09-23T21:07:06.234Z

  linkleri uygulama browserında açma ısrarı nedir? ayarlara bir seçenek koysanız bununla ilgili. her linki kendi uygulaması açsın. youtube linkini youtube, twitter linkini twitter uygulaması açsın mesela. müdahale etmeyin. niye illa uygulama içinde açmaya çalışıyorsunuz? bunun mantığı, kullanıcı deneyimi açısından avantajı nedir?

 99. Osman ŞENOL-avatar

  Osman ŞENOL

  2017-09-21T06:59:38.502Z

  Giriş yapmadan sadece entryleri okumak neden mümkün değil? Bence bu özelliğin getirilmesi gerek neticede herkes yazar olmak zorunda değil ekşi okumak için

 100. Gamze Yılmaz-avatar

  Gamze Yılmaz

  2017-09-27T21:35:47.450Z

  Genel işleyişi fena değil aslında da, sayfa seçme ya da next/back butonlarının sadece sayfa altına değil de üstüne de konulması daha iyi olur. Ben mesela 100 entry istiyorum sayfada, aktif bir başlıktaysam aşağı scroll ile uğraşmak bayıyor sayfa ilerletmek için. Kolay şey yani. Bir sonraki update'e rahat eklenir. Ha bir de linki dışarıdan açma seçeneği lazım, sonradan ek iş yapmak sevimsiz.