CepVakit: Namaz Vakitleri APK

Version 2022.v53 - com.cepvakit
cepvakit,lifestyle

Current Religious Affairs Directorate prayer times (without internet) cepvakit only includes prayer time in Turkey and the TRNC. Advantages of our program; + Presidency of Religious Affairs prayer times + No Ads (Except for sponsor display) + Low size (2.7 MB) + Monitor feature (Examining how many rak'ahs the prayer is performed) + 6 Widgets + Sun and Moon and Qibla determination + Viewing time breakdown for 3 months in Gregorian and Hijri + Does not require an internet connection throughout the year (there is no security risk as the application does not have internet access) + Contrasting color display option for those with low vision It is an application developed for mobile devices that allows tracking of prayer times. The annual measurements of the Directorate of Religious Affairs are included in the program and thus the program does not require an internet connection. The application provides fast use with a service running in the foreground. In addition, with the notification icon, the remaining time and the caution time of the DIB - / + 4 minutes are shown. Specifications, > Presidency of Religious Affairs prayer times (listing 3-month time data) > Stimulation system (at time entry and also ahead of time) > Automatic mute at times > Notification Service (can be canceled) > Monitor feature > District setting > Qibla determination (with the help of Compass or Sun & Moon) > Accident List > Rosary We would like to thank all our users who spent their precious time and commented. Before commenting on Compass, we kindly ask you to consider the note below and experiment with another program. Compass related problems are caused by the device, the software only shows the qibla according to the information received from the device. (For the use of a compass, first of all; the magnetism of the device should be reset - the phone should be moved quickly to draw 8 in the air -, there should be no metal and magnetic objects in close proximity and the device should be kept parallel to the ground.)

CepVakit: Namaz Vakitleri apk

APP Information

Download Version 2022.v53 (53)
Apk Size3.37 MB
App DeveloperCihad Akansu
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.0.x and up
App Packagecom.cepvakit.apk
MD521ea6cdeadce9a2730fc0fed5457ffbb
Rate3
Website http://www.cepvakit.com

Download CepVakit: Namaz Vakitleri 2022.v53 APK

App Description

CepVakit: Namaz Vakitleri is cepvakit,lifestyle, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 3 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Cihad Akansu website who developed it. com.cepvakit.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.0.x and higher Android devices. The Latest Version of 2022.v53 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 455+ times on store. You can also download com.cepvakit APK and run it with the popular Android Emulators.

CepVakit sadece Türkiye ve KKTC namaz vakitlerini içermektedir.
Programımızın avantajları;
+ Diyanet İşleri Başkanlığı namaz vakitleri
+ Reklam Yok (Sponsor gösterimi hariç)
+ Düşük boyut (2,7 MB)
+ Monitör özelliği (Namazın kaç rekat kılındığının incelenmesi)
+ 6 Widget
+ Güneş ve Ay ile kıble tayini
+ Miladi ve Hicri olarak 3 aylık vakit dökümü görüntüleme
+ Yıl boyunca internet bağlantısı gerektirmez (uygulamanın internet erişimi olmadığı için güvenlik riski yoktur)
+ Görme zorluğu çekenler için zıt renkler ekran seçeneği
Mobil cihazlar için geliştirilmiş, namaz vakitlerinin takibini sağlayan bir uygulamadır. Diyanet İşleri Başkanlığı 'nın yıllık ölçümleri program içersinde yer almakta ve böylece program internet bağlantısı gerektirmemektedir. Uygulama ön planda çalışan bir servis ile hızlı bir kullanım sağlamaktadır. Ayrıca bildirim ikonu ile kalan süre ve DİB 'nın temkin süresi olan -+ 4dk gösterilmektedir.
Özellikler,
> Diyanet İşleri Başkanlığı namaz vakitleri (3 aylık vakit verisini listeleme)
> Uyarım sistemi (vakit girişinde ve ayrıca vaktinden önce)
> Vakitlerde otomatik sessize alma
> Bildirim Servisi (iptal edilebilir)
> Monitör özelliği
> İlçe ayarı
> Kıble tayini (Pusula veya Güneş&Ay yardımı ile)
> Kaza Çetelesi
> Tespih
Değerli vakitlerini ayırarak yorum yapan tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz. Pusula ile ilgili yorum yapmadan önce aşağıdaki notu dikkate almanızı ve başka bir program ile de deneme yapmanızı rica ederiz. Pusula ile ilgili problemler cihaz kaynaklıdır, yazılım sadece cihazdan alınan bilgi doğrultusunda kıbleyi göstermektedir.
(Pusula kullanımı için öncelikle; cihazın manyetizmasının sıfırlanması -havada 8 çizecek şekilde telefonun hızlı bir şekilde hareket ettirilmesi-, yakın mesafede metal ve manyetik nesne bulunmaması ve cihazın yere paralel olarak tutulması gerekmektedir.) 

App ChangeLog

 • -

App Screens

CepVakit: Namaz Vakitleri App Screen 1CepVakit: Namaz Vakitleri App Screen 2CepVakit: Namaz Vakitleri App Screen 3CepVakit: Namaz Vakitleri App Screen 4CepVakit: Namaz Vakitleri App Screen 5CepVakit: Namaz Vakitleri App Screen 6CepVakit: Namaz Vakitleri App Screen 7CepVakit: Namaz Vakitleri App Screen 8CepVakit: Namaz Vakitleri App Screen 9

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Osman PIRCI-avatar

  Osman PIRCI

  The most functional one! GREAT!

 2. Basak OZISIK-avatar

  Basak OZISIK

  Gerçekten çok kullanışlı. Sürekli ihtiyaç duyduğum bir program. Eğer mümkünse kerahat vakitlerini de gösterirse çok yararlı olur diye düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler...

 3. Serdar Serbest-avatar

  Serdar Serbest

  Harika. Allah razı olsun.

 4. Danyal Kamil-avatar

  Danyal Kamil

  Evet bu program telefonu yormayan cinsten, vakit öğrenmek için ideal sadece bir tavsiye vakit gelmeden önce insan sesi olarak kalan vakti söylemesi iyi olur hatta 10 dk yada 15 dakika da bir vakit azaldıkça tekrarlaması çok iyi olur yaşlılar kalan vakti takip edebilirler bu şekilde. Bir de ezan duası Güncelle artık programı ezanı kafasına göre bir okuyor bir okumuyor okuması da iyi olur. ALLAH razı olsun selamlar.

 5. HALİS KESKİN-avatar

  HALİS KESKİN

  Perfect

 6. Alper Ce-avatar

  Alper Ce

  2019 versiyonu yükleyince widgetlar kocaman oldu ve çalışmıyor. yani ne geri sayım, ne diğer vakti gösterme... tel açıldığında zamanı alıyor, sabit kalıyor. geri saymıyor. htc820g+ model. dual sim dikkatinzi çeksin diye 1 yıldıza düşğrsüm. düzeltince 5 yapayım inş. Edit: lg g4te zamanında uyarım vermiyor. Bazen 3- 5 dk gecikiyor? Digerlerini boşverin. Bu Uygulama s60 telefonumdan beri kullandığım harika bir program. Keşke kıble oku düz bir çizginin ucundaki ok seklinde olsaydı.

 7. Abdullah-avatar

  Abdullah

  çok güzel uygulamadır, bu işi yapabilecek en iyi programdır.

 8. Ömer ÖZYILDIRIM-avatar

  Ömer ÖZYILDIRIM

  Widgetlar belirtilenden daha çok yer tutuyor. Düzeltilebilirse iyi olur.

 9. A Google user-avatar

  A Google user

  özellikle widget lar harika. Sade ve boyutu küçük. Ancak Android 8 de namaz vakti geçtiği halde widget içinde güncelleme olmuyor, önceki vakitte takılı kalıyor. Oysa uygulama için izinler de verdim. açılışta da çalışıyor..

 10. Hüseyin Katlandur-avatar

  Hüseyin Katlandur

  Güncelleme sonrası sık kapanıyor