Türk Canlı TV APK

Version 4.0 - com.meibur.app
Last updated: Fri, 03 May 2019 0:27:56 UTC
meibur,entertainment,türk,canlı

APP Information

Download Version 4.0 (16)
Apk Size3.67 MB
App Developer
Malware CheckUNKNOWN
Install on Android4.0.x and up
App Packagecom.meibur.app.apk
MD52ca6a626c37ed364d0012440460960c0
Rate5

Download Türk Canlı TV 4.0 APK

App Description

Türk Canlı TV is meibur,entertainment,türk,canlı, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 2 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit website who developed it. com.meibur.app.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.0.x and higher Android devices. The Latest Version of 4.0 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 1175+ times on store. You can also download com.meibur.app APK and run it with the popular Android Emulators.

Mobil Canlı TV dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde hızlı bir şekilde Canlı Televizyon izlemenizi sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir Android uygulaması.

DIKKAT! : Bu Uygulama TV Yayını içermiyor. Günlük veriler televizyon kanallarından toplanır. Bu başvuruda gösterilen veya gösterilen tüm logolar, ilgili şirketlerin telif hakları ve / veya tescilli ticari markaları tarafından korunmaktadır. Bu uygulama veya onunla ilgili hiç kimse, kullanılan logoların mülkiyet haklarını (veya telif hakkını) talep etmemektedir. Logolar, telif hakları ve / veya tescilli ticari markalar tarafından korunmaktadır. Bu uygulamada düşük çözünürlüklü görüntülerin, logoların kullanımı için kullanılması, telif hakkı yasası uyarınca “adil kullanım” olarak nitelendirilir.

DMCA Bildirimi: Uygulamada kullanılan tüm veriler internette mevcut olan genel verilerdir. Herhangi bir verinin telif hakkına sahip olduğunu düşünüyorsanız, lütfen e-posta "[email protected]" yoluyla bizimle iletişime geçin; bu verileri 24 saat içinde kaldıracağız. Diğer tüm detaylar için lütfen gizlilik politikamızı okuyun. 

App ChangeLog

  • Mobil Canlı TV uygulamasinin sayesinde Tüm Türk TV kanallarını izleyin.

App Screens

Türk Canlı TV App Screen 1Türk Canlı TV App Screen 2Türk Canlı TV App Screen 3Türk Canlı TV App Screen 4Türk Canlı TV App Screen 5Türk Canlı TV App Screen 6Türk Canlı TV App Screen 7Türk Canlı TV App Screen 8

Older Versions

More Android Apps to Consider