Autoškola - Bezpečné cesty.cz APK

Version 1.19 - cz.simopt.bezpecnecesty.autoskola
simopt,bezpecnecesty,autoskola,education,autoškola,bezpečné,cesty.cz

Driving school for free - tests, signs, intersections and theory for the driving license. B Driving School includes: • Examination tests statistics success • Learning issues with labeling issues over which they stumble • Traffic signs - an overview, description, test of knowledge • 3D intersection - all required traffic situation • Theory for obtaining a driving license for category B The application contains test the current Journal of the Ministry of Transport (MDČR - etest) for a license in group B. Protection of personal data • The application saves data to the internal storage device (internal memory or memory card) and therefore requires a permit for working with data in the device. • The application requires access to the Internet. • The application sends usage statistics to Google Analytics. • Communication with the server is secure protocol.

Autoškola - Bezpečné cesty.cz apk

APP Information

Download Version 1.19 (11901)
Apk Size120.35 MB
App DeveloperSimopt
Malware CheckTRUSTED
Install on Android5.0 and up
App Packagecz.simopt.bezpecnecesty.autoskola.apk
MD5b128413130a4f5f7f5e375411d28c965
Rate5
Website http://www.bezpecnecesty.cz/

Download Autoškola - Bezpečné cesty.cz 1.19 APK

App Description

Autoškola - Bezpečné cesty.cz is simopt,bezpecnecesty,autoskola,education,autoškola,bezpečné,cesty.cz, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 5 by 1 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit Simopt website who developed it. cz.simopt.bezpecnecesty.autoskola.apk apps can be downloaded and installed on Android 5.0 and higher Android devices. The Latest Version of 1.19 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 297+ times on store. You can also download cz.simopt.bezpecnecesty.autoskola APK and run it with the popular Android Emulators.

Autoškola obsahuje:
 • Zkouškové testy se statistikou úspěšnosti
 • Učení otázek s možností označování otázek, ve kterých chybujete
 • Dopravní značky – přehled, popis, test znalostí
 • 3D křižovatky – všechny požadované dopravní situace
 • Teorie pro získání řidičského průkazu skupiny B
Aplikace obsahuje testy podle aktuálního věstníku Ministerstva dopravy (MDČR – etesty) pro řidičský průkaz skupiny B.
Ochrana osobních údajů
•	Aplikace ukládá data do interního uložiště zařízení (interní paměť nebo paměťovou kartu) a proto vyžaduje povolení pro práci s daty v zařízení.
•	Aplikace vyžaduje přístup k internetu.
•	Aplikace odesílá statistiky používání do Google Analytics.
•	Komunikace se serverem probíhá zabezpečeným protokolem. 

App ChangeLog

 • Oprava chybějícího obrázku dopravní značky.

App Screens

Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 1Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 2Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 3Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 4Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 5Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 6Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 7Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 8Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 9Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 10Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 11Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 12Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 13Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 14Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 15Autoškola - Bezpečné cesty.cz App Screen 16

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Mirka-avatar

  Mirka

  Great application .. Only one complaint-NO TRANSLATION

 2. David Musil-avatar

  David Musil

  Parkrat se mi stalo ze odpoved, kterou mi to pri jednom testu oznacilo za spatnou, mi to pri dalsim oznacilo za spravnou..

 3. Yenco S-avatar

  Yenco S

  Aplikace je výborná ale musel jsem reinstalovat telefon a aplikace nefunguje při spuštění testu se nezobrazují otázky a nejde je ani procházet mimo Edit: aplikace už funguje buď si telefon udělal potřebnou aktualizaci nebo to bylo zákrokem vývojářů v obou případech je tato aplikace nejlepší co jsem našel

 4. Radek Sladovník-avatar

  Radek Sladovník

  Úžasná appka,nic jí nemůžu vytknout až na dvě věci a to sice že jedna ze 3D křižovatek je rozbitá.(když si nabito vzpomenu tak to sem přípisu) Druhá věc je ta že když dělám zkušebně test a kliknu na tlačítko zpět tak by tam mělo vyskočit nějaké upozornění že "opravdu chcete odejít?" protože se mi podařilo u více testů omylem odejít a naštvat se než jich vyplnit a vyhodnocením.

 5. extremní crafter-avatar

  extremní crafter

  Skvělá aplikace. Nevím jestli je to vaše chyba, ale dost často v těch otázkách je víc správných možností.

 6. Marek Čekal-avatar

  Marek Čekal

  Vyborna aplikace. Jedine, co mi chybi, je moznost nejak si oznacit urcite otazky, aby se mi daly treba do nejakeho seznamu, abych se k nim mohl pote lehce a rychle pripadne vratit.

 7. Roy Dehue-avatar

  Roy Dehue

  Super, jediná chyba, kterou jsem našel byla u jedné 3D křižovatky. Občas zde chybí zde jedna šipka kvůli které ta křižovatka nejde splnit, neboť všechny ostatní možnosti jsou špatně a ta správná tu zkrátka není. Mimochodem to je ta s tramvajemi.

 8. Jan Brambůrek-avatar

  Jan Brambůrek

  Super aplikace, jen občas v některých 3d křižovatkách nelze kliknout na automobil, ve kterém "sedím" (zatím se mi to stalo u křižovatky č. 23 a 27).

 9. Gigamer-avatar

  Gigamer

  Jedine co je za problém je to že když děláte test a dáte zpátky tak se zruší a nevíte jak ste dopadl protože se to vynuluje

 10. raptorsvk-avatar

  raptorsvk

  3D krizovatky su perfektne :-) skoda ze ich nie je viac.