ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi APK

Version 1.4.5 - tr.gov.osym.ais.android
osym,android,education,aday,işlemleri

T.R. Assessment, Selection and Placement Center Official Mobile Application

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi apk

APP Information

Download Version 1.4.5 (58)
Apk Size6.55 MB
App DeveloperT.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM)
Malware CheckTRUSTED
Install on Android4.4.x and up
App Packagetr.gov.osym.ais.android.apk
MD567b5d8a9ee0a346fb4f8503b9a4f0566
Rate2
Website http://www.osym.gov.tr/

Download ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi 1.4.5 APK

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi Android Uygulaması

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi Android Uygulaması, Android platformu üzerinde çalışan Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Uygulama, özel ve orta öğretim kurum aralarındaki iletişim ve işlemleri kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiştir. Özel ve orta öğretim kurumlarının açıklamaları, tercihleri, kayıt ve ödeme bilgilerini barındıran bu uygulama, kişisel kullanıcılar ve kurumlar arasında hareketliliği artırmak için önemli güncellemelere sahiptir. Özellikle öğretmen, öğrenci ve öğretim elemanları arasında güvenli ve etkin bir iletişim altyapısına sahip olan ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi Android Uygulaması sadece Android marketinde mevcuttur.

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi Android Uygulaması basit, kullanışlı ve arayüz olarak kullanıcı dostudur. Kullanıcıların zaman kazanmalarını sağlamak amacıyla büyük ölçüde hızlandırılmıştır. Uygulama içerisinde kullanılabilen teknoloji özellikleri arasında mevzuatlar, sırlar, kurum merkezi işlemleri, mevzuat güncellemeleri, kayıt ve ödeme bilgileri başlıcalarındandır. Uygulama ile güvenli bir şekilde kurumlar arası mesajlaşma ve iletişim sağlanmak istenmektedir.

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi Android Uygulaması’nın tek bir uygulamasındaki tüm işlemlerin tamamlanmasına izin verilmektedir. Uygulama, haftalık güncellemeleri ile sürekli güncellenerek izleyicilerin herhangi bir sorun yaşamadan güveli ve sorunsuz olarak ek kayıt ya da ödeme gibi işlemlerin yürütülmesini sağlar. Her ne kadar uygulama Android markete özel olarak geliştirilmiş olsa da, iOS veya Windows sürümleri de mevcuttur.

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi Android Uygulaması, uygulamanın kullanımını basit, anlaşılır ve etkili bir şekilde gerçekleştirmek amacıyla geliştirilen diğer bir güvenlik özelliği olan güvenli bağlantı desteğidir. Ek olarak, uygulama Android telefon veya tabletler için optimizasyon sağlamak ve işlemleri sürdürmek için önemli bir özelliktir. ÖSYM aday işlemleri sistemi android uygulaması, adaylar ile her an her an her yerde sorunsuz bir şekilde iletişimde bulunmak için çok kullanışlı bir uygulamadır.

App Description

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi is osym,android,education,aday,işlemleri, content rating is Everyone (PEGI-3). This app is rated 2 by 5 users who are using this app. To know more about the company/developer, visit T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) website who developed it. tr.gov.osym.ais.android.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.4.x and higher Android devices. The Latest Version of 1.4.5 Available for download. Download the app using your favorite browser and click Install to install the application. Please note that we provide both basic and pure APK files and faster download speeds than APK Mirror. This app APK has been downloaded 5865+ times on store. You can also download tr.gov.osym.ais.android APK and run it with the popular Android Emulators.

T.R. Assessment, Selection and Placement Center Official Mobile Application

ÖSYM Mobile Candidate Transactions System
 
With the new ÖSYM AİS Mobile application, you can access the services on ais.osym.gov.tr ​​faster and more easily from your mobile device.
 
You can use the application by logging in with your username and password used in the Candidate Transactions System.
 
 
Permissions Used:
- Camera: It is used to perform document verification processes with QR code. 

App ChangeLog

 • e-Devlet ile giriş yapılabilme özelliği eklendi.

App Screens

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi App Screen 1ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi App Screen 2ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi App Screen 3

Older Versions

More Android Apps to Consider

Google Play Reviews

 1. Abdulkadir Elmalı-avatar

  Abdulkadir Elmalı

  Really bad, unreliable institution. I have been trying to participate english ex for one year there is always trouble with the exams. Even though my English proficiency good enough I could not get english point so for i registered 3 different english exams and couldn't participate.either They need smart people or they shouldn't be organizing the people who are smarter than them. Brainless organization

 2. Slimy-avatar

  Slimy

  Well, there're many things to take into account while reviewing this app but I'll just simply explain it. UI and UX of the app is literally trash. Servers are bad and usually they're down. Why would anyone install it?

 3. Can Uğur-avatar

  Can Uğur

  Always busy and can't be reached when you need it

 4. stendhal-avatar

  stendhal

  Good app, thanks

 5. Tohid Behdadnia-avatar

  Tohid Behdadnia

  Doesn't work correctly

 6. Berkay Usta-avatar

  Berkay Usta

  This system has stolen my youth.

 7. Mert Özyurt-avatar

  Mert Özyurt

  I bored because this app want info when every entered

 8. Nur Ural-avatar

  Nur Ural

  I hate every single details about edu system

 9. Brick Revenge-avatar

  Brick Revenge

  Suffering in this system...

 10. Unknown User-avatar

  Unknown User

  It's bad and useless like education system