Deprem Bilgi Sistemi 3.0 APK

Version 1 - dbs.uygulama
uygulama,education,deprem,bilgi,sistemi

Kandilli Observatory and Earthquake Research Institute, Earthquake Information System.

Deprem Bilgi Sistemi 3.0 apk

APP Information

Download Version 1 (1)
Apk Size1.05 MB
App DeveloperKandilli Rasathanesi
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.2.x and up
App Packagedbs.uygulama.apk
MD5a15dc590f48aa724c1d24e9103ab1182
Rate5
Website http://www.koeri.boun.edu.tr/

Download Deprem Bilgi Sistemi 3.0 1 APK

App Description

Deprem Bilgi Sistemi 3.0 is uygulama,education,deprem,bilgi,sistemi, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Kandilli Rasathanesi website who developed it. dbs.uygulama.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.2.x and higher Android devices. The Latest Version of 1 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 2953+ times on store. You can also download dbs.uygulama APK and run it with the popular Android Emulators.

Bu uygulama, Türkiye ve yakın çevresinde gerçekleşen depremler hakkında kullanıcıları bilgilendirmekte ve Türkiye’de herhangi bir noktanın veya kullanıcının bulunduğu konumun depremsellik tarihinin verilerine ulaşma imkânı sağlamaktadır. Uygulama aynı zamanda, bir deprem olduğunda bunu hisseden ve uygulamayı cep telefonu veya tabletlerine kurmuş olan kullanıcılara depremi nasıl hissettiklerini Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsüne iletme imkânı sunmaktadır. Bu sayede herhangi bir deprem olduğunda o depremin nerede, nasıl hissedildiği ve depremin verdiği hasarın veya etkilerinin coğrafi dağılımının tespiti mümkün olacaktır. 

Önemli not: Deprem Bilgi Sisteminin sorunsuz çalışabilmesi için mobil cihazınızın konum bulma servisi açık olmalı ve uygulamaya konum bulma yetkisinin verilmiş olması gereklidir.

Veri toplama işlemine son kullanıcıları da dâhil eden ve bu sayede bilimsel çalışmalara katkıda bulunacak olan bu uygulamayı kurduğunuz için teşekkür ederiz.

Boğaziçi Üniversitesi, Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü
This app informs users about the earthquake in and around Turkey and Turkey has close historical seismicity data provide the opportunity to reach any point in the location where the user is located. The application also offers the opportunity to the users who feel this when there is an earthquake and install the application on their mobile phones or tablets to the Kandilli Observatory and Earthquake Research Institute. In this way, it will be possible to determine where the earthquake is felt, how it is felt and the geographical distribution of the damage caused by the earthquake.

Important note: In order for the Earthquake Information System to function properly, the positioning service of your mobile device must be switched on and the application must be authorized to locate it.

Thank you for setting up this application which will include end users in data collection and thus contribute to scientific studies.

Bogazici University, Kandilli Observatory and Earthquake Research Institute
 

App ChangeLog

App Screens

Deprem Bilgi Sistemi 3.0 App Screen 1Deprem Bilgi Sistemi 3.0 App Screen 2Deprem Bilgi Sistemi 3.0 App Screen 3Deprem Bilgi Sistemi 3.0 App Screen 4Deprem Bilgi Sistemi 3.0 App Screen 5Deprem Bilgi Sistemi 3.0 App Screen 6Deprem Bilgi Sistemi 3.0 App Screen 7Deprem Bilgi Sistemi 3.0 App Screen 8Deprem Bilgi Sistemi 3.0 App Screen 9

deprem-bilgi-sistemi-3-0.apk
Name:dbs.uygulama.apk

Apk scan results


Apk Scaned By TotalVirus Antivirus,dbs.uygulama.apk Was Pure And Safe.

Scan Stats:harmless:0|type-unsupported:11|suspicious:0|confirmed-timeout:0|timeout:0|failure:0|malicious:0|undetected:64|
Name:deprem-bilgi-sistemi-3-0.apk
Name:dbs.uygulama.apk SHA-1:04003a5741b6701ab84d266897151a4c6b8dc5f6 SHA-256:380b1a58d4f4d46c0979ec6efb0396568e2d9373fdfc6fe90605966b9353c0e7 SSDEEP:12288:czXjGbMtxKaz9K8bBjWTcER7plE1sKi8wcsddrGfxfydTarRdIYlgqK27wrcBSdq:ANtf9NZibERitcUdGfkooYE3rRPqDR File type:Android Magic:Zip archive data, at least v2.0 to extract File size:1098363 Uncompressed Size:2327901 Contained Files :54 Contained Files By Type:xml:26,dex:1,MF:1,RSA:1,gif:1,bal:1,SF:1,png:17,

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Gökmen Gözel-avatar

  Gökmen Gözel

  Good and fast Turkey earthquake application but we want adjustable alarm like other same applications. Thanks.

 2. Çağatay Tuncer-avatar

  Çağatay Tuncer

  Microsoft JET Database Engine error '80004005' Unspecifr ed error /dbs3/deprem-liste. Asp, line 60

 3. Yasin Yuksel-avatar

  Yasin Yuksel

  It doesn't work :((

 4. Mustafa Mert Çökmez-avatar

  Mustafa Mert Çökmez

  Helpful Nowadays # istanbul

 5. Oğuz KOCA-avatar

  Oğuz KOCA

  Düşünce çok güzel ama en önemli şeyler eksik örnek uygulamayı açtığımızda gps yada elle il seçmemiz istende ve bu şekilde yaşadığımız ilde 4 ün üzerinde deprem olduğundan bildirim gelse ne güzel olur değil mi? Umarım yapılır

 6. Ferhad Fidan-avatar

  Ferhad Fidan

  Gerçekten güzel uygulama. Diğer benzer uygulamalar gibi depremle ilgili kullanıcıların yaptıkları yorumları görmemiz de mümkün olsa daha iyi olabilir. Yalnız. Uygulama harita olarak OpenStreetMap haritasını kullanıyor. OSM haritasının lisansına bağlı olarak kullanılan sayfalarda bu haritaya atıfta bulunulması gerekiyor. Bu atıfın haritanın alt köşesine eklenmesi gerekli. İhlal edilmemeli.

 7. Halil İbrahim Güler-avatar

  Halil İbrahim Güler

  Uygulama güzel ama olduğumuz yerin deprem geçmişine girince uygulama kapanıyor (Huawei Mate 10 Pro)

 8. Selim B-avatar

  Selim B

  Dünya kadar bug'ı olan bir uygulama. Bu kadar basit içerikli bir uygulamanın doğru düzgün çalışmaması üzücü.

 9. Can Özdoğan-avatar

  Can Özdoğan

  Deprem geçmişini açmaya çalışınca uygulama kapanıyor.

 10. Hkn Tkn-avatar

  Hkn Tkn

  Adam gibi bir uygulama yapılamayacak mı bu ülkede. Çalışmıyorsa kaldırın buradan.