DH - Teknoloji Haberleri Forum APK

Version 4.1.2 - com.donanimhaber.dhandroid
donanimhaber,dhandroid,news,magazines,donanım,haber

Technology news, videos, forums, hot deals and more are at BelgeHaber Technology News and Videos Turkey's oldest social network and the oldest technology news and video portal, BelgeHaber brings everything you are looking for with its new mobile application. Our mobile application, which has been completely redesigned with a modern user interface and a brand new design approach, includes brand new technology news, videos, shares that keep the pulse of the country and the world, experiences about technology and life every day. Hot Deals Hot Deals are also included in the application. You will be able to instantly access Hot Deals forums, which is a growing and constantly living world with user shares, from the application, and you will be able to easily browse the topics you follow. Forum More than 9 Million Threads, Over 1000 Forums There are more than 1000 forums in the HardwareHaber forums, which is one of the oldest Turkish social media. Over 9 million topics and more than 130 million messages come to your phone's screen with the application. Every day, thousands of users talk, share and share their experiences about technology, the agenda of the country and the world, cars and life. Features and Community Tracking with Push Notifications If you approve after installing the application, you will be instantly informed about the hot developments on the agenda. If you describe yourself as a "Technology Crazy", the developments in this field will fall on your phone's screen in the heat. In addition, you will be able to receive notifications and message with DH users when a sharing is made on the topics shared in the forum or when there is an important development. Featured Topics and Forums Selected by Nearly 2 Million Users In the forum, you will be able to follow the topics highlighted by the users, the forums and the developments that have attracted the attention of the masses. In addition, if you wish, you can spread a topic to a large community or use the highlight button on a shared topic to attract people's attention. Get Instantly Informed About Topics That Interest You What interests you? Do you describe yourself as a tech freak? Or are games indispensable for you? Are you chasing products from hot deals or are you turning the route to foreign e-commerce sites for your needs? Regardless of your answer to the questions, the only application is customized for you and brings the content suitable for your interests to your favourites.

DH - Teknoloji Haberleri Forum apk

APP Information

Download Version 4.1.2 (342)
Apk Size41.20 MB
App DeveloperDONANIM HABER ELEKTRONİK YAY.LTD.ŞTİ.
Malware CheckTRUSTED
Install on Android5.0 and up
App Packagecom.donanimhaber.dhandroid.apk
MD51faea45be8f12ecf66d3b58951327fab
Rate5
Website http://www.donanimhaber.com

Download DH - Teknoloji Haberleri Forum 4.1.2 APK

App Description

DH - Teknoloji Haberleri Forum is donanimhaber,dhandroid,news,magazines,donanım,haber, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit DONANIM HABER ELEKTRONİK YAY.LTD.ŞTİ. website who developed it. com.donanimhaber.dhandroid.apk apps can be downloaded and installed on Android 5.0 and higher Android devices. The Latest Version of 4.1.2 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 406+ times on store. You can also download com.donanimhaber.dhandroid APK and run it with the popular Android Emulators.

Türkiye’nin en köklü sosyal ağı ve en eski teknoloji haberleri ve video portalı DonanımHaber, yeni mobil uygulaması ile aradığınız her şeyi elinizin altına getiriyor. Modern bir kullanıcı arayüzü ve yepyeni bir tasarım anlayışı ile baştan aşağı yeniden tasarlanan mobil uygulamamızda her gün yepyeni teknoloji haberleri, videolar ülkenin ve dünyada gündemin nabzını tutan paylaşımlar, teknolojiye ve hayata dair deneyimler yer alıyor.
Sıcak Fırsatlar da uygulama içerisinde yerini alıyor. Kullanıcı paylaşımları ile büyüyen ve sürekli yaşayan bir dünya olan Sıcak Fırsatlar forumlarına uygulamadan anında erişebilecek, takip ettiğiniz konulara kolaylıkla göz atabileceksiniz.
En eski Türkçe sosyal ortamlardan biri olan DonanımHaber forumlarında 1000’den fazla forum yer alıyor. 9 milyonun üzerinde konu ve 130 milyonu aşkın mesaj uygulama ile telefonunuzun ekranına geliyor. Her gün binlerce kullanıcı, teknolojiye, ülke ve dünya gündemine, otomobillere ve hayata dair aklınıza gelebilecek her konuda konuşup, paylaşım yapıyor, tecrübelerini paylaşıyor.
Uygulamayı kurduktan sonra onay vermeniz halinde gündeme dair sıcak gelişmelerden anında haberdar olabileceksiniz. Eğer siz de kendinizi bir “Teknoloji Delisi” olarak tanımlıyorsanız, bu alandaki gelişmeler, sıcağı sıcağına telefonunuzun ekranına düşecek. Ayrıca forumda paylaşılan konulardan bir paylaşım yapıldığında veya önemli bir gelişme yaşandığında bildirimler alabilecek, DH kullanıcıları ile mesajlaşabileceksiniz.
Forumda kullanıcıların öne çıkardığı konular ve forumlar ile kitlelerin ilgisini çekmiş gelişmeleri anında takip edebiliyor olacaksınız. Ayrıca dilerseniz siz de paylaşacağınız bir konuyu geniş bir topluluğa yayıp veya paylaşılmış bir konuda öne çıkar butonunu kullanıp insanların dikkatini çekebilirsiniz.
Neler ilginizi çekiyor? Kendiniz bir teknoloji delisi olarak mı tanımlıyorsunuz? Yoksa oyunlar sizin için vazgeçilmez mi? Sıcak fırsatlardan ürün mü kovalıyorsunuz yoksa ihtiyaçlarınız için rotayı yurt dışı e-ticaret sitelerine mi çeviriyorsunuz? Sorulara vereceğiniz yanıt her ne olursa olsun tek uygulama sizin için özelleşerek ilgi alanlarınıza uygun içerikleri favorilerinize getiriyor. 

App ChangeLog

 • DH uygulamasının yeni sürümünde forum başta olmak üzere birçok ekranın açılışını 2-3 kat hızlandırdık. Ayrıca:
 • - Android 9 öncesi cihazlardaki görsel/video yükleme sorunları düzeldi,
 • - Uygulama içi bildirimlerin bazı durumlarda görünmemesi sorunu çözüldü,
 • - Sıcak Fırsatlar'a entegre edilen bot engelleme özelliğinden etkilenen kullanıcıların uygulama içinde bu sorunu aşabilmesi için entegrasyon sağlandı,
 • - Konu ve haber detayda arayüz düzenlemeleri yapıldı,
 • - Kişisel notlarım yeniden kodlandı.

App Screens

DH - Teknoloji Haberleri Forum App Screen 1DH - Teknoloji Haberleri Forum App Screen 2DH - Teknoloji Haberleri Forum App Screen 3DH - Teknoloji Haberleri Forum App Screen 4DH - Teknoloji Haberleri Forum App Screen 5DH - Teknoloji Haberleri Forum App Screen 6DH - Teknoloji Haberleri Forum App Screen 7DH - Teknoloji Haberleri Forum App Screen 8

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Efe Cevher-avatar

  Efe Cevher

  Ok but meh

 2. akilmaf-avatar

  akilmaf

  Cocuklugumdan beri teknik konulardaki tek adresim. Donanimhaber cok yasa 😄

 3. Sinem Melawen-avatar

  Sinem Melawen

  Güncellemeden sonra uygulamayı kapatınca, hesapta çıkış yapıyor. Her defasında tekrar giriş yapıyorum.

 4. Izzet Tunca-avatar

  Izzet Tunca

  Dükkandaki ilanları ne zaman güncelleyebileceğiz ? İlla browser dan giriş yapmamız şart mı ?

 5. Kadir Sevim-avatar

  Kadir Sevim

  Birkaç sefer çöktü, onun dışında kullanışlı bir uygulama

 6. Just Kamil-avatar

  Just Kamil

  İlk indirirken hiçbir beklentim olmamasına rağmen indirdikten sonra beni oldukça şaşırttı. Bir forum uygulamasına göre gerçekten muazzam hem menüleri hem tasarımı ve temaları olsun gerçekten on numara. Yapan ekibi tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum...

 7. Levent Pısıl-avatar

  Levent Pısıl

  Favori konulardan Bildirimler gelmiyor, Uygulama izinleri açık olmasına rağmen.

 8. andrekov-avatar

  andrekov

  elinize sağlık faydalı bir uygulama başarılarınızın devamını dilerim. Eğer geri dönüş isterseniz arayüzde ufak iyileştirmeler yapılabilir

 9. Nazar Mukhammedov-avatar

  Nazar Mukhammedov

  Uygulama çok yamuk, cevap yazdığımda iki defa yazmış gibi görünyor, uyarı gelince yanlış yere yönlendiriyor. Web sitesi ise sadece reklam izlemek için güzel.

 10. Mesut Sefa Ceyhan-avatar

  Mesut Sefa Ceyhan

  Hala çok eksik.