صحیح بخاری با ترجمه فارسی APK

Version 2.2 - com.emadapp.sahihbokhari
emadapp,sahihbokhari,books,reference,صحیح,بخاری

صحیح بخاری با ترجمه فارسی apk

APP Information

Download Version 2.2 (5)
Apk Size4.86 MB
App Developerگروه برنامه نویسی عماد
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.2.x and up
App Packagecom.emadapp.sahihbokhari.apk
MD5c1569daa7e595d0c3fa11475fa85751a
Rate5
Website https://i1da91736.app-ads-txt.com/

Download صحیح بخاری با ترجمه فارسی 2.2 APK

صحیح بخاری با ترجمه فارسی Android App

همه ما با چشمان متشکر و بسیار متعجب پیش نمی آیند زیرا صحیح بخاری با ترجمه فارسی به صورت یک برنامه اندرویدی در دسترس است؛ کهبه شما اجازه می دهد تا از کتابخانه کاملا منظم روی دستگاه های اندرویدی خود لذتبخشی ببرید. فرمت برنامه ساخته شده ویژه ای برای این اپلیکیشن می باشد که به شما اجازه می دهد تا موضوعات پیشرفته همچون فیلتر کردن، جستجو به شیوه های دلخواه، قابلیت نوشتن نظرات، مشاهده نظرات ازدواج دیگران، مدیریت لیست فیلم سالم، ذخیره کردن نظرات به صورت مورد به مورد، اضافه کردن برچسب ها، و لیست نامحدودی از ویژگی ها، استفاده کنید.

معماری طراحی این برنامه بر اساس کتابخانه جامع صحیح بخاری و ترجمه آن به زبان فارسی انجام شده است. مرورگر قابل فهرست سازی، برای راحتی در کتاب ها، عناوین، و بخش های مختلف ایجاد شده است. با این اپلیکیشن، در بالای صفحه واحدی از کتاب مانند درک کلی و موضوعات، عناوین و بخش های آن یافته می شود)

با اپلیکیشن صحیح بخاری با فارسی ترجمه، می توانید از مقالات کاربردی، کتب، مطالب اخلاقی و مثل اخبار روز، بهره ببرید. همچنین، می توانید با نسخه های قابل تغییر و نسخه هفتگی این اپلیکیشن از موضوع of هفته استفاده کنید. قابلیتی که این اپلیکیشن برای شما تداعی می کند، تخصص اشتراک واحد از کتب است که به شما اجازه می دهد از نزدیک ها و دوستان خود اشتراک کنید.

بهبودهای آخرین ورژن اپلیکیشن صحیح بخاری با ترجمه فارسی

با روز به روز بهبود افزایش یافته، آخرین نسخه از این برنامخ فارسی ترجمه شده است. یکی از امکانات اضافه شده به این اپلکیشن، به راحتی می توان از تمامی نسخه های قبلی قابل فهرست نمودن و استفاده ی آن در برنامه است. همچنین، قابلیت نظارت نشان دادن لیست نشان داده ها و بخش هایی از برنامه اضافه شده است.

پنجره گزارشات، ویژگی تقویم و تحلیلات گزارشات قابلیت هایی هستند که به برنامه اضافه شده اند. این قابلیت ها به شما اجازه می دهد تا میزان فروش فعلی سال های قبلی را مقایسه کنید، رشد فروش یا حاصل ضریب ارزش افزوده و سایر گزارشات مهم را نمایش دهید.

خلاصه نتیجه

اپلیکیشن صحیح بخاری با ترجمه فارسی، برنامخ است که به افراد اهل سنت اجازه می دهد تا از کتابخانه ای مشخص تری بر روی دستگاه های اندرویدی استفاده کنند. قابلیت قدرتمند همچون فلتر بر روی کتاب ها، جستجو، نظرات، مورد به مورد، لیست کردن مورد به مورد و اشتراک گذاری، ویژگی های این اپلکیشن هستند. آخرین نسخه این برنامخ شامل قابلیت های پیشرفته قابل فهرست سازی، پنجره گزارشات، ویژگی تقویم و تحلیلات گزارشات است.

کلید واژه ها: صحیح بخاری با ترجمه فارسی، Android App، اپلیکیشن، کتابخانه، نظرات، ویژگی ها.

App Description

صحیح بخاری با ترجمه فارسی is emadapp,sahihbokhari,books,reference,صحیح,بخاری, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit گروه برنامه نویسی عماد website who developed it. com.emadapp.sahihbokhari.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.2.x and higher Android devices. The Latest Version of 2.2 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 127+ times on store. You can also download com.emadapp.sahihbokhari APK and run it with the popular Android Emulators.

ترجمه فارسی صحیح بخاری که خلاصة صحیح بخاری است. صحیح بخاری یکی از مهم‌ترین کتب حدیثی جهان اسلام و بنابر عقیده جمهور مسلمانان، صحیح‌ترین کتاب بعد از قرآن کریم است. امام بخاری آن را در مدت 16 سال و گزینش از میان ششصد هزار حدیثِ محفوظش به رشته تحریر درآورده است. این اثر گرانبها مشتمل بر روایات نقل‌شده از رسول گرامی اسلام در مورد احکام فقهی و مسایل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی مسلمین و آداب اسلامی است. مؤلف اثر حاضر، که خود از علمای به نام و محدثین سرشناس یمن در قرن نهم هجری است، با هدف گزینش و خلاصه کردن کتاب امام بخاری، برخی از مهم‌ترین روایاتِ صحیح را انتخاب کرده تا یار و قرین و همواره در دسترس مسلمانان خداجو و حقیقت دوست باشد. کتاب با مقدمه مفصلِ صد صفحه‌ایِ مترجم آغاز می‌شود که در آن، زندگینامه و آثار و احوال امام بخاری را به طور مشروح بیان کرده و فضایل اخلاقی و علمیِ امام را برمی‌شمارد. 

App ChangeLog

  • قابلیت جستجو
  • قابلیت به اشتراک گذاری
  • قابلیت کپی کردن متن

App Screens

صحیح بخاری با ترجمه فارسی App Screen 1صحیح بخاری با ترجمه فارسی App Screen 2صحیح بخاری با ترجمه فارسی App Screen 3صحیح بخاری با ترجمه فارسی App Screen 4صحیح بخاری با ترجمه فارسی App Screen 5

Older Versions

More Android Apps to Consider